OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Kupiliśmy wycieczkę na 7 nocy w Rehana Sharm Resort 4 * od kierownika Julii Zelenskiej w biurze podróży Golden Travel. Bardzo podobała mi się praca z nimi. Sam menadżer był w wielu hotelach w Egipcie, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Turcji, Bułgarii i innych krajach. Pokazano nam zdjęcia z hoteli, które nam się podobały, opowiedziano o wszystkich niuansach. →
Wyjazd i wakacje w Sharm El Sheikh z firmą „Join Ap” wbrew oczekiwaniom (jak czytałam „dobre” recenzje) poszły idealnie. Mój mąż i ja nie mamy żadnych skarg na tego organizatora wycieczek. Choć strasznie się martwili, wszędzie pisali tylko, że nie kontaktują się z tym operatorem, nawet chciałem rozwiązać umowę, ale skoro kara za wypowiedzenie jest prawie równa kosztowi wycieczki, musiałem z tego pomysłu zrezygnować. →
Prawdopodobnie moje najbardziej luksusowe wakacje w ciągu wszystkich lat to ZEA. Latałam z Golden Travel, byłam po prostu zachwycona, szczególnie menadżerka Julia. Mieszkałem na Palmie w Rixos - cudownym hotelu. Kiedy przyjechałem, od razu zorientowałem się, że wszystko będzie ok. Powiedzieli mi wszystko, o co prosiłem, nawet gdy wsiadłem do samolotu do lądowania, zadzwonili i życzyli miłego pobytu. →
Odważnie postaw na współpracę z tym biurem podróży!!!Uważaj jeśli korzystasz z ich usług. Sędzia dla siebie. Ekipa pojechała na trasę „Swan pastorals” Obiecujące umowy, dobry autobus, świetny kierowca, energiczny przewodnik, zwiedzanie rozpoczęło się od Smili – zatrzymaliśmy się, Szpola – Zamek Abazi, – nie ma się co dziwić, bo teraz jest jakaś instytucja, p. →
Do Egiptu polecieliśmy JoinUP od 2.11 do 16.11 z Charkowa. Po przeczytaniu recenzji spodziewałem się najgorszego, ale o dziwo wszystko poszło dobrze. Zarówno wyjazd, jak i transfer są na czas. Przewodnik jednak zgubił się gdzieś dzień przed wyjazdem (telefon nie odbierał, nigdzie nie było informacji o wyjeździe). →
Chciałam pojechać z mężem w kolejną romantyczną podróż. Pojechaliśmy nie raz, ale ostatni wyjazd nie był zbyt udany i postanowiliśmy skręcić w inne miejsce. Przyjaciel zasugerował Antaresowi. Firma jest nowa i podświadomie uznaliśmy, że jeszcze nie utknęli i wszystko dobrze zorganizują dla nas. →
Wycieczka „Podbijanie serc”. mieliśmy też sytuację: gdy zapłaciliśmy za wycieczkę, cena okazała się niższa niż w momencie wpłaty, ale zabrali od nas wcześniej ustaloną kwotę, argumentując: za obecną cenę musimy przebukować wycieczka, ale nie ma więcej miejsc na tę wycieczkę. →
Bardzo podobała mi się postawa w firmie Bounty Tour. Dziewczyna nie zaczęła oferować najdroższych i najbardziej eleganckich. Udało nam się odebrać wycieczkę w średniej cenie, która nie była gorsza od drogich. Reszta bardzo mi się podobała, to już moje drugie doświadczenie z tą firmą i mam nadzieję, że nie ostatnie!!!. →
Jeszcze kilka miesięcy temu nie wyobrażałam sobie, że mogłabym gdzieś pojechać na kilka dni, a teraz moje marzenia się spełniły w pewnym momencie)) Kupiłam wycieczkę „Weekend w Wenecji”. Ta trasa obejmowała wyjazd do 3 krajów: Węgry, Słowacja (tranzyt) i piękne Włochy)) Wrażenia - niezrównane))) Jestem zadowolony ze wszystkiego - hoteli, przeprowadzek, wycieczek. →
Dziękujemy za cudowne wakacje, za wycieczkę, którą wykupiliśmy za waszą radą do Grecji, za szczegółowe informacje o tym kraju. Na pewno jeszcze tam pojedziemy i polecamy Was naszym znajomym :) →