OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Drodzy czytelnicy... Od 7 lat kupuję wszystkie moje wyjazdy na Lucky Tour.. Pracują tam bardzo miłe dziewczyny, zawsze pomagają mi wybrać najlepsze hotele i dogodne loty na czas... moi przyjaciele i ja często latamy do różnych krajów i pozostań całkiem zadowolony ze swoich wakacji ... dziewczyny są tak odpowiedzialne, że po przyjeździe do hotelu dzwonią do nas i martwią się o to, jak tam jesteśmy . →
Dziękujemy za znakomitą pracę przy organizacji wyjazdu podczas wakacji jesiennych dla grupy uczniów gimnazjum nr 1 w Sudaku Wyjazd do Budapesztu był wspaniały, chłopaki dostali wiele wrażeń i informacji.Jesteśmy gotowi do dalszej współpracy Powodzenia dla biura podróży w opracowywaniu nowych tras !!!. →
Wyjazd udany! Hotel został dobrze wybrany, wszystkie deklarowane usługi otrzymaliśmy w całości. Działają szybko, profesjonalnie, dobra baza hotelowa. Jest tylko jedna uwaga - wrażenie jest takie, że touroperator jest bardziej nastawiony na klientów z klasy średniej i specjalizuje się w wakacjach ekonomicznych, ale były dwie zmiany rezerwacji na hotele 5* w Chorwacji z powodu braku potwierdzenia. →
Cześć! Jesteśmy rodziną z miasta Chmielnicki, doradzili nam znajomi, którzy odpoczywają z tej firmy już trzeci rok. Doradzono nam połączone wakacje w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Dwa dni w Dubaju i 8 dni w Fujairah Resort. Mieliśmy duży wybór hoteli i spędziliśmy wspaniałe wakacje. →
Zrobiłem wycieczkę autobusem do Europy. Same dziewczyny-managerki były na takich trasach i zaproponowały mi bardzo udaną trasę „Zamki Austrii i Bawarii”, dokładnie to, czego potrzebowałam. Nie drogo i niewiele ruchów. Przed wyjazdem powiedzieli mi absolutnie wszystko, co musiałem wiedzieć. I rzeczywiście, nie znając wielu drobiazgów, byłoby to trudne. →
Wycieczka do Krasnodonu podczas jesiennych wakacji Wśród wielu, którzy przybyli do Krasnodonu, aby uczcić pamięć Młodej Gwardii, byli chłopcy z 5-7 klas gimnazjum nr 6 w Alczewsku. Podczas zwiedzania dzieci poznały życie i losy swoich rówieśników, dzieci Młodej Gwardii. →
Witam! Długo zastanawiałem się, dokąd udać się jesienią na odpoczynek. Z polecenia znajomych skorzystała z usług firmy Strike Tour. Dziewczyny wybrały najlepszą opcję pod względem ceny / jakości. Zatrzymałem się w Hiszpanii i miałem rację! Wycieczka była niesamowita. →
Dzięki za zorganizowaną wycieczkę. Menedżerka Julii. Bardzo "doskonałe" ceny, które kupiłem. Dokumenty były przetwarzane szybko i dokładnie. Bardzo zadowoleni z zaliczki na rezerwację wycieczki. Tylko trochę napięta niezbyt szybka reakcja TOUR OPERATORA, który dojechał do końca z voucherami i biletami) I tak WSZYSTKO JEST SUPER! Następnym razem na pewno tu wrócimy. →
Dobre towarzystwo, dogodna lokalizacja, miła obsługa, wszystko zostało zrobione szybko i sprawnie. →
Chcę wyrazić moją głęboką wdzięczność firmie ALGOL za bardzo ciekawą wycieczkę! Jak również: pilot wycieczek - Alexandra Baranik za udany wyjazd, ciekawe informacje oraz za stworzenie miłej i przyjaznej atmosfery na wycieczce! kierowcy - Genady i Leonid oraz wszyscy, którzy byli →