OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY

OCENA FIRM PODRÓŻY


5 NAJLEPSZYCH FIRM PODRÓŻY

 
    FIRMY PODRÓŻY ПОЛЬШИ NA MAPIE

NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY

Dobry organizator wycieczek

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
9.0

Wycieczka została zarezerwowana online. Podobała mi się dobra organizacja wyjazdu, brak opóźnień, wszystko było na czas, nawet granica przeszła wystarczająco szybko. Również na wybór trasy wpłynęła obecność tylko jednej przeprawy nocnej, a nawet w drodze powrotnej. Autobus jest czysty i wygodny, duży wybór filmów podczas podróży.



Wszyscy są zadowoleni!

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
9.0

Piszę tę recenzję z miasta Dniepropietrowsk, stosunkowo daleko od Chmielnickiego.Od 5 lat jeżdżę w Karpaty tylko przez Chmielnicki i tylko z Partner Tour. Potrafię scharakteryzować pracowników Partner-Tour jako osoby nieobojętne i sumienne, ponieważ moje oczekiwania zawsze były uzasadnione.



Jak prostacka postawa w agencji może zrujnować wyjazd.

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
1.0

Kupiłem od nich wycieczkę, od razu powiem, że wycieczka nie była zła, ale proces zakupu ... Mają tam takiego kierownika, Natalię, histeryczną kobietę, być może niezdrową psychicznie. Zaczęło się od tego, że naliczyła mi 1000 UAH. więcej niż podano. Żadne prośby o przeliczenie, apele do rozsądku nie wywarły żadnego wpływu.



Zostaniesz zgwałcony za własne pieniądze :-)))

podróżował  13 lat wstecz
Ocena biura podróży:
1.0

1. Były dobre recenzje, niestety Turfima nie sprostała swojej nazwie. 2. Obsługa klienta jest bliska zeru. Pracownicy nie wiedzą, jak normalnie się komunikować, wydaje się, że „nadal jesteś im to winien”, zwłaszcza przy dokonywaniu płatności



Dobrze zorganizowana wycieczka

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
8.0

Wszystko jest dopięte na ostatni guzik - od zebrania grupy po catering. Dobra trasa (była wycieczka na borżawską łąkę), terminowe postoje w malowniczych miejscach, kompetentny przewodnik z ciekawym tekstem, fajne emocje na wyciągu, wyśmienita kolacja „na zamówienie” w bardzo pięknej restauracji.



świetna agencja, nie pierwszy i nie ostatni raz, kiedy razem podróżujemy

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
9.0

Maj spędziliśmy razem z Sakums w Polsce-Niemcy-Holandia-Francja ("Wiara Emocji i Namiętności (Grand Tour)"), podróżując autobusem. Święto okazało się bardzo ciekawe. Trasa została zbudowana bardzo kompetentnie, a towarzyszący jej przewodnik Olya, zwiększając organizację i koncentrację naszej grupy, pomógł uczynić wakacje wygodne dla wszystkich.



Świetna nowa trasa!

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
9.0

Lot 191 Czas od 19 do 29 kwietnia 2014. Szef Olechka Gurniak. Wspaniale, znający się na rzeczy wiele ciekawych informacji! Mądra dziewczyna!!! Zazdroszczę wszystkim, którzy będą z nią w trasie! Trasa jest dobrze zaplanowana, nie ma nocnych przepraw, hotele i przewodnicy w miastach są znakomici. I choć było nas tylko 16, wycieczka odbyła się, nie czuliśmy zmęczenia, a jesteśmy już po 60.



biuro podróży jest niesamowite

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

W tym biurze podróży ja i moi znajomi często zamawiamy wycieczki, bilety lotnicze, otrzymujemy konsultacje. Wszyscy menedżerowie mają wykształcenie turystyczne, a to jest bardzo ważne. Reżyser został osobiście przeszkolony w wielu krajach (ponad 10). Tutaj zasada brzmi „Nie sprzedawaj, ale zaspokajaj potrzeby” Dziewczyny, powodzenia i wdzięcznych turystów.



Sakums - różnorodny wybór wycieczek

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
9.0

Pojechałem z tym touroperatorem na wycieczkę autokarową do Szwajcarii (wcześniej jeździłem też z nim na inne wycieczki autokarowe: Paryż, Chorwacja, Holandia, Skandynawia…). Wybrałem tę firmę ze względu na wiele czynników: różnorodny wybór wycieczek, rozsądne ceny, sprytni managerowie, zawodowi kierowcy.



Dobre biuro podróży

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Firmę znalazłem przypadkiem w internecie, pojechałem w trasę. Bardzo uprzejmi pracownicy! Drugiego dnia na pocztę przesłano szczegółowe informacje na temat zwiedzania. Na majowy weekend wybraliśmy się z klasą na Zakarpacie. Bardzo zadowolony z firmy turystycznej. Wszyscy zorganizowali się sprawnie i szybko bez żadnych problemów.



900 901 902 903 904 905 906