OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Pierwszy lot na Sri Lankę. Wybrałam hotel sama, według opinii i zdjęć podobał mi się hotel Citrus 4*. W biurze podróży dziewczyny zaproponowały mi hotel Chaaya Tranz 4*, którego później wcale nie żałowałam. Hotel jest niesamowity. Jest zatoka, w której nigdy nie ma fal i można bezpiecznie pływać. →
Очень понравилось обслуживание Елены Алтанец. Изначально приобретали тур в Египет на конец августа, и нам уже выслали билеты, но! из-за отмены рейсов в Египет, нам пришлось срочно менять направление на Турцию. →
Wycieczka do Hiszpanii od 22.09.13 do 05.10.13 Szczerze mówiąc, po przeczytaniu wszystkich opinii o tej firmie trochę wątpiłem w słuszność mojej decyzji, a mianowicie o wycieczkę do Hiszpanii. Ale jak pokazał czas - na próżno. Wszystko było na najwyższym poziomie (poza kilkoma małymi niuansami we Francji): jedzenie, wycieczki i sama atmosfera, oczywiście tego w naszej ojczyźnie nie zobaczycie. →
Przez długi czas decydowałam się wysłać dziecko na obóz, nie mogłam wybrać tego właściwego. Natknąłem się na stronę biura podróży Kindertour http://kindertour.org/ w internecie, rozmawiałem z managerami i po 10 minutach nie było wątpliwości, że wezmę od nich bilet. →
Chcę podzielić się moimi doświadczeniami z kupowania biletu w systemie rezerwacji online putevka.com. Z tego, co wiem, ta firma pojawiła się stosunkowo niedawno, a nasza rodzina jest z nią, można by rzec, od samego początku. Już wtedy wybraliśmy go ze względu na wygodny i zrozumiały interfejs serwisu oraz, jak się później okazało, responsywnych managerów. →
Od 23 do 28 sierpnia odpoczywaliśmy w Czarnogórze (Rafailovici, hotel "Trzej rybacy". Zostaliśmy wysłani przez biuro podróży „Orbita”, Kijów, prowadzone przez biuro podróży R-Tours, reprezentowane przez Buric Marina. Ogólnie dobrze odpoczęliśmy, gdyby nie incydent z lotem powrotnym. 26 września otrzymaliśmy SMS z Orbity, że lot powrotny odbędzie się nie o godz. →
Z naruszeniem Ustawy Ukrainy "O turystyce" i Ustawy Ukrainy "O ochronie praw podróżnych" przed zawarciem umowy o obsługę turystyczną wycieczki przez agenta "GOSH-TOUR" nie udzielono usług turystycznych na pełny obowiązek, ale sam: nie udzielono ochrony medycznej na setną wyprawę turystyczną; charakterystyka hoteli, zasady przesunięcia czasowego w hotelach; umyj buty z ubezpieczenia językowego; ubezpieczenie finansowe rozmіri; program wycieczki i można go zmienić w programie; informacje o usłudze zwiedzania nie są podane w całości; Zmieniono godzinę dokupowania na trasie z 11 na 10 dni; brak godziny zmiany pasa TURYSTYCZNEGO w Clarion Hotel Oslo Airport m. →
Dziękuję biuru podróży „4 pory roku” za dobrze zorganizowaną wycieczkę w Karpaty! Otrzymaliśmy wiele pozytywnych emocji i przepowiedni. Specjalne podziękowania dla sympatycznego gospodarza Teresy za opiekę i pyszne jedzenie oraz oczywiście pozytywnego przewodnika Andrzeja. →
Wróciliśmy z trasy Vienna Symphony. W zasadzie zadowoleni z wakacji. Grupa była dość wesoła i młoda. autobus i na wszystko była godzina.Przewodnik, który na początku coś trochę opowiada. h., a z powrotem gdzieś 8 h. Potem nie w tej kolejce wstał, autobus utknął.Ogólnie byliśmy zadowoleni, bo piękno Budapesztu i Wiednia nie zepsuje nawet niekompetentnemu przewodnikowi. →
I od dawna korzystamy z usług biura podróży „Passion Fruit”. Moim zdaniem od 2009 roku.... Powinniśmy już gdzieś napisać recenzję :) Oto ich główne zalety: - ceny są niższe niż w innych biurach podróży; - ZAWSZE cieszę się, że cię widzę :); - fajnie do nich przyjechać (dobre biuro, właściciele: Ekaterina i Vladislav - bardzo mili ludzie :)); - zawsze mów prawdę o kurortach. →