OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Trasa touroperatora Ukranian Tour ranna. Służba touroperatora Vyonystya była zawodowa. Granda Konsultant, wygodne rendery. Okrema podyaka, konsultant, Yaku, dostałem to samo, INFOLISTEDSISTY. Było motoroshno i tsіkavo o godzinie, emocji po prostu nie da się wyrazić słowami. PS Pozdrowienia dla grupy 27.10 z jaką zabawą wprowadzili radionuklidy)))))))))))))))))). →
Dobry dzień! Chcę podzielić się z wami moimi wrażeniami z moich wakacji w Phuket.. W tak zwanej porze deszczowej! Na wyspę przybyliśmy w dniach 09.02-23.02.13! Tai przywitał nas deszczem... Ale wcale nam nie przeszkadzał, żeby wspaniale się bawić! Wyszło słońce i pogoda się poprawiła! Plaża Karon z bardzo dużym pasem plaży, ze wspaniałym żółtym piaskiem! Możesz się swobodnie opalać i pływać! A przecież pływaliśmy w Kata, bo tam morze jest spokojniejsze! Jeśli wyjdziesz z hotelu, musisz iść w lewo, lub tuk tukiem 200 bahtów. →
W trosce o firmę Algol i uhonorowałem Solomiyę na dobry początek. Byłem pod wrażeniem organizacji wycieczki, nie było żadnych problemów, brak zrozumienia, bezpieczeństwo informacji na zewnątrz (widzieliśmy notatki, karty, słownictwo), jeszcze więcej fakultatywnych, dobry 4* hotel w Budapeszcie. →
Ludzie, nie ufaj Swoim pieniądzom na eastboking, ucz się na błędach innych ludzi. Co więcej, w Internecie można przeczytać o nich nie tylko „pozytywne recenzje”. Rzucili mi 900 hrywien - za całą kwotę przedpłaty! →
Kupiłem wycieczkę autobusową w czterech krajach. Bardzo mi się podobało, polecam. Kierowcy to prawdziwi profesjonaliści.Nie ma wątpliwości co do biura podróży!Sprawdzone! →
Wybraliśmy się na wycieczkę „Słowacja-Czechy”. Chciałbym zwrócić uwagę na niekompetencję towarzyszącego przewodnika Darii, aby firma pomyślała o profesjonalizmie swoich pracowników.Dzieci zostały zakwaterowane w hotelu o godzinie 1 w nocy, zanim zostały zabrane na wycieczkę z horrorami, gdzie niektóre dzieci zachorowały dobrze podczas wycieczki, następnego ranka przyszły na śniadanie, a stolik jest pusty, droga powrotna pociągiem to generalnie osobna piosenka. →
Spędziliśmy z rodziną ciekawy tydzień, wszystko nam się podobało, dzięki za niespodziankę w drodze powrotnej - fajnie było przejechać wieczorem przez Budapeszt. Po tej wycieczce bez przepraw nocnych - teraz wątpię, czy lepiej - jechać w dzień lub w nocy. Od rana do wieczora chcę spacerować po miastach Europy, a nie siedzieć w autobusie. →
Dziękuję wszystkim członkom firmy Accord-tour za organizację! Specjalne podziękowania dla szefowej grupy Maria Twentieth! MĄDRY! Mam już cztery wycieczki w 2013 roku i nie mam ochoty zmieniać firmy turystycznej. Chcę zniżki dla stałych klientów! A więc jesteś świetny! →
Umieszczam 9 tylko dlatego, że agencja jest młoda i nie po to, żeby być zarozumiałą, ale żeby kontynuować w tym samym duchu!:) Postanowiliśmy pojechać z koleżanką nie na długo do Pragi. Mieliśmy już do czynienia z wieloma agencjami w Sewastopolu i nie chcieliśmy się z nimi ponownie kontaktować - za radą kolegi zwróciłem się do Antaresa. →
W ostatnich dniach przed wakacjami postanowiliśmy gdzieś pojechać. W krótkim czasie weszli do dziecka w obcym kraju. Pomogli wybrać dobrą wycieczkę, biorąc pod uwagę fakt, że lecieli z małym dzieckiem, podeszli do tego dość skrupulatnie (choć my zwykle nie wybieramy). Ogólnie wszystko wyszło świetnie, niezapomniane wakacje w aksamitnym sezonie)). →