OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
To już trzeci raz, kiedy podróżujemy z tą firmą! Najlepsze ceny, wszystko zawsze szybko i dokładnie. A najważniejszy jest personel: kierownik Natalia jest zawsze w kontakcie, gotowa odebrać wycieczkę na każde wymagania i cenę, zawsze znajdzie najlepszą opcję, pomoc, podpowiedź i zmartwienie po podróży. →
Dzień dobry! Mój mąż i ja wybraliśmy się na wycieczkę autobusową od 26 kwietnia do 3 maja 2014 r. Wycieczka nazywała się "Włoski Caprice". Zamówiliśmy transfer z Kijowa (koszt 10 euro), nasz towarzyszący przewodnik nazywał się Tatiana (kobieta w średnim wieku). Pierwszym krajem, w którym mieszkaliśmy, były Węgry, a mianowicie w Budapeszcie w hotelu Hotel Oriental 3*, hotel został całkowicie zabity, naprawy nie były wykonywane od 20 lat, nie można było umyć się pod prysznicem, woda nie odpływ, wszystko było brudne, zardzewiałe, jednym słowem kompletnie niehigieniczne warunki . →
Wybór padł na tę firmę, ze względu na fakt, że menadżerka Alena, z którą pracowałem kilka lat wcześniej, zmieniła pracę i kontynuowała karierę w Inskai. Dla mnie nie było alternatywy, ponieważ doświadczenia z poprzedniej współpracy były niezwykle pozytywne. →
Odpoczywałem z mężem i dziećmi w maju. Bardzo podobał mi się Kamenetz-Podolski i Chocim. Doskonały program wycieczek. Mamy nadzieję, że ponownie odwiedzimy Twoje miasto. →
Moje dziecko pojechało w zeszłym roku do Nottingham na obóz języka angielskiego dla dzieci, byłam bardzo zadowolona i to jest dla mnie najważniejsze. Wielu nowych znajomych, uczących się języka, szczególnie dużo mówiło o wycieczkach. Kierownik i dyrektor firmy wykonali ogromną robotę papierkową i odpowiednią organizację wyjazdu. →
1. Od dawna chciałem odwiedzić Puszcza Białowieską. I w końcu zbiegły się czas i pieniądze - i zdecydowałem. 2. Oczywiście przyroda, pogoda i Białoruś były na najwyższym poziomie. 3. Wszystko inne jest „pod cokołem”. W ogóle nie było czasu - kto chciał przyjść, kiedy chciał. →
Kupując wycieczkę „Paryż + Szwajcaria” od Gal Cruise i po przeczytaniu negatywnych recenzji niektórych turystów, spodziewałem się, że autobus i sama reszta nie będą do końca wygodne. Ale autobus był wygodny, kierowcy byli profesjonalistami (i mili ludzie), wycieczka była pełna wrażeń - Budapeszt, Monachium, Paryż, Zurych i Wiedeń. →
Latamy z Pegasusem nie pierwszy raz i za każdym razem nie mamy szczęścia z gilami !! Tym razem to przesada – Reef Oasis Beach Resort Reptile Alice – generalnie nienawidzi wszystkich turystów….. po spotkaniu nie odpowiada na pytania, spakowała swoje rzeczy, a ludzie biegną za nią do wyjścia pytając, czy marznie . →
Nie pierwszy raz lecimy firmą Turputevka całą rodziną. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy pracowników firmy. Wszystko odbywa się szybko, przejrzyście, bez marnowania czasu i pieniędzy. Dotyczy to szczególnie gorących wycieczek. Wybór hoteli jest szybki, z najbardziej kompletnymi informacjami. →
1. Wybrałem tę firmę, ponieważ program wycieczki był bardzo dobrze uformowany. Ponadto zbliżał się termin wyjazdu. 2. Główna wada! Kierowca nie znał drogi, zabłądził... Autobus przesiadł się w dniu wyjazdu, więc kierowca nie był gotowy. Zmienił się też poradnik. →