OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Po przeczytaniu niedawno recenzji o tej firmie postanowiłem zamieścić własną, ostrzegając przyszłe ofiary tej firmy. Dwa razy miałem „szczęście”, że cierpiałem z powodu tej firmy. Pierwszy raz - targi Sorochenskaya, drugi - Czernihów. Jest wyrażenie: - "Co to jest dwa razy?" "To o jeden więcej niż powinno być!" Z obiecanej przez pracowników „mewy” przeprowadzono tylko podróż powrotną. →
Moja rodzina i ja postanowiliśmy wybrać się na wycieczkę krajoznawczą do Norwegii, więc postanowiłem skontaktować się z najbliższym biurem podróży w pobliżu pracy. Dziewczynka siedzi w biurze i poprosiłem ją banalne pytanie: „Czy to możliwe, aby kupić wycieczkę do Norwegii fiordów Odpowiedź dostałem od niego w następujący sposób (cytuję verbatim). →
Zdecydowaliśmy się pojechać z facetem do ZEA. Skontaktowaliśmy się z biurem podróży "Recreation Territory". Po pierwsze organizacja naszych wakacji była znakomita, biuro podróży Natalia. Dziękuję bardzo. Po drugie reszta w Dubaju zrobiła tak wielkie wrażenie, że myślimy, że niedługo wrócę. →
Wybrałem wycieczkę na stronie internetowej Wakacje i zadzwoniłem do firmy turystycznej dogodnej ze względu na lokalizację. Kierownik Yana wybrał datę i godzinę wyjazdu zgodnie z moimi życzeniami. Byłem bardzo zaskoczony profesjonalnym i pełnym szacunku podejściem kierownika do mnie. Ze wszystkiego byłam bardzo zadowolona, skontaktuję się i polecę "Sonatę" moim znajomym. →
Dzięki precyzyjnej pracy personelu tego biura podróży świetnie wypoczęliśmy na Sri Lance! Po raz kolejny jestem przekonany o przyzwoitości i profesjonalizmie pracowników Atlantis-Travel! Wielkie podziękowania dla Inny za pomoc w wyborze hotelu, za prawdziwe informacje, za wskazówki dotyczące orientacji w okolicy (na Sri Lance). →
Kontaktowałem się z tą firmą wiele razy. Bardzo wykwalifikowani pracownicy. Wybraliśmy wycieczki, które nam odpowiadały zgodnie z programem i ceną. Byli bardzo zadowoleni. →
Minęło już wystarczająco dużo czasu i postanowiłem napisać swoje wrażenia z wyprawy nad morze w Bułgarii. Synek już dorósł i postanowił tym razem zaoszczędzić na podróży, pojechaliśmy autobusem. Agencja nabrała kształtu, otworzyła nam wizy i zaczęło się… Okazało się, że będziemy mieli ILTUR jako touroperatora. →
W styczniu mój mąż i przyjaciele odpoczywali na Goa, kupiliśmy bilety na Miko-Tour. Menedżerkę Julię Gonczarową poznałam przez Internet kilka lat temu z zupełnie innego powodu. A w październiku dowiedziałem się, że pracuje w biurze podróży. Od dawna chcieliśmy gdzieś pojechać. →
Tak więc w lipcu zeszłego roku wybraliśmy się z żoną na tę trasę. Wszystko w porządku: Plusy: Szef grupy, Alexander Shvidkoy, udzielił doskonałej informacji, wspólnie z kierowcami rozwiązał dość skomplikowany problem (po Wiedniu moja temperatura podskoczyła do prawie 39 stopni, zrobili nieplanowany postój i coś się stało innemu turyście w tym samym Wiedniu i poszli do kliniki, wrócili zdrowi, co jest najważniejsze. →
Dobra firma turystyczna. Poszedłem z żoną po raz drugi. Pierwszy raz pojechaliśmy z żoną do ZEA w 2011 roku. Tym razem postanowiliśmy zabrać ze sobą nasze dzieci. Wybór został dokonany w Egipcie. W ostatniej chwili napotkaliśmy problem w przygotowaniu dokumentów dla dzieci, nie miałyby czasu na rejestrację. →