OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Przewodnik po koralach: Po prostu cham i próbuję zarobić na tobie i na mnie (na turystach), człowieku! Co wyrażało... Nie zamieściłem godziny odlotu na tablicy ogłoszeń... I zdecydowanie musiałem go złapać i porozmawiać z nim osobiście. Po co? Wyjaśnił, że wyjazd na generalną przesiadkę za 2 godziny, ale z nich 1 godzinę na postój w sklepie (obowiązkowe). →
Ta firma została wybrana przypadkowo, ponieważ reszta okazała się spontaniczna.Po prostu postanowiliśmy nie siedzieć w mieście w maju.Dziękujemy dziewczynom z biura za tak ciepłe przyjęcie, szczegółowe odpowiedzi na wszystkie nasze pytania (mieliśmy pięć pytania, po 5 razy więcej) uwzględnił wszystkie nasze zainteresowania i życzenia. →
Mój mąż i ja wybraliśmy się na wycieczkę z Partner Tour. Po pierwsze, od razu spodobał mi się fakt, że biuro poświęcało mi maksimum uwagi, a na wszystkie moje pytania dotyczące wyjazdu nie tylko udzielano wyczerpujących odpowiedzi, ale także pokazywano zdjęcia, gdzie będziemy mieszkać, czym będziemy jeździć i jakie miejsca będziemy odwiedzać. →
Kupiłem wycieczkę do Egiptu. Żadnych pytań do operatora - wszystko jasne, szybkie, zorganizowane. Dokumenty zostały wysłane na czas, zmiany w przelewach były ostrzegane terminowo. Specjalne podziękowania dla agentów (Julia i Inge) za szybki wybór wycieczki i hotelu, bardzo wysokiej jakości dodatkowe informacje o wycieczkach oraz lokalnych atrakcjach i funkcjach. →
Jak wiele firm turystycznych wybrano spontanicznie. Umówiłem godzinę i datę wyjazdu. Nie spodziewałem się wiele po podróży. Ale w końcu była to jedna z najlepszych podróży w historii. Ponieważ mam doświadczenie w wycieczkach autobusowych (w tym po Europie), mam coś do porównania. →
BARDZO DZIĘKUJĘ ZA WYCIECZKĘ DO LWOWA!!!!!!!!!!!!!!!!!! DZIĘKI JEJ OSOBIŚCIE!!! :))))) WSZYSTKO MI KOCHAŁO ORAZ ORGANIZACJA WYCIECZKI I WYCIECZKI (kierowca IGOR i jego autobus, DZIĘKUJĘ!!!) oraz osobiste nastawienie, zachowanie i nastawienie przewodnika, NIKOLAI - SUPERR !!!!! I lider grupy, Yulechka !!!!! I →
Z "Algolem" wybrałem się w majową trasę "Embrace of Paris" w 2014 roku. Wybrałem tę firmę na podstawie ceny i nasycenia programu wycieczek, skonsultowałem się z kierownikiem biura podróży TA „Planeta-Service”, który potwierdził, że firma jest poważna, a turyści, którzy wcześniej wykupili wycieczki Algol, byli zadowoleni. →
Skontaktowałem się z tą firmą w celu kupienia wycieczki jako prezentu dla mojej żony na Dzień Kobiet. Zadzwonił, odpowiedział na wszystkie moje pytania, wstępnie wybrał kilka opcji i zaprosił mnie do odwiedzenia biura. Przybył tego samego dnia i bez problemu zarezerwowałem wycieczkę do ZEA. →
05.04.2014 polecieliśmy do Mediolanu, gospodarza strony "Gartur". Nieuczciwość TA „Gartur” jest po prostu niesamowita: osoba towarzysząca nam we Włoszech przyszła rano do pracy pijana, 5 razy zabierała nas na prezentacje, marnując czas, ale chcesz zobaczyć Włochy, zabytki… My wynajęliśmy firmę transportową z kierowcą, który okrada turystów (z naszej kamery został skradziony w drodze na lotnisko). →
Serdecznie dziękujemy firmie turystycznej "Sakums", a szczególnie kierownikowi wycieczki Tarasowi Kuzivowi za wspaniałe wakacje w okresie ferii wiosennych 25.04-04.05.2014. Od wielu lat ja i moi studenci podróżujemy na wakacje z biurem podróży Sakums, które zawsze oferuje szeroki wybór wycieczek i przystępne ceny. →