OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Do Turcji pojechaliśmy za pośrednictwem agencji SkhidZakhid. Bardzo mi się wszystko podobało: opowiedzieli nam, pokazali, pomogli wybrać taki, który spełnia wszystkie nasze wymagania. Byli bardzo zadowoleni. Lot też był w porządku. Dziewczyny pomogły wybrać loty w dogodnym czasie i tak, abyśmy zostali w Turcji jak najdłużej: przylecieliśmy rano i odlecieliśmy wieczorem. →
Zebrane towarzystwo do wyjazdu do Europy na majowe wakacje. Było nas 30 osób. Wycieczka autokarowa na trasie Lwów - Kraków - Berlin - Amsterdam-Paryż - Praga - Lwów. Poniżej przedstawiamy niedociągnięcia biura podróży Monte Travel i touroperatora EvroTravel. Roszczenie 1: Wyjazd ze Lwowa był opóźniony. →
Właśnie wróciłem z Turcji. Postanowiłem napisać podziękowania za wspaniały wakacyjny rejs Delight. Znalazłem tę firmę turystyczną przez przypadek, zobaczyłem, że znak wszedł do biura. Byłem zaskoczony, że jak tylko wyjaśniłem moje życzenia, tuż przede mną opcje wycieczek zostały szybko odebrane i nie tylko wszystko, ale doskonałe opcje! Szczerze mówiąc, od razu mile zszokował mnie koszt propozycji, a także duży zasięg geograficzny firmy turystycznej. →
Wyrażam wam moją wdzięczność. Biuro podróży! Nawet nie wiedziałam, kiedy do Was poszłam, że czeka mnie takie ciepłe powitanie. Nie miałem czasu przyjechać w godzinach pracy ze względu na obciążenie pracą, ale agencja zapewniła mnie, że poczekają. Przyjemne, jasne twarze dwojga młodych ludzi (Eugene i Tatyana). →
Poszedłem z akordem do Piotra w biały dzień. Wycieczka nie jest prowadzona, przewodnik i kierowcy nie wiedzą, gdzie lepiej robić postoje, ciągle byli wybijani z harmonogramu, nie zostali przywiezieni do wymiennika i pojechali jak bezdomni bez pieniędzy, nawet na kawę. przez całą drogę jedli tylko hot dogi na stacjach benzynowych. →
Dobrze zorganizowana wycieczka zakończyła się sukcesem, grupa jest niewielka, przewodnik Wasyl Zrovko świetny, wszystko na wysokim poziomie. Był jeden minus - trochę utknąłem w Karlowych Warach iw rezultacie przyjechałem w bieli i bieli w nocy. Pojechałem w następnym miesiącu do Petersburga z akordem, było gorzej zorganizowane. →
zamiast 3-gwiazdkowego hotelu zamieszkali w 2-gwiazdkowym pensjonacie, na peryferiach w ogóle nie było wycieczek do Pałacu Potockich (łańcut) (jak to ujęła gospodyni biura podróży, jest to wycieczka fakultatywna, nie ma przewodnika po rosyjsku, twoje problemy) turyści! Nie zadzieraj z tym biurem sharashka. →
Chciałbym pochwalić biuro podróży Siesta za doskonałą organizację wycieczki do Petersburga. Wycieczkę zakupiono za pośrednictwem pośredniczącego biura podróży „Chodźmy z nami”. Plusy: - demokratyczna cena - znakomici kierowcy Władimir i Siergiej, uważni, uprzejmi i wysoce profesjonalni - Towarzyszący Igorowi wszystko jasno zorganizował, miał świetną wycieczkę po nocnym mieście - doskonała przewodnik Alla Nikolaevna, która kocha swoją pracę i jest wysokim profesjonalistą - cudowny hotel "Polustrovo", nawet nie spodziewałem się takiej usługi za 3 gwiazdki. →
Moje marzenie się spełniło - miesiąc miodowy spędziliśmy na Bali! Mój mąż i ja nigdy nie korzystaliśmy z usług touroperatorów, zawsze planujemy sami, czasem z sukcesem, czasem nie tak bardzo. Postanowiliśmy wypróbować dla nas nową usługę od Dreamers (dreamers.com. →
Serdecznie dziękuję Alenie Balakirevej, menadżerowi agencji Valdi Tour, za uwagę i profesjonalizm, z jakim od 2011 roku nieustannie dobiera wycieczki dla naszej rodziny. Stosunek jakości do ceny jest zawsze doskonały! Marmaris, Sharm El Sheikh, Dominikana - wszystko było po prostu super! A teraz znowu i znowu odpoczniemy zaufanym "Valdi tour"! Najjaśniejsze wrażenia znów czekają na naszą rodzinę! Na Valdi Tour nie ma awarii. →