OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Wycieczka została zarezerwowana online. Podobała mi się dobra organizacja wyjazdu, brak opóźnień, wszystko było na czas, nawet granica przeszła wystarczająco szybko. Również na wybór trasy wpłynęła obecność tylko jednej przeprawy nocnej, a nawet w drodze powrotnej. Autobus jest czysty i wygodny, duży wybór filmów podczas podróży. →
Piszę tę recenzję z miasta Dniepropietrowsk, stosunkowo daleko od Chmielnickiego.Od 5 lat jeżdżę w Karpaty tylko przez Chmielnicki i tylko z Partner Tour. Potrafię scharakteryzować pracowników Partner-Tour jako osoby nieobojętne i sumienne, ponieważ moje oczekiwania zawsze były uzasadnione. →
Kupiłem od nich wycieczkę, od razu powiem, że wycieczka nie była zła, ale proces zakupu ... Mają tam takiego kierownika, Natalię, histeryczną kobietę, być może niezdrową psychicznie. Zaczęło się od tego, że naliczyła mi 1000 UAH. więcej niż podano. Żadne prośby o przeliczenie, apele do rozsądku nie wywarły żadnego wpływu. →
1. Były dobre recenzje, niestety Turfima nie sprostała swojej nazwie. 2. Obsługa klienta jest bliska zeru. Pracownicy nie wiedzą, jak normalnie się komunikować, wydaje się, że „nadal jesteś im to winien”, zwłaszcza przy dokonywaniu płatności →
Wszystko jest dopięte na ostatni guzik - od zebrania grupy po catering. Dobra trasa (była wycieczka na borżawską łąkę), terminowe postoje w malowniczych miejscach, kompetentny przewodnik z ciekawym tekstem, fajne emocje na wyciągu, wyśmienita kolacja „na zamówienie” w bardzo pięknej restauracji. →
Maj spędziliśmy razem z Sakums w Polsce-Niemcy-Holandia-Francja ("Wiara Emocji i Namiętności (Grand Tour)"), podróżując autobusem. Święto okazało się bardzo ciekawe. Trasa została zbudowana bardzo kompetentnie, a towarzyszący jej przewodnik Olya, zwiększając organizację i koncentrację naszej grupy, pomógł uczynić wakacje wygodne dla wszystkich. →
Lot 191 Czas od 19 do 29 kwietnia 2014. Szef Olechka Gurniak. Wspaniale, znający się na rzeczy wiele ciekawych informacji! Mądra dziewczyna!!! Zazdroszczę wszystkim, którzy będą z nią w trasie! Trasa jest dobrze zaplanowana, nie ma nocnych przepraw, hotele i przewodnicy w miastach są znakomici. I choć było nas tylko 16, wycieczka odbyła się, nie czuliśmy zmęczenia, a jesteśmy już po 60. →
W tym biurze podróży ja i moi znajomi często zamawiamy wycieczki, bilety lotnicze, otrzymujemy konsultacje. Wszyscy menedżerowie mają wykształcenie turystyczne, a to jest bardzo ważne. Reżyser został osobiście przeszkolony w wielu krajach (ponad 10). Tutaj zasada brzmi „Nie sprzedawaj, ale zaspokajaj potrzeby” Dziewczyny, powodzenia i wdzięcznych turystów. →
Pojechałem z tym touroperatorem na wycieczkę autokarową do Szwajcarii (wcześniej jeździłem też z nim na inne wycieczki autokarowe: Paryż, Chorwacja, Holandia, Skandynawia…). Wybrałem tę firmę ze względu na wiele czynników: różnorodny wybór wycieczek, rozsądne ceny, sprytni managerowie, zawodowi kierowcy. →
Firmę znalazłem przypadkiem w internecie, pojechałem w trasę. Bardzo uprzejmi pracownicy! Drugiego dnia na pocztę przesłano szczegółowe informacje na temat zwiedzania. Na majowy weekend wybraliśmy się z klasą na Zakarpacie. Bardzo zadowolony z firmy turystycznej. Wszyscy zorganizowali się sprawnie i szybko bez żadnych problemów. →