OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY

OCENA FIRM PODRÓŻY


5 NAJLEPSZYCH FIRM PODRÓŻY

 
    FIRMY PODRÓŻY ПОЛЬШИ NA MAPIE

NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY

Doskonałe biuro podróży.

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
9.0

Biuro podróży zostało wybrane, ponieważ posiada własny pensjonat nad Morzem Azowskim „Delfin”, w którym co roku odpoczywamy. Doskonały pensjonat! Gdy pojawiło się pytanie o wyjazdy za granicę, niewiele wybieraliśmy, wszystko kupujemy w Koronie. Z naszych usług korzystamy od 2006 roku. Kupione i autobusowe i lotnicze wycieczki.



Nigdy więcej nie kupię od tego operatora...

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
3.0

Poczucie, że nie potrzebujesz przewodnika w hotelu, praktycznie nie istnieje w hotelu, w którym odpoczywaliśmy, cały personel nie mówi po rosyjsku, a poza kontaktem z przewodnikiem, którego nie ma, ma dzień wolny ,zamówiła dla nas auto na zakupy osobiście,nie przyjeżdżał i pr.pr.badziec na każdym kroku, przebicie się pomyliło, wyrzucili faksem godzinę wyjazdu z hotelu 5 godzin wcześniej niż planowano.



Dobrze zorganizowana wycieczka do nie mniej wspaniałego kraju

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
9.0

Hiszpanię poznaliśmy wiosną tego roku, wybierając ją jako miejsce na miesiąc miodowy. Rok wcześniej pojechałam do Grecji, bardzo mi się spodobała, ale chcę też zobaczyć coś nowego - postanowiliśmy pojechać do namiętnej Hiszpanii! :) Barcelona to kipiące, tętniące życiem życie, stolica Katalonii, w której można nie tylko posmakować smaku, ale także zobaczyć wiele nowych i ciekawych rzeczy.



Doskonała jakość w bardzo przystępnej cenie

podróżował  13 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Mój mąż i ja zaczęliśmy myśleć o nadchodzących wakacjach i chciałbym opowiedzieć o cudownych wakacjach na Krymie, w wiosce Solnechnogorskoye, gdzie od kilku lat podróżujemy z tym biurem podróży. To bardzo wygodne, wsiedliśmy do autobusu w naszym mieście i po 8 godzinach byliśmy już w pobliżu hotelu „U Siergiejewicza".



wszystko było dobrze

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
8.0

Oddałem znanemu w internecie biurom podróży według zaleceń innych turystów i nie zawiodłem. Tse buv nasza pierwsza wizyta z przyjaciółmi przez kordon. Wszystko zorganizowane na wysokim poziomie, transport, noclegi, wycieczki. Zabrali wiele emocji. Z przygotowaniem wiz też nie było problemów.



Nie będzie słodka do końca!

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
4.0

Skontaktowałem się z Group Travel, aby zorganizować wycieczkę na Zachodnią Ukrainę. Droga dziewczyna Tatiana opowiedziała wszystko szczegółowo. Ale niestety ze względu na niestabilną sytuację w kraju musiałem odwołać wyjazd jeszcze przed opłaceniem kontraktu. Ostrzegaliśmy menedżerkę Tatianę, że nie będziemy mogli jechać.



Świetne towarzystwo, doskonała organizacja wycieczki

podróżował  13 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Przez długi czas wątpiłem, którą wycieczkę wybrać i, co najważniejsze, który touroperator. Wycieczka „Do Paryża przez Austrię” przekroczyła wszelkie oczekiwania! Na trasie wszystko było tak przemyślane, że po pociągach i ciężkiej drodze (do Kijowa) zabrano nas do term.



UWAGA! Najgorsza firma turystyczna

podróżował  13 lat wstecz
Ocena biura podróży:
1.0

O drobiazgach nie będę się rozpisywał, najważniejsze, że hotel nie pasuje do zamówionego i zdjęcia (hotel ten sam, tylko budynek dla „bezdomnych”), przy kontakcie z biurem podróży - nie pomoc, a nawet wyjaśnienia.Zapłaciłem 60 euro i zamieszkałem w normalnym budynku. Ubezpieczenie zostało mi sprzedane przez firmę, która w przypadku zdarzenia ubezpieczeniowego (na sekundę złamania) zaleciła po prostu kontakt z karetką pogotowia.



Doskonała firma turystyczna, cudowny personel?

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Biuro podróży „KaspiyTour” zostało poinformowane przez znajomych, chociaż są nowicjuszami, ale obsługa jest szykowna, chłopaki wyraźnie odebrali wycieczkę zgodnie z moją prośbą i w jak najkrótszym czasie. Byłam mile pod wrażeniem sprawności, obsługi, szkoda, że ​​nie wszystkie biura podróży tak bardzo cenią swoich turystów.



Banalne zaniedbanie

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
1.0

Drodzy turyści! Ja i 20 innych osób byliśmy bardzo rozczarowani tą firmą. Ponieważ w dniu 24.04.2014 grupa 45 osób musiała wyjechać na wycieczkę autokarową po Europie. A gdy byliśmy już we Lwowie (23 godziny w pociągu), poinformowano nas, że konsul Słowacji podobno przez zaniedbanie zapomniał podstemplować naszą wizę.



903 904 905 906 907 908 909