OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Tylko pozytywne wrażenia. Alena, pracownik agencji, wszystkie dokumenty wypełniła bardzo kulturalnie i kompetentnie, wszystko wyjaśniła, dzięki czemu organizacja wycieczki była na wysokim poziomie. Doświadczenie nie zawiodło naszych oczekiwań! Wszystko było po prostu klasą! →
Dobry wieczór podróżnikom! Czytam recenzje i nie mogę uwierzyć własnym oczom. Niezbyt dobre rzeczy w firmie turystycznej Accord Tour. Chcę wprowadzić poprawki. Na początek chcę podziękować firmie turystycznej. Dokumenty złożyłem 7 dni przed wycieczką, a oni mi nie odmówili. →
Dzień dobry! Iltur również podróżował, nie byli też zadowoleni z obsługi. Chciałbym nie rozwiązywać rozmów, które do niczego nie prowadzą, poza środkami ostrożności innych ludzi na przyszłość, ale do działania. Czy ktoś może mi powiedzieć, jak zebrać skargę zbiorową, jak poprawnie napisać do nich list. →
Odpoczęliśmy we wrześniu w Tunezji, kupiliśmy bilet na galicyjskie podróże, wszystko dobrze wytłumaczyliśmy i doradziliśmy, hotel to bomba - jak pokazują zdjęcia, wszystko jest w porządku. Za drugi rok znowu gdzieś pojedziemy →
Pragnę wyrazić moją głęboką wdzięczność biuru podróży urzędu w Charkowie w osobie Anny Georgievej. Ta wspaniała, uważna dziewczyna dała z siebie wszystko, odebrała wspaniałą wycieczkę w bardzo dobrej cenie. Opowiedziała wszystko o hotelu i locie. poleciał po raz pierwszy. →
Niesamowita wycieczka! Bardzo piękna cudowna wyspa Kos, wspaniały hotel 5* z dwoma dużymi basenami, dostępem do Morza Egejskiego. Wadą plaży jest zamarznięta lawa w pobliżu wybrzeża, ale są wyjścia wycięte do morza, piasek w morzu, dno przyjemne, morze bardzo przejrzyste, czyste, bez meduz i innych rzeczy. →
Ja i mój mąż pojechaliśmy do Bułgarii autobusem z Charkowa w sierpniu 2013 roku. W większości pozytywne wrażenia z podróży. Biuro podróży News Travel pomyślało o wszystkim w najdrobniejszym szczególe. Aby podróż autobusem nie była łatwa, byłem gotowy, co rekompensuje dość przystępną cenę dla młodych ludzi. →
Jestem bardzo zadowolona z wyjazdu do Karlowych Warów (sanatorium Royal Regent). Dziewczyny w firmie są uważne i elastyczne, ceny są rozsądne. Radzę! →
Bardzo często korzystam z usług tej firmy, latałam do Egiptu, Turcji i jeździłam w Karpaty do Bukowela, wszystko mi się podobało. Chłopaki dużo mówią o raftingu na katamaranach, dopóki nie uwiodły. Ktoś spłynął, powiedz mi, czy to nie jest niebezpieczne? →
Świetni, troskliwi menedżerowie. Odebrałem świetną wycieczkę z lotem w bardzo dobrej cenie! Dzięki. →