OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Chciałbym wspomnieć o firmie turystycznej, którą polecili mi moi przyjaciele z Narodowej Akademii Administracji Publicznej przy Prezydencie Ukrainy. Odwiedzam Węgry nie po raz pierwszy, ale ponieważ kocham ten kraj, postanowiłem pojechać ponownie z nową firmą turystyczną. Bardzo podobał mi się stosunek personelu do organizacji wyjazdu. →
Nie raz korzystaliśmy z usług firmy Laspi, w tym roku wspaniale wypoczęliśmy w Karpatach - dziękujemy!!! Jak wspaniale mieć wakacje i nasze rodzime Karpaty ze wspaniałą przyrodą, ponieważ po prostu nie można było być w Kijowie. Jestem bardzo zaskoczony, że są tak złe opinie o Laspi, myślę, że w firmie pracują kompetentni specjaliści, zawsze bardzo dobrze polecają hotel i lot, wszystko jest bardzo przejrzyste i dobrze skoordynowane. →
Dlaczego właśnie w tym biurze podróży… bo w poprzednim powiedziano mi, że nie działają z teztourem. Tutaj nie było żadnych problemów. Menedżerowie (Alime i Natalia) są świetni, podnieśli wszystko, doradzili dobre opcje rekreacji, zaproponowali herbatę i kawę. Cóż… ogólnie wszystko jest po prostu super, nie ma nawet słów. →
1. Wysokiej jakości i szybki wybór wycieczki, absolutnie zgodnie z naszymi życzeniami. 2. Menedżerowie są bardzo dobrze zorientowani w oferowanych hotelach. 3. Pełne wsparcie z rekomendacjami przed resztą. 4. Obietnice pasują do rzeczywistości 5. A dyrektor operatora - Maria - po prostu robi wszystko, aby twoje wakacje były udane, po prostu cud, wydaje się, że wybiera wakacje nie dla osoby z zewnątrz, ale dla bliskich krewnych!. →
http://vk.com/id198310039 →
Przyjeżdżając do domu po wakacjach noworocznych w Chuście, chciałem od razu napisać recenzję, ale jak zwykle debugowałem na jutro. A więc… pragnę wyrazić wdzięczność agencji Universal Tour za wakacje spędzone poza hałaśliwym miastem. Czytając poprzednie recenzje w pełni popieram te osoby. →
Dużo podróżuję, ale nigdy nie spotkałem się z taką usługą w żadnym kraju na świecie. Trzy razy kontaktowałem się z przedstawicielami firmy goszczącej w Emiratach w Dubaju - Al Khalidian Tourism - i wszystkie trzy razy były dla mnie nieudane. Podczas spotkania na lotnisku czekaliśmy około godziny, najpierw na załadowanie do autobusu, a potem na kierowcę, który wyjechał na modlitwę. →
" Irina jest miła, otwarta, uczciwa. Wycieczki są ciekawe i niedrogie. Wszystko jest super! ” Byliśmy w Egipcie w połowie grudnia 2013. Bardzo się cieszymy, że poznaliśmy Irinę.Zrobiliśmy od niej 4 wycieczki,zostawiliśmy zaliczkę,pojechaliśmy na wszystkie wycieczki bez problemów, byliśmy zadowoleni. →
Od 2005 roku kupujemy vouchery tylko w tym biurze podróży. Nie mogę powiedzieć nic poza wielkim podziękowaniem. Jesteśmy nieprzewidywalnymi i osobliwymi turystami - cierpliwości dziewczyn można poświęcić piosenki i wiersze :-) Polecam wszystkim. →
Jakiś czas temu wróciłem z magicznej Sri Lanki. Mmmm.. Posmak podróży jest niesamowity.. Już teraz, wspominając, wybucham uśmiechem.. Ale historia nie jest o tym, historia jest taka, że reszta nie mogłaby być tak wspaniała bez odpowiedniej organizacji, a to zasługa chłopaków z TimeToGo! Szczerze mówiąc, pracowałem wyłącznie z dużymi biurami podróży (agencjami turystycznymi), myślałem, że w ten sposób jest to bardziej niezawodne. →