OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY

OCENA FIRM PODRÓŻY


5 NAJLEPSZYCH FIRM PODRÓŻY

 
    FIRMY PODRÓŻY ПОЛЬШИ NA MAPIE

NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY

Opowieści króla Bawarii

podróżował  13 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Dziękuję za zorganizowanie wycieczki, wszystko zgodnie z programem, uprzejme i troskliwe traktowanie, bardzo przydatne rady i konsultacje. Specjalne podziękowania dla Eleny Zozulyi!!!



Velich Rzym 19.09.2013

podróżował  13 lat wstecz
Ocena biura podróży:
7.0

Dzień dobry! Powrót z tej trasy. Dziękuję za naprawdę dobrze dobraną wycieczkę. Naszą liderką była Romanka, dobra organizatorka, umie czuć ludzi. Hotele dorosły do ​​swoich gwiazd. Przewodnicy byli ciekawi i przyjemni. Specjalne podziękowania dla naszych tolerancyjnych kierowców.



Wspaniała podróż po krajach bałtyckich

podróżował  13 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Dzień dobry. Odwiedziliśmy od 27 września do 02 października 2013 zwiedzanie 4 stolic Północy (Tallin, Helsinki, Sztokholm i Ryga). Bardzo chcemy podziękować i wyrazić naszą wdzięczność towarzyszącej nam Elenie Prikhodko. Ile razy jeździliśmy na wycieczki, nigdy nie widzieliśmy tak przejrzystej organizacji, dbałości o turystów (a wszyscy jesteśmy różni).



Dziękuję za uwagę i życzę miłego wypoczynku.

podróżował  13 lat wstecz
Ocena biura podróży:
8.0

Dziękuję pracownikom firmy za wyrozumiałość w doborze, przygotowaniu i realizacji naszego wyjazdu. Ogromny plus za zintegrowane podejście: tu masz paszport, tłumaczenie zaświadczeń do konsulatu, cierpliwość i staranny dobór propozycji odnośnie naszych potrzeb (latanie z dzieckiem, a to wiąże się z pewną odpowiedzialnością przy wyborze ośrodka i hotelu ).



Dobrze zrobiony!

podróżował  13 lat wstecz
Ocena biura podróży:
9.0

Świetna agencja! Wszystko zostało wykonane profesjonalnie. Usługa kulturalna, maksymalna informacja o usługach, które sprzedają. Jednym słowem, dobra robota!



Moje wrażenia z „Zwiedzania bajki”

podróżował  13 lat wstecz
Ocena biura podróży:
4.0

Kupiłem go w Accor-tour "Zwiedzanie bajki" od 14 do 22 września 2013 z wizytą w Czechach, Niemczech i Austrii. Ale początkowo chciałem pojechać na trasę "Bongiorno, Włochy". Zarezerwowałem z dwumiesięcznym wyprzedzeniem, ale 2 tygodnie przed rozpoczęciem wycieczki wezwali, że wycieczka się nie odbędzie z powodu braku grupy.



Jebać Rzym!

podróżował  13 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Wróciliśmy z doskonałej wycieczki „Jedź do Rzymu”, akurat innego dnia pojechaliśmy z Saszą Barannikiem i kierowcami Jurą i Grigorijem. Sasha stworzyła tak pozytywną postawę zaraz po wyjeździe, przedstawiła nas wszystkich, zawsze była miła i uważna. Doskonale odebrała bibliotekę kinową, wszystkie miejsca, które odwiedziliśmy Sashenka odzwierciedlone w filmach czy dokumentach, nie było problemów z przystankami sanitarnymi, zawsze tłumaczyło się ile minut możemy spędzić i co kupić w danym kraju.



Przyzwoita opcja ekonomiczna

podróżował  13 lat wstecz
Ocena biura podróży:
7.0

Popieram pozytywne opinie. W tym roku razem z Czarnogórą odwiedziliśmy Szeged i Belgrad oraz Priboj i Nowy Sad. Przyjrzeliśmy się życiu na Węgrzech, w Serbii (zarówno w dużych miastach, jak iw dziczy). W niektórych miejscach pojawiły się niedociągnięcia, ale z czasem są one zapomniane i pozostają tylko przyjemne wrażenia.



radzę wszystkim

podróżował  13 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

„Formuła Rest” pomogła nam wybrać wycieczkę do Hiszpanii. To była wycieczka krajoznawcza plus wakacje nad morzem. Wszystko było dobrze zorganizowane. Dokumenty otrzymaliśmy na czas (ponad miesiąc przed wyjazdem). Miałem świetne wakacje. Mieliśmy też szczęście z pogodą. Współpracujemy nie pierwszy raz.



Niezawodne biuro podróży

podróżował  13 lat wstecz
Ocena biura podróży:
9.0

Spontanicznie zebrali się na odpoczynek. Postanowiliśmy pojechać na Cypr. Obecnie bardzo trudno jest wybrać biuro podróży, ponieważ jest ich wiele. Nigdy wcześniej nie podróżowałam za granicę. Wybrałam ją jako prawdziwą blondynkę - podobała mi się nazwa 5 sezonu, zajrzałam tu na stronę, kiedy została wydana licencja i miałam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.



974 975 976 977 978 979 980