OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Dzień dobry! Postanowiłem też zostawić swoje komentarze od wdzięcznego turysty! Byłem w trasie z Algolem pierwszy raz, ale słyszałem o tobie od dawna i tylko z pozytywnych stron! Wszystko było super od początku do samego końca! Lot 15880. Dzień przed wylotem zadzwonił przedstawiciel firmy i ostrzegł, gdzie będą opłaty i gdzie spotka się z nami przedstawiciel Algol! Dowiedziałem się odpowiedzi na wizę ponad tydzień!To bardzo cenne! Mieliśmy dużo szczęścia z liderem trasy, Romanem Matusesem! On naprawdę ma talent! Przygotowanie trasy potraktował bardzo poważnie! Ciekawy wybór filmów, zawsze uśmiech na twarzy i maksimum ciekawych informacji! Nawet gdybyście chcieli, to raczej byście się gdzieś nie zgubili) Mapy, trasa, dokładna godzina spotkania po czasie wolnym, przydatne informacje o tym, gdzie lepiej coś przekąsić, gdzie taniej kupić pamiątki! Specjalne podziękowania dla przewodników za interesujące informacje. →
Dzisiaj, 28.09.2013 wróciłam z wycieczki autokarowej Budapeszt Salzburg Wiedeń Monachium - touroperator NVS Travel Group-Kyiv (organizator) agent - BON Tour Kyiv Od dawna chciałem odwiedzić Austrię i zamki Bawarii oraz całą podróż spełnił moje oczekiwania Organizacja trasy dobór hoteli w ramach wycieczki niskobudżetowej na wysokim poziomie Komfortowy autobus wykwalifikowana przedstawicielka firmy Julia Melnichuk Wszystkie sprawy są rozwiązywane szybko ŻADNE problemy nie pojawiły się podczas wyjazdu Program wycieczki jest bogaty emocjonalnie przemyślany ciekawy Jak życzenia Chciałbym zwrócić uwagę na potrzebę lepszego doboru lokalnych przewodników w Budapeszcie Sopron Monachium Praca przewodników w Wiedniu, Bawarii Zamki Salzburg jest nie do pochwały Wskazane jest również rozważenie możliwości noclegu w hotelach bliżej Monachium, aby zmniejszyć czas spędzony na transferach do Monachium, zamków Bawarii i jeziora Chiemsee. →
Kto dostaje się do tej agencji w Zaporożu, uważaj i lepiej uciekaj od razu!!! Z wyglądu fajni ludzie, uśmiechają się, dużo obiecują, a potem okazuje się, że wiza nie jest otwarta i to nie jest Schengen w ZEA, z uśmiechem biorą też wszystkie pieniądze na wycieczkę. →
Pojechaliśmy z rodziną do Petersburga od 27 sierpnia do 1 września z biurem podróży "Czekolada". Serdeczne podziękowania dla organizatorów wycieczki za doskonałą obsługę, ciekawy program, jakość obsługi i po prostu za dobre ludzkie nastawienie. Bardzo dobra komunikacja autobusowa i ciekawa obsługa wycieczek (specjalne podziękowania dla gospodarza biura podróży "Lenatur"). →
W tym miesiącu pojechałem z tym biurem podróży do Umanu. Wszystko było świetne! biuro zostało dobrze przyjęte, wszystko zostało powiedziane i wyjaśnione w przystępny sposób. Podziękowania dla managera Angeli!Przewodnicy w Sofiyivce i Kanionie Buka byli po prostu wspaniali. w autobusie było wygodnie, kierowca Siergiej jest po prostu super! nie pozwalał wszystkim się nudzić, a jazda autobusem była świetną zabawą. →
To biuro zostało otwarte przez miotaczy związanych z niefortunną podróżą Clasic. Schemat oszustwa był taki sam. Poszukiwał reklam jeden z organizatorów - Vladimir Riabtsev (vk.com/id21032453). Jeśli masz jakieś informacje, zadzwoń na policję. →
Odpoczywaliśmy z tym touroperatorem od 09.09.2013 do 24.09.2013 w Tajlandii. Decyzja o podróży była spontaniczna ze względu na pogodę na Ukrainie. Ponieważ to nie pierwszy raz w Tajlandii, ustalono program i hotele. Po skontaktowaniu się z biurami podróży, z którymi stale współpracuję, zorientowałem się w cenach tegorocznej wycieczki. →
Pojechałem na wycieczkę do Gruzji „Caucasian Express” z Van Der Tour, dobra robota - Artem, Victoria, kierowcy - Yuri i ... Yuri))) Bardzo mi się wszystko podobało, dobrze zorganizowana wycieczka, wygodny autobus, ciekawy program w Gruzji specjalne podziękowania przewodnika Alexandra Wszyscy wspaniali faceci tak trzymają!!!. →
We wrześniu pojechaliśmy na Kretę (Grecja). Wakacje w 100% udane! Specjalne podziękowania dla pracowników Atlantis Travel!!!-uprzejmy, cierpliwy, uważny (zwłaszcza Inna)! Na wszystkie pytania udzielono szybkich i jasnych odpowiedzi. Mieszkamy w innym mieście, więc niepokoiło wysyłanie doków do obcych, ale jak mówią: „Kto nie ryzykuje, nie pije szampana”. →
Pierwszy raz jadę z tą firmą turystyczną, ale jestem całkowicie zadowolony nie w 100%, ale w 120%. Podróżował do Bułgarii p. Sozopol. Po pierwsze, papierkowa robota jest szybka i dokładna. Po drugie: dowieźli wygodnie (nie przekroczyłem granicy tak szybko, jak z nimi ;) ). Po trzecie: pokazali, gdzie iść, gdzie kupić, jakie restauracje są lepsze, co zobaczyć. →