OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Zorganizowana wycieczka nie w pełni odpowiadała opisowi i historii biura podróży, firma ubezpieczeniowa odmawia pokrycia obrażeń w tym hotelu (w związku z tym leczenie odbywa się na własny koszt, a tam, po przedstawieniu dokumentów, zwrot pieniędzy jest możliwy). Nie będziemy korzystać z tej firmy po raz drugi. →
W imieniu własnym oraz w imieniu naszego zespołu księgowego pragnę podziękować managerom firmy Karpat Tour za nasze noworoczne wakacje na Zakarpaciu! Oczywiście śniegu nie było, ale dzięki wycieczkom i rozrywkom nie tylko mieliśmy wspaniały sylwestrowy wieczór, ale także poznaliśmy wspaniałych szczerych ludzi mieszkających na Zakarpaciu, degustowaliśmy wina i miód, kupiliśmy ser, który tu też jest produkowany i, ponadto odwiedzili tak wspaniałe miejsca, o których tylko czytali i słyszeli. →
Witam. Już drugi raz korzystam z usług tej agencji, więc nie mogę napisać opinii. Tak więc, jak wielu turystów, chcemy wypoczywać jak najwygodniej w rozsądnych cenach, a zamawiając wycieczkę nie możemy od razu zdecydować się na kraj. Na Nowy Rok bardzo długo próbowali wybrać kierunek z opcji oferowanych przez Abbasa. →
Długo próbowałem otworzyć wizę turystyczną, nie wyszło. teraz z ich pomocą latałem już kilka razy do Stanów Zjednoczonych, a teraz na początkowym etapie uzyskiwania wizy Bride bardzo im dziękuję, są świetnymi specjalistami, mają swoich amerykańskich prawników i prawników imigracyjnych. →
Pracowaliśmy bezpośrednio z reżyserem Primostko V.V., osobą niezwykle niewykształconą i nieprzyjemną, okazało się, że można się z nim komunikować tylko przez telefon, osoba osobiście nie może ułożyć więcej niż dwóch słów. Absolutnie niekompetentny w swojej pracy, obsługa jest obrzydliwa. →
Bardzo dobra agencja, współpracuję z nimi od trzech lat i nie zamierzam się zmieniać. Bardzo dobrzy managerowie, obsługa na najwyższym poziomie, dbają o każdego klienta. →
Po pierwsze chcę podziękować biuru podróży i osobiście menadżerowi Valery za wspaniałe wakacje w Dubaju. Odpoczywał z rodziną w grudniu 2013 r. Bardzo mi się wszystko podobało. Umieściłem 8 tylko dlatego, że nie jesteśmy zbyt wyrafinowanymi turystami i nie mamy zbyt wiele do porównania. →
Uwielbiam pisać recenzje, więc postanowiłam napisać tutaj. Pojechaliśmy do Egiptu. Na początku byłem zaskoczony, że główna komunikacja odbywała się telefonicznie i przez Internet. Za Jałtę i takie nowoczesne podejście. Najpierw spojrzałem na stronę, zmęczyłem się wybieraniem, zadzwoniłem, poprosiłem o zaoferowanie czegoś zgodnie z moimi wymaganiami. →
Przed zakupem wycieczki do Turcji objechałem prawie wszystkie agencje w mieście, ale chciałem wrócić do tej. Wiktoria jest osobą kompetentną, profesjonalną i uważną, wybrała dla mnie wspaniały hotel w najlepszej cenie. Będę korzystał z tej agencji jeszcze raz i polecam wszystkim!. →
My (firma licząca 9 osób) lubimy Olega. Pojechaliśmy z nim 2 razy do Asha, jechaliśmy w Bukowelu. Droga sama w sobie jest trudna, nie zależy od niej. Ale w drodze z zabawą Olega. Bardzo mi się podobało zakwaterowanie. →