OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Chcę podziękować dziewczynom z trasy Mango za wspaniałe wakacje! Od ponad roku odpoczywamy z rodziną, zostaliśmy stałymi klientami tego biura podróży. Zawsze tylko pozytywne emocje po wizycie w biurze wycieczek Mango, profesjonalnie, szybko, biorąc pod uwagę nasze prośby i możliwości, wybraliśmy dobre opcje wypoczynku. →
Witam Chciałbym podziękować pracownikom biura podróży "Mango Tour" za doskonałą organizację naszych wakacji.To nie pierwszy raz, kiedy kupowaliśmy od nich vouchery i zawsze jesteśmy zadowoleni z naszych wakacji. →
Od naszego powrotu z trasy "Wielkość Rzymu" minęło zaledwie kilka dni i bardzo chciałabym podzielić się wrażeniami! Serdeczne podziękowania dla firmy Algol za doskonałą organizację wycieczki - bardzo bogata, pojemna, ciekawa i piękna) wycieczka przeszła nasze najśmielsze oczekiwania - imponujące Włochy, gdzie nawet droga w autobusie była piękna ze względu na widoki na góry i morze, urokliwe miasta na trasie, dobre hotele w swojej kategorii oraz bardzo cierpliwy i sympatyczny przewodnik - Ivancho Romana , która zrobiła wszystko, co możliwe dla naszego komfortu, biorąc pod uwagę maksymalne pragnienie wszystkich !!! dowiedzieliśmy się od niej ciekawych rzeczy) Specjalne podziękowania oczywiście dla naszych wyjątkowych kierowców szybkich - Kola i Wasia na trasie od 19. →
Przez resztę dekady byłem stałym klientem biura podróży Slavyansky Tour. Przez resztę miesiąca usługi agencji turystycznej były spalone przez dwie osoby. Z tej jazdy chcę podzielić się moimi uczuciami. W prowincji Sierp (24,25,26) odwiedziłem Zakarpacie. Na czele grupy była Svitlana Kolesnik. →
Wenecja...to nieziemskie piękno, po wycieczkach pojechaliśmy na łódkę i odpłynęliśmy z powrotem do autobusu. Popłynęliśmy na molo i poszliśmy do autobusu, wszyscy usiedli i udali się do hotelu. Po drodze zatrzymaliśmy się w supermarkecie Lidel, skąpiliśmy i pojechaliśmy dalej. →
Pracownik biura podróży tak słodko opisał wyjazd do Lwowa, że nie mogliśmy odmówić. Rano zebraliśmy się w Schodnicy i pobiegliśmy sprintem do Truskowca. Po 40 minutach oczekiwania w Truskawcu na wygodny autobus dostaliśmy sprintera (w naszym przypadku). Obiecanego przewodnika zastąpiła eskorta, która postanowiła spróbować swoich sił jako przewodnik. →
Wykupiliśmy wycieczkę przez biuro podróży A-tour. Mój mąż i ja byliśmy bardzo zadowoleni z profesjonalizmu managerów, aw szczególności z doskonałej pracy Aleny. Włochy są bardzo trudne o wizy, myśleliśmy, że będzie to bardzo trudne, ale kiedy wyjaśnili wszystko szczegółowo, zgodnie z dokumentami, certyfikatami itp. →
Po raz pierwszy wybraliśmy się z Gal-cruise na wycieczkę autokarową „All at Sea to Spain” we wrześniu – doradzało nam nasze biuro podróży, nie znając osobiście tej firmy. Pierwsza nieudana podróż w ciągu ostatnich ponad 10 lat - firma szalenie obrzydliwa - we wszystkim oszukuje swoich klientów - wszystko zaczęło się od samego początku - od bardzo starego i niezbyt wygodnego autobusu - włączyli tylko klimatyzator gdy temperatura w kabinie dochodziła do 30-32 st. →
Wycieczka „Wielki Rzym” od 19.09.13 do 28.09.13 Wycieczka była dobrze zorganizowana, podczas wszystkich transferów (nie było nocnych), zawsze brane były pod uwagę postoje w strefach sanitarnych i przystanki, aby można było zjeść. Odprawa do hoteli odbyła się bez opóźnień i problemów, chociaż poziom hoteli tranzytowych nie był najlepszy, ostrzegano z wyprzedzeniem o specyfice miast (kieszonki itp. →
Moja żona i ja postanowiliśmy zrobić sobie przerwę, wybraliśmy rejs 6-dniowy, za radą agencji zdecydowaliśmy się zostać w Ialii niecałe dwa dni. Nie żałowaliśmy, że Agencja skontaktowała się z przewodnikiem we Włoszech i pokazali nam niezapomniane miejsca w Wenecji. →