OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Biuro podróży zostało wybrane, ponieważ posiada własny pensjonat nad Morzem Azowskim „Delfin”, w którym co roku odpoczywamy. Doskonały pensjonat! Gdy pojawiło się pytanie o wyjazdy za granicę, niewiele wybieraliśmy, wszystko kupujemy w Koronie. Z naszych usług korzystamy od 2006 roku. Kupione i autobusowe i lotnicze wycieczki. →
Poczucie, że nie potrzebujesz przewodnika w hotelu, praktycznie nie istnieje w hotelu, w którym odpoczywaliśmy, cały personel nie mówi po rosyjsku, a poza kontaktem z przewodnikiem, którego nie ma, ma dzień wolny ,zamówiła dla nas auto na zakupy osobiście,nie przyjeżdżał i pr.pr.badziec na każdym kroku, przebicie się pomyliło, wyrzucili faksem godzinę wyjazdu z hotelu 5 godzin wcześniej niż planowano. →
Hiszpanię poznaliśmy wiosną tego roku, wybierając ją jako miejsce na miesiąc miodowy. Rok wcześniej pojechałam do Grecji, bardzo mi się spodobała, ale chcę też zobaczyć coś nowego - postanowiliśmy pojechać do namiętnej Hiszpanii! :) Barcelona to kipiące, tętniące życiem życie, stolica Katalonii, w której można nie tylko posmakować smaku, ale także zobaczyć wiele nowych i ciekawych rzeczy. →
Mój mąż i ja zaczęliśmy myśleć o nadchodzących wakacjach i chciałbym opowiedzieć o cudownych wakacjach na Krymie, w wiosce Solnechnogorskoye, gdzie od kilku lat podróżujemy z tym biurem podróży. To bardzo wygodne, wsiedliśmy do autobusu w naszym mieście i po 8 godzinach byliśmy już w pobliżu hotelu „U Siergiejewicza". →
Oddałem znanemu w internecie biurom podróży według zaleceń innych turystów i nie zawiodłem. Tse buv nasza pierwsza wizyta z przyjaciółmi przez kordon. Wszystko zorganizowane na wysokim poziomie, transport, noclegi, wycieczki. Zabrali wiele emocji. Z przygotowaniem wiz też nie było problemów. →
Skontaktowałem się z Group Travel, aby zorganizować wycieczkę na Zachodnią Ukrainę. Droga dziewczyna Tatiana opowiedziała wszystko szczegółowo. Ale niestety ze względu na niestabilną sytuację w kraju musiałem odwołać wyjazd jeszcze przed opłaceniem kontraktu. Ostrzegaliśmy menedżerkę Tatianę, że nie będziemy mogli jechać. →
Przez długi czas wątpiłem, którą wycieczkę wybrać i, co najważniejsze, który touroperator. Wycieczka „Do Paryża przez Austrię” przekroczyła wszelkie oczekiwania! Na trasie wszystko było tak przemyślane, że po pociągach i ciężkiej drodze (do Kijowa) zabrano nas do term. →
O drobiazgach nie będę się rozpisywał, najważniejsze, że hotel nie pasuje do zamówionego i zdjęcia (hotel ten sam, tylko budynek dla „bezdomnych”), przy kontakcie z biurem podróży - nie pomoc, a nawet wyjaśnienia.Zapłaciłem 60 euro i zamieszkałem w normalnym budynku. Ubezpieczenie zostało mi sprzedane przez firmę, która w przypadku zdarzenia ubezpieczeniowego (na sekundę złamania) zaleciła po prostu kontakt z karetką pogotowia. →
Biuro podróży „KaspiyTour” zostało poinformowane przez znajomych, chociaż są nowicjuszami, ale obsługa jest szykowna, chłopaki wyraźnie odebrali wycieczkę zgodnie z moją prośbą i w jak najkrótszym czasie. Byłam mile pod wrażeniem sprawności, obsługi, szkoda, że nie wszystkie biura podróży tak bardzo cenią swoich turystów. →
Drodzy turyści! Ja i 20 innych osób byliśmy bardzo rozczarowani tą firmą. Ponieważ w dniu 24.04.2014 grupa 45 osób musiała wyjechać na wycieczkę autokarową po Europie. A gdy byliśmy już we Lwowie (23 godziny w pociągu), poinformowano nas, że konsul Słowacji podobno przez zaniedbanie zapomniał podstemplować naszą wizę. →