OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Firmę Mandry Tour polecili nam nasi znajomi, którzy nie raz korzystali z ich usług ze względu na swoją rzetelność. Po zamówieniu u nich hotelu otrzymaliśmy wszelkie możliwe informacje o hotelu oraz dodatkowe informacje o innych możliwościach rekreacyjnych.Miło, że zostaliśmy przywitani własnym transportem firmowym i umieszczeni w hotelu, dając nam prawo wyboru. →
Widziałem tak wiele negatywnych opinii o firmie i postanowiłem podzielić się swoimi przemyśleniami. Moja rodzina jest stałymi klientami firmy, wielokrotnie rezerwowała z nimi wycieczki w różnych kierunkach w ciągu ostatnich 3 lat, od różnych operatorów - nigdy nie było żadnych problemów. →
Wszystkim, którzy opiniują opinie, spieszę poinformować, że już trzeci rok kupuję vouchery w tym biurze podróży! Dokładność, wydajność, niezawodność - czego jeszcze potrzeba do komfortowego pobytu?))) →
gdy umiejętnie podchodzą do wyboru wycieczki, mówią o niej wszystko, nie upiększają danych i traktują turystę z uwagą i zrozumieniem. Podróżuję z Turexem od ponad roku i chętnie polecam znajomym, gdyż nie mam wątpliwości co do ich profesjonalizmu. chociaż wszystko mi się podoba i jestem zadowolona z wyboru wszystkich wycieczek, wszędzie mi się podobało i chcę to powtórzyć). →
Dzień dobry) Zostawiłem już recenzję pensjonatu Natalie (Rybachye). Pod pozorem napiszę dla biura podróży))) Kupiliśmy bilet w biurze podróży 888 na Krym - Rybachye, pensjonat Natalie. Ogólnie byli bardzo zadowoleni. Dziewczyny powiedziały nam, która opcja byłaby lepsza. Bardzo chwalili tę bazę. →
Chciałbym podzielić się moją opinią o biurze podróży Elit-Trans-Tour na Shkolnaya 1. Od dawna szukaliśmy, gdzie zarezerwować podróż poślubną. Nie byliśmy w jednym miejscu, ale... Gdy pojechaliśmy do tego biura podróży, od razu nam się humory poprawiły. Zostaliśmy przywitani dobrym nastrojem, podnieśli świetną wycieczkę, jakby od razu wiedzieli, czego potrzebujemy. →
Nasze wrażenia z wycieczki turystycznej Pegas do Kemer w Turcji zaczęły się od zażenowania - zarezerwowaliśmy lot w godzinę, a gdy dzień przed wylotem odebraliśmy kwiaty, okazało się, że lot był 4 godziny wcześniej, a na lotnisko jechać 600 km . Przejazd z Antalyi do Kemeru był dobrze zorganizowany - Pegas touristik ma dość wygodne autobusy i dobrze rozwiniętą infrastrukturę w Turcji. →
Wycieczka odbyła się w dniach 06.09.13-27.09.13 Byłem z Seleną po raz pierwszy, ale wybrałem nie biuro podróży, ale program. Interesowały mnie morskie (od 7 dni) wycieczki, a także to, że nie było to drogie. To wszystko znalazłem tylko w Selena-Tour. Selena wykonała świetną robotę podczas tej trasy. →
Otrzymaliśmy SMS-a z ofertą wycieczki w ostatniej chwili do Egiptu, a ponieważ planowaliśmy wakacje, od razu zdecydowaliśmy się pojechać, ale trochę się martwiliśmy ze względu na śmieszną cenę, ale wszystko było w porządku, zostaliśmy umieszczeni w normalny hotel 5* →
4 listopada wróciliśmy z trasy "Wspaniała Szwajcaria" - Szwajcaria naprawdę okazała się wspaniała!!!! Program trasy obejmował 4 kraje - Słowację, Austrię, Szwajcarię, Niemcy. Już na samym początku zwiedzania Konsulat Słowacji cieszył się - wszyscy turyści, którzy mieli 2-3 wizy Schengen, które wyjechały, otrzymali jednoroczną wizę wielokrotną! HURRA! Słowacja mile zaskoczyła mnie swoją szczerością, Austria jak zwykle imponuje, Szwajcaria jest niesamowita: przyroda zachwyca nieskazitelną przyrodą, a miasta ekskluzywnością i sielanką. →