OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Dziękuję za miły pobyt. Dwukrotnie korzystaliśmy z usług biura podróży (maj 2007, maj 2013), hotele zostały wybrane za radą szefa firmy - Tatiany. Dokumenty zostały przetworzone szybko, wszystko zostało wyjaśnione i podpowiedziane. Bardzo zadowolony, skorzystam ponownie. →
Cześć! Nie mogę się powstrzymać od napisania recenzji, bo ostatnie wakacje na Sri Lance były niesamowite, a zasługa biura podróży jest bardzo duża - nie było ani jednego problemu. Początkowo wyrażano życzenia dotyczące hotelu i okolicy. Następnego dnia zaoferowano kilka opcji i zdecydowaliśmy się na jedną z nich, hotel Chaaya Tranz. →
Witam! Udaliśmy się na wycieczkę „Jedna rzeka - jedna historia ...” 27.11.13 - 02.12.13 Trasa jest dobra i przy odpowiedniej realizacji całego programu pozwoli w pełni cieszyć się wakacjami. Jednak w trasie, na której się odbyłem, były pewne wady, które zepsuły wakacje. Pierwszą i największą wadą jest autobus. →
Dominikana to wspaniałe miejsce na romantyczny wypad! Byliśmy w kraju po raz pierwszy, po raz pierwszy skontaktowano się również z firmą „Przewodnik”. Polecany hotel (Barcelo Bavaro Palace Deluxe 5*) to tylko marzenie! Sama wycieczka (przelot, spotkanie, transfer, wycieczki) została zorganizowana na najwyższym poziomie, dzięki Marii. →
mieliśmy lecieć w jeden dzień (chcę lecieć nad morze i tyle ,,,,,,,,,)))))) Zadzwoniłam do Iriny Bondar i wszyscy jesteśmy nad morzem))) Wszystko fajnie, wyszło szybko i tanio, a wszystkie dokumenty przynieśli do domu, jak się okazało, my też mieszkamy w pobliżu) Dzięki TimeToGo za →
Byłem już 100 razy z żoną w Turcji, Egipcie, Emiratach itp. Tym razem postanowiliśmy spróbować czegoś nowego. Biuro podróży zaproponowało Sycylię, początkowo wątpili, ale cena promocyjna mile zaskoczyła, około 1100 euro za dwie osoby na 10 dni! Wcześniej jeździliśmy tylko na wycieczkę autobusową z Alliance, ale tym razem otrzymaliśmy doskonałą obsługę i dobre wrażenia! Gospodarze spotkali się dobrze, bez zwłoki, szybko zabrali mnie do hotelu i szybko mnie załatwili. →
Chcę wyrazić moją głęboką wdzięczność kierownikowi Annie, która pomogła mi wybrać hotel w Bukowelu według wszystkich moich kryteriów, wszystkie obietnice były uzasadnione! Wakacje zakończyły się sukcesem! Zawsze będę korzystał z Twoich usług →
Na biuro podróży nie ma żadnych skarg, zostaliśmy powitani, zabrani do hotelu, zaproponowali wycieczki, przedstawiciel w hotelu był punktualny, otrzymaliśmy informację o terminie odlotu, odebrano i zawieziono na lotnisko. Nie było konfliktów. →
Zwróciłem się do TimeToGo za radą znajomych. Na początku stycznia chciałem zorganizować sobie i moim znajomym wyjazd do Czech. Kwestią organizacji zająłem się dopiero w połowie grudnia, czyli czas na wybór wycieczki był ograniczony. Eugene zorganizował podróż w ciągu kilku dni. →
Moja pierwsza znajomość z biurem podróży „Odpoczynek dla wszystkich 100” miała miejsce we wrześniu 2013 r., Następnie wybraliśmy się na wycieczkę do Parku Sofiewskiego w Humaniu. Bardzo podobała mi się praca pracowników biura podróży, organizacja wycieczki była na najwyższym poziomie. →