OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Niedawno wróciłam z mężem z Tajlandii. To nie jest nasz pierwszy wyjazd za granicę. Do biura podróży Wow Tour doradzali przyjaciele, bardzo podobał im się stosunek do nas, dbałość o wszelkie życzenia. Alina wybrała dla nas wspaniały hotel Ibis Pattaya 3*. Hotel bardzo wygodny, dobre jedzenie, świetna lokalizacja - wszędzie blisko. →
9.11.2013 Wybraliśmy się na wycieczkę Opisznia-Dikanka-Połtawa. Na spotkaniu od razu spodobał mi się przewodnik, nawet nie zaczynając opowiadać! Zebraliśmy się na czas i wyruszyliśmy w trasę. Najciekawsze było to, że w autobusie było 9 osób, było dużo wolnych miejsc, nadal byliśmy zaskoczeni, że jest tak mało osób, myśleliśmy, że się spóźnili, ale nie. →
Bardzo dziękuję pracownikom biura podróży „Trzy Słonie” za wysoko wykwalifikowaną pracę. Miałem trudną sytuację, ale otrzymałem doskonałe rady w kwestii uzyskania wizy i wybrałem najbardziej optymalną opcję lotu. Specjalne podziękowania dla Kateriny Shchepilovej, jako dyrektor biura podróży! Dzięki i pomyślności dla ciebie!. →
Świetnie odpoczywaliśmy z dzieckiem na węgierskich wodach termalnych! Doskonała infrastruktura, przystępne ceny, wszędzie zniżki dla dzieci, wygodne, niedrogie noclegi i mnóstwo wrażeń. Patrzymy na zimowe Włochy... ceny są przystępne, dołącz do nas! →
Dobra wycieczka krajoznawcza w odpowiedniej cenie. Obsługa wycieczek i informacje są świetne. Autobus i kierowcy są świetni. Hotele na trasie ze śniadaniem - super, specjalne podziękowania dla Lucerny. Praca przewodników - Drezno, Zurych, Lucerna, Berno - znakomita, Łańcut, Genewa - dobra. Dobrze zaplanowana i obliczona trasa - transfery, hotele, wycieczki. →
Organizacja jest dobra, cena wycieczki świetna, hotele podczas całej podróży są bez zarzutu, biorąc pod uwagę ich trzy gwiazdki z pełnym śniadaniem. firma jest dobrze połączona z wartością do ceny. Życzenia: więcej filmów tematycznych o kraju lub mieście, najlepiej przewodnik po ukraińsku. →
Mój mąż i ja kupiliśmy wycieczkę do ZEA, bardzo nam się podobało. Bardzo się martwiliśmy, bo to była nasza podróż poślubna, ale menedżerowie potraktowali nas z taką uwagą, że wszelkie zmartwienia zniknęły. Polecani, sympatyczni managerowie i porządne biuro podróży. →
Cześć! 25 sierpnia byliśmy z mężem na wycieczce „Spotkanie świtu na Ai-Petri”. To była cała przygoda, która zostanie zapamiętana na całe życie, zwłaszcza, że ta wyprawa na Krym była naszą podróżą poślubną i dzięki Komandorowi okazała się tak niezapomniana. →
Serdeczne podziękowania dla biura podróży „Edelweiss” i osobiście Melnikova Wiktoria Wiktorowna za zorganizowanie wycieczki na trasie „Lwów – Kraków – Wrocław – Drezno – Paryż – Praga – Lwów” 20-27.10.2013. To była niezapomniana wycieczka. Victoria Viktorovna bardzo pomyślnie wybrała trasę, dokładnie rozważyła wszystkie sugestie i prośby, pomogła sporządzić dokumenty. →
Minął tydzień od naszego wyjazdu do Europy z Selena-tour, a emocje wciąż są przytłaczające. Tydzień podróży, pięć krajów i wszystko przeleciało jak jeden piękny dzień. Wielkie podziękowania dla naszej liderki - Anastazji! Bardzo sympatyczna, sympatyczna osoba, dzięki niej połączyliśmy zarówno odpoczynek, jak i nowe odkrycia, zakupy (co dziwne na wycieczkę), w autobusie, przemieszczając się między miastami, dzieliła się wrażeniami, a filmy były dobre, i bajki dla dzieci (bo pojechaliśmy na wakacje - dzieci było dużo). →