Pytania o NesebyrWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Nesebyr
Plusy i minusy tych hoteli? Może ktoś z członków forum wypoczywał tam w tym roku?
7 lat wstecz  •  6 subskrybenci 11 odpowiedzi
Cześć! Napisz proszę, czy w pokoju jest czajnik, lodówka, suszarka do włosów, detergenty?
7 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
SOS!!! Jedziemy do hotelu Del Mar 2*Nesebyr, pomagamy z najświeższymi informacjami o hotelu, o jedzeniu w pobliżu, o rozrywce dla dzieci w pobliżu. Wielkie dzięki!!!
7 lat wstecz  •  3 abonent 6 odpowiedzi
Dzień dobry! Zarezerwowaliśmy studio dla trzech osób, ponieważ nie ma opcji dla czterech osób. (2 osoby dorosłe 2 dzieci) Czy dodatkowe łóżko może zostać dostarczone po przyjeździe i ile to będzie kosztować?
9 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Dzień dobry! Podobały mi się opinie o hotelu, chcę zarezerwować na czerwiec 2014. Kiedy możliwe? Jeden, na 10 dni około 16-20 czerwca, śniadanie - obiad, Tatiana
10 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Na liście usług wydaje się, że jest dostępny, ale nie widziałem go w żadnej recenzji, wkradły się wątpliwości)) A jednak, jeśli jest, to czy jest bezpłatny / ile kosztuje gości hotelowych?
11 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Planujemy wyjazd samochodem, więc to pytanie nas bardzo interesuje.
11 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
??????????
11 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
chcemy wiedzieć więcej: oprócz 2 sypialni i łazienek jest dodatkowy pokój. Wielkie dzięki. Czekam na pilną odpowiedź
11 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Opowiedz nam o aquaparkach w pobliżu Nesebyru i Słonecznego Brzegu. Jak to jest bezpieczne? Jakie są „pułapki”? Jaka jest kolejność odwiedzin? Teraz już wiem, że tam można wziąć bilet na pół dnia i cały dzień. Co zawiera ta cena? Cóż, główną kwestią jest oczywiście bezpieczeństwo wizyty z dzieckiem. Dziewczynka ma 11 lat. Nie chciałbym jej ograniczać w doborze atrakcji, jeśli już tam jedziemy, ale chcę też mieć pewność bezpieczeństwa i obecności zagrożeń dla zdrowia. Podziel się tym, co musisz wziąć pod uwagę, odwiedzając tę ​​rozrywkę. A jak wygląda sytuacja z przechowywaniem funduszy i rzeczy osobistych na terytorium? Zasadniczo wszystko, co wiesz. Interesuje mnie wszystko.
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Powiedz mi, na życzenie dadzą garnek dla dziecka, nie chcesz ciągnąć własnego?!
11 lat wstecz  •  9 subskrybenci 11 odpowiedzi
jak daleko od hotelu jest plaża?
11 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Podobały mi się recenzje Bilyana Beach4 * Nessebar, który tam odpoczywał, czy możesz dać radę?
11 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
podróżujemy z dzieckiem
11 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Witam, zarezerwowałem pokój w tym hotelu. Ale w Internecie jest bardzo mało informacji na ten temat. Czy ktoś może odpocząć, powiedz mi jak w ogóle? Ciekawe są również zdjęcia pokoi. Z góry dziękuję.
12 lat wstecz  •  2 abonent 4 odpowiedź
Powiedz mi jakie jest wejście do morza na plaży w pobliżu hotelu.Czy będzie wygodne dla dziecka.Wydaje się, że na zdjęciu widziałam kamienie na brzegu.
12 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
jakie jest wejście do morza na plaży w pobliżu hotelu? które wybrzeże?
12 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
jedziemy do tego hotelu, ale na ten sezon nie znalazłem ani jednej recenzji.
12 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
nie możemy się zdecydować na hotel życzy 4 lub dobre 3 gwiazdki na morzu dobre wejście do morza bo jedziemy z dzieckiem obok starego Nesebyru na spacery obiadokolacja pomyśleliśmy Mirage , ale ludzie mają różne opinie o plaży. Czy jest aż tak źle? DZIĘKUJĘ.
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 16 odpowiedzi
Czy ktoś wie, ile kosztuje pokój hotelowy za wczesną rezerwację?
12 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Jadę do Państwa hotelu w sierpniu z 1 letnim dzieckiem. W nocy iw środku nocy podaję mu odżywkę mleczną. Które należy rozcieńczyć przegotowaną wodą.
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Wyjeżdżam na wakacje do Bułgarii z 2-letnim dzieckiem. Nie chcę nosić ze sobą wózka.
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
kto tam był, opowiedz mi o hotelu, o pokojach, o plaży, ile pieniędzy potrzebujesz przy sobie na 10 dni
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Biuro podróży oferuje ten hotel. Nie udało się znaleźć recenzji. Czy ktoś przebywał w tym hotelu? Byłbym wdzięczny za Twoją opinię i informację zwrotną.
12 lat wstecz  •  4 abonent 26 odpowiedzi
podskazite + i - v etih oteljah. interesuet pitanie, chistota komnat i porady pljaza.vashi! Dziękuję Ci!
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Zamówiłem pokój jednoosobowy w Orfeuszu (w czerwcu), biuro podróży potwierdziło mi to, a na stronie Orfeusza w ogóle nie ma takich pokoi. Co oznacza to potwierdzenie? A jak naprawdę tam odpocznę? Proszę odpowiedzieć na e-mail [email protected]
12 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
Nie znalazłem ich danych kontaktowych w sieci, jak mogę zarezerwować u nich pokój? Nie oferuj firm turystycznych, samobieżnych posiłków :)
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi
Witam, może ktoś odpoczywał w mini-hotelach typu Jung, Yunik, Veneta... masz jakieś opinie? Organizator wycieczek oferuje i chwali.
12 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Pokaż więcej »