OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Pierwsze „zimowe” wakacje, pierwszy raz w Szwajcarii! Bardzo długo marzyli, czekali, oszczędzali i spełniali swoje pragnienie. Dziękujemy pracownikom Turavii (Olga, Yulechka) za ich ciepłe nastawienie, chęć rozwiązywania naszych problemów z dokumentami. Wszystko było szwajcarskie luksusowe i fajne!. →
Po raz pierwszy spotkaliśmy się z tą firmą w 2007 roku. Korzystamy z ich usług prawie co roku. Nie wiem, może nie próbowałem usług od innych, ale nadal nie mam ochoty przechodzić od nich do innych. Kiedy po raz pierwszy odpoczywali w swojej firmie na Krymie, dzwonili i martwili się, jak przybyli, jak się osiedlili. →
Latem poleciałem do Grecji, na Kretę. Podziękowania dla ?PG za jakość usług i dużą koncentrację na kliencie! Menedżer wybrał wycieczkę, która w pełni spełnia wymagania. Efekt przerósł oczekiwania: jeden z najlepszych resortów w Elounda na wyspie, luksusowy hotel, wysokiej klasy obsługa, odpowiedni poziom. →
Naprawdę podobał mi się kraj, miasto, hotel! Dzięki! Byłem w wielu krajach Europy, ale Węgry ominęły wszystko, ale na próżno! Odpoczywała z mężem w październiku w Budapeszcie, uciekła dosłownie na kilka dni. Byłem bardzo zadowolony z cen - zarówno za lot, jak i za hotel. →
Tour Pattaya - Koh Chang - Bangkok voucher # 2466865 Turysta Pegasus ze względów osobistych nie ukończył programu wycieczki, chowając się za rzekomo niestabilną sytuacją w Bangkoku. Zamiast 2 dni w Bangkoku zabrano nas z Koh Chang do okropnego hotelu w Pattaya (choć z tego samego Koh Chang nasi przyjaciele z pobliskiego hotelu (firma turystyczna Tez Tour) zostali zabrani do Bangkoku). →
Dzień dobry wszystkim, którzy przeczytają tę recenzję. Chcę podzielić się moimi uczuciami! Właśnie wróciliśmy z wycieczki lotniczej w Pradze. Długo leciałam gdzieś z mężem, ale nie wyszło. Wracając do firmy Zhelan-Travel, wszystkie problemy zostały załatwione, pracownicy firmy to urocze dziewczyny, powiedzieli wszystko, pokazali, odebrali wspaniały hotel, chociaż 3 *, szczerze mówiąc, zapłaciliśmy nawet mniej niż my spodziewany. →
Zalecana! normalne biuro podróży. Robią dobre rabaty. Otrzymaliśmy 10%, a nie chciwi :) tak jak reszta.. Wyobraź sobie, ile zarabiają na nas inni agenci! →
Tak się złożyło, że niemal równocześnie z usługami Mak-travel bul.T. Szewczenko 46, biuro 2 (m. Uniwersytet) my i nasi przyjaciele skorzystaliśmy. W obu przypadkach spotkaliśmy się z całkowicie nieodpowiednim zachowaniem Maxima, który wymusił na nas całkowicie błędne wizy, na które się zgodziliśmy, wyłudził pieniądze za wizy, których ostatecznie nie otrzymaliśmy (zupełnie błędne wizy w przypadku naszych znajomych ), groźby ze strony agencji i kilka uszkodzonych nerwów. →
Oszukuje ludzi, podaje dezinformację, nie odbiera telefonu w trudnych sytuacjach i problemach podczas podróży, kurs dolara jest zawsze o 10 kopiejek wyższy za dolara. Umowa nie jest typowa i nie ponosi odpowiedzialności, ceny są zawyżone o co najmniej 20-30%. Chciałem wyjaśnić z nim pytania po przyjeździe, ale trzeciego dnia nikogo nie było w biurze, telefon nie odbiera. →
Znalazłem tę firmę w Internecie, przyszedłem do biura z żoną, spotkał nas dyrektor Tony (Murzyn), powiedzieliśmy mu o naszych preferencjach, a on od razu zaczął sprzedawać hotel, nie rozważając innych opcji, jednocześnie wytrwale i pranie nam mózgu, aby ponieść kaucję za rezerwację samolot nie zaczął krzyczeć nigdzie taniej niż to, że odpowiada za słowa. →