OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Długo żyliśmy marzeniem o dotarciu do ZEA, ale rytm życia i ograniczona ilość wolnego czasu nie pozwalały na jego realizację. Znajomy doradził "Premium Tour", a Irina poszła do pracy w dzień wolny, dostosowując się do naszego wolnego czasu. Na dwie wizyty w Premium Tour ostatecznie zdecydowaliśmy się na Emirat i hotel, Irina opowiedziała wszystkie szczegóły lokalizacji atrakcji w stosunku do naszego hotelu, który miał same zalety: bliskość stacji metra, nocleg w centrum Dubaj, bliskość wszystkich najpiękniejszych plaż. →
Oferują strasznie drogie hotele z hałaśliwymi pokojami (ryczący motocykliści i plujący Indianie), karaluchy i jaszczurki, gdzie ludzie są okradani. Wszystkie oferty hoteli na najbardziej „indyjskich” plażach, gdzie nasi ludzie są po prostu nieswojo. Wszystko na północ od Anjuny - cena dwukrotnie wyższa niż w ofertach na miejscu. →
Z wyjątkiem sąsiednich stanów, moja żona i ja po raz pierwszy byliśmy za granicą! Zwróciliśmy się do dziewczyn, bo są prawie sąsiadami i widzimy, jak się spotykają i żegnają ludzi, którzy do nich przychodzą! Postanowiliśmy im się przyjrzeć. Poczuliśmy się zawstydzeni, bo nawet nie wiedzieliśmy dokładnie, gdzie chcemy jechać, ale wiedzieliśmy, że chcemy jechać nad morze. →
Otrzymałem informację o firmie turystycznej na stronie internetowej firmy. Przejrzałem program wycieczki, szczegółowo webinaria. Ustal ceny. Wizy otwierane bez problemów. Autobus był w porządku. Dotarliśmy bez problemów. Przystanki sanitarne odbywają się na stacjach benzynowych, warunki są normalne. →
|
|
‹ Hotel Sky 2*
podróżował 13 lat wstecz
|
Nie pierwszy raz kupujemy wycieczki od tej firmy. Zawsze uprzejmie obsłużą Cię przez telefon, odbiorą najbardziej odpowiednią wycieczkę i oddadzą wszystkie dokumenty w Twoje ręce w krótkim czasie. Udzielą również wielu przydatnych wskazówek dotyczących podróży. →
Chciałabym podzielić się wspaniałymi wrażeniami z wypoczynku w ośrodku narciarskim !!!!! Od dawna chciałem dostać się do Armenii, ale nie mogłem się zdecydować czy powinienem jechać tak daleko, może do Bukowelu?! 29.01.2014 Pojechałem na 5 dni! W dokonaniu wyboru pomogli mi menedżerowie z biura podróży Bounty travel! Polecali dobry hotel Tsaghkahovit 3*) Śniadania obfite i smaczne (wliczone w cenę). →
bardzo mili ludzie! Wszystko zostało szczegółowo wyjaśnione przez bardzo długi czas starannie wyselekcjonowanej trasy! Postawa jest po prostu niesamowita! Wielkie podziękowania dla biura podróży! Zwłaszcza menedżerka Natalia! W tym roku będę ich używał tylko!! →
Postanowiliśmy pojechać na narty w święta Bożego Narodzenia, szukałem długo, ale pomogła tylko firma „Galop po Europie”. Dziewczyny z biura podróży zaproponowały wyjazd operatora TUI do kurortu w Selden, szybko otworzono nam wizę. Wszystko było zorganizowane, zaznaczam, że to były wakacje i wiele firm po prostu nie chciało pomagać w wizach (wstaliśmy późno i było mało czasu na otwarcie wiz) a dziewczyny z „Galopu po Europie” są świetne i pracowite , kocham swoją pracę, doceniam każdego klienta i zawsze gotowy do pomocy. →
Kupiliśmy wycieczkę na GOA, wybraliśmy ją w myśl zasady "bliżej domu" :) Rozmawialiśmy z managerem Oksaną - odpowiednim managerem, który szybko reaguje na wszystkie prośby. Wycieczka przebiegła pomyślnie, bez ekscesów, więc nie mogę ocenić, jak firma radzi sobie z „problemami”. →
Firma została wybrana za radą przyjaciół. Zadowolony ze współpracy z nimi. Wycieczka „Da Vinci Code+” kupiona przed Nowym Rokiem. Dawno nie było tak wesołego sylwestra. Przewodnik Julii (wiele dzięki niej) bardzo kompetentnie i sprawnie dobiera materiał dla każdego kraju. Trasa jest bogata i interesująca. →