OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Postanowiłem świętować moje urodziny za granicą. Przestali wybierać w Egipcie, ponieważ. Wcześniej odpoczywali tylko w Turcji. Zwróciliśmy się do kilku biur podróży i zdecydowaliśmy się na „Nowy sezon”. Ceny były najniższe, a dziewczyny opowiadały o wszystkich zaletach i wadach proponowanych hoteli i regionów. →
Z „Giraffe-Tour” wybraliśmy się na zwiedzanie Europy. Specjaliści firmy są bardzo uważni i przyjaźni, dali nam wystarczająco dużo czasu, odpowiedzieli na wszystkie liczne pytania. Dzięki wykwalifikowanym rekomendacjom Julii i Eduarda wybraliśmy wycieczkę z optymalnym dla siebie programem, bez nocnych i długich podróży – „Europejskie Trio” touroperatora Tatur. →
Podzielę się z wami moimi wrażeniami z tego, jak nasza sześcioosobowa grupa przyjaciół odwiedziła Kenię z pomocą Dreamers. Wszystko zorganizowane na wysokim poziomie, wszystkie nasze życzenia zostały uwzględnione i nic nie przyćmiło naszej wyprawy. Po przyjeździe spotkaliśmy się i osiedliliśmy we wspaniałym hotelu. →
Dziś przyjechaliśmy z wyjazdu do Europy, Czech, Słowacji, Austrii) Podziękowania dla pracowników biura podróży Accord tour za tak wspaniałą wycieczkę! specjalne podziękowania dla kierowcy Jarosława i szefa grupy Evgeny) bardzo dobrzy, mili, uważni i troskliwi ludzie) dzięki za tak →
Pierwsze wrażenie po przyjeździe do Sudaku to małe i przytulne miasteczko otoczone górami. Sandacz jest dość cichy i niedrogi poza sezonem, wybraliśmy się pod koniec października. Wał jest niewielki, ale ponieważ praktycznie nie było ludzi, był do naszej dyspozycji. Hotel został wcześniej zarezerwowany przez usługę Eastbooking: nie ma żadnych komentarzy, chociaż widziałem też negatywne recenzje. →
Odpoczywaliśmy z Pegasusem pierwszy raz, hotel został wybrany z rekomendacji biura podróży. Praktycznie nie ma komentarzy do touroperatora, jedyne, że naszej „macie” z touroperatora Altanay nie podobało się to w hotelu. Wszystkie informacje przekazała w korzystnym świetle dla niej, a nie dla turysty. Milczała o darmowych transferach z hotelu, ale cały swój czas poświęcała opowieściom o drogich wycieczkach. →
Szczerze mówiąc, to była moja pierwsza wycieczka autobusowa. Byłem bardzo zawstydzony długością podróży „bez warunków”. Ale powiem tak, od pierwszych minut bycia „na pokładzie naszego liniowca” – zdałem sobie sprawę, że organizatorzy wszystko przemyślali w najdrobniejszych szczegółach. →
W związku z tym, że wpadłem już w nieuczciwego touroperatora, który odwołał trasę sylwestrową, szukałem bardziej odpowiedzialnego i dokładnie wyjaśniłem odpowiedzialność wynikającą z umowy ze strony agencji. Operator „słodki” wystarczył dosłownie na 3 zdania, w odpowiedzi na moje pytanie otrzymałem „Czat jest zamknięty przez operatora”. →
Biuro podróży „Iris” w Doniecku oferuje doskonałe trasy weekendowe (patrz strona internetowa iris-tour.dn.ua) Mieszkam w Odessie. Byłem gościem w Doniecku i wziąłem udział w wycieczce „Fabryka wina szampana w Artemowsku i Kopalnia soli w Soledar. Podróż była cudowna. Towarzyszenie - Valentina z firmy „Iris” stale okazywała nam uwagę i troskę. →
Wyjazd był opóźniony 7 listopada 2013 o 2 godziny bez ostrzeżenia, wyjazd został zmieniony, godzina wyjazdu również została zmieniona bez uprzedzenia, okazuje się, że zapłaciliśmy za 10 dni, ale nie skorzystaliśmy. sprawa z innymi operatorami, ale wszystko jest w porządku, więc zachowaj markę, a wtedy Twoi klienci pójdą do innych!. →