OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Moja żona i ja jesteśmy starszymi ludźmi, zdecydowaliśmy się na leczenie w Karlowych Warach. Znajomi zasugerowali, z kim się skontaktować. Dziewczyny znalazły bardzo rozsądną cenę za okres leczenia, hotel z dobrym jedzeniem i obsługą, za co jesteśmy im bardzo wdzięczni. Do Bułgarii jedziemy pod koniec lata. →
Odpoczywaliśmy z mężem i dzieckiem przez Paradise Travel w Austrii, ośrodek Serfaus w styczniu 2014 roku. Lubię to. Zgłosiliśmy się późno, nie było już specjalnego wyboru hoteli, ale udało nam się znaleźć przytulny hotel rodzinny. Przyjemne wrażenie zrobiła szczerość kierownika Natalii. →
Odpoczywaliśmy w hotelu DANA BEACH RESORT 5*, hotel jest po prostu znakomity, szczerze się nie spodziewałem. Zwykle hotel jest pomalowany, ale tak naprawdę to bzdura, tutaj jest zupełnie odwrotnie. Ogromne terytorium, duże baseny, łódź płynie na plażę, możesz sobie wyobrazić. Jedzenie było na najwyższym poziomie, niesamowite wypieki, sałatki z owoców morza, które najbardziej mi się podobały. →
od około 4 lat lubię podróżować... w tym czasie zwiedziłam baaardzo wiele krajów (Grecja, Hiszpania, Turcja, Sri Lanka, Niemcy, Czarnogóra, Chorwacja, Węgry, Holandia, Francja, Belgia, Austria, Indie , Tajlandia. ...). Pamiętam mój pierwszy wyjazd za granicę. to była Turcja. Biuro podróży Arriva zorganizowało dla mnie wycieczkę. →
Услугами фирмы пользовались уже дважды: обе поездки были в Грецию, на Крит (2012) и на материк (2013). На Халкидики нам тур оформляла менеджер Катерина и в этот раз тур оформляли у нее же. При выборе тура всегда приятно когда тебе уделяют достаточно времени и внимания. →
Przeszliśmy przez to biuro podróży zimą na Nowy Rok w Czechach. Podobała mi się usługa. Otwarcie wizy przebiegło bez problemów. Odkrywanie siebie z żoną. Przejechaliśmy autobusem bezpośrednim lotem około 1300 km. Mam niezapomniane wrażenia) Polecam wszystkim skorzystanie z usług tego biura podróży, na pewno będziecie zadowoleni). →
|
|
‹ Hotel Sky 2*
podróżował 17 lat wstecz
|
Firma została wybrana znajomo już w 2005 roku, ale od tego czasu odwiedziliśmy porty w trzech krajach - Chorwacji, Czechach i Włoszech. Mam wizy. Włochy były pierwszym obszarem Schengen. Dzięki dziewczynom dzięki ich radom otrzymaliśmy wiele przyjemnych wrażeń →
SZYNKA PRACOWNIKÓW TUI, ZARÓWNO NA UKRAINIE, JAK I STRONA UZGODNIONA PODCZAS WYDAWANIA DOKUMENTU. DZWONILI NA UKRAINĘ, GDZIE Z WYJĄTKIEM „WSZYSTKO JEST NAPISANE NA NASZEJ STRONIE”, NIE MOŻNA UZYSKAĆ JAKICHKOLWIEK KONSULTACJI. NIKT NIE ZGŁASZA O PRZEDŁOŻENIU LOTU, CHOCIAŻ BYLIŚMY WEZWANIE ZARÓWNO NA UKRAINĘ, JAK I NA SPOTKANIE, NIKT NIC NIE ZGŁOSIŁ!!! NIE POLECAM NIKOMU PRZELOTÓW PRZEZ TEGO OPERATORA. →
WYBIERZ TA AGENCJĘ OBEJRZYJĄC OCENĘ AGENCJI ŻYTOMIRA. NAPRAWDĘ 10 PUNKTÓW NA DZIESIĘCIU MENEDŻERÓW I OTRZYMALI NAS JAKO STARYCH PRZYJACIÓŁ LUB STAŁEGO KLIENTA SUPER VIP. →
Chcę podziękować za wspaniałe wakacje. Latem wybraliśmy się na zwiedzanie południowych Włoch. Kiedy przyjechaliśmy z koleżanką do agencji, nie byliśmy jeszcze do końca pewni, gdzie chcielibyśmy spędzić następne wakacje. Menedżerowie wysłuchali naszych życzeń i zaproponowali kilka ciekawych opcji. →