OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY

OCENA FIRM PODRÓŻY


5 NAJLEPSZYCH FIRM PODRÓŻY

 
    FIRMY PODRÓŻY ПОЛЬШИ NA MAPIE

NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY

antyreklama

podróżował  13 lat wstecz
Ocena biura podróży:
1.0

Chcę ostrzec wszystkich turystów i klientów tej firmy!!!!!! Nie daj się zwieść!!!!!! Za pięknym szyldem i "wyposażonym" biurem - szef oszusta i delikwenta w turystyce..... Deklaruję z pełną odpowiedzialnością!!!!



Biuro podróży z doskonałą obsługą, dogodną lokalizacją

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
9.0

Był niedawno w Wietnamie, w kwietniu tego roku. Kraj zaskoczył przede wszystkim swoimi mieszkańcami: życzliwością, chęcią pomocy nawet przy całkowitej nieznajomości języka angielskiego. Byłem również pod wrażeniem taniości wszystkiego w tym kraju, od jedzenia i usług po transport.



Отличное турагенство, волшебный отпуск

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Здравствуйте! Мы с мужем впервые решили отправиться в отпуск за границу) для начала выбрали Египет! Естественно, для нас все было новым и неизвестным – возникла уйма вопросов относительно оформления документов, перелета, поселения в отель, покупки экскурсий, общения с местными жителями, и т.



Dosłownie wczoraj wróciliśmy z wycieczki na Zakarpacie na Majskim. Pierwszy raz w okolicy

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
9.0

Nasza 5-osobowa firma wybrała wyjazd przez Internet i wcale tego nie żałowała. Były małe chwile pracy w autobusie około 50 osób (pierwszy raz jemy z tyloma osobami i myśleliśmy, że będzie bałagan, ale..), dzięki liderowi, kierowcom (osobno.., czasem im się udało rozwiązać niektóre problemy).



Nie daj się zwieść sprytnie zaplanowanemu programowi i zapytaj o kwalifikacje przewodnika!

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
4.0

Kupiłem wycieczkę za „Kup zniżkę” za 199 UAH do Winnicy, gdzie zostawiłem szczegółową recenzję, która została bezpiecznie usunięta. No cóż, nie jestem zbyt leniwy, żeby znowu napisać prawdę! Organizacja jest normalna, towarzysząca dziewczyna jest mądra, odpowiedziała na wszystkie pytania i rozwiązała wszystkie problemy.



UWAGA, TURYŚCI! Gamaliya ją porzuca

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
1.0

UWAGA TURYŚCI! Ostrożnie z firmą GAMALIA - TO SĄ OSZUSTRZY! Rzucili swojego niezawodnego partnera! Nawet najbardziej znani złodzieje tego nie robią. Wzięli pieniądze od zagranicznego partnera biznesowego, który w trudnej sytuacji pomógł i opłacił zakwaterowanie ich klientom. Kierownictwo GAMALII przysięgło na ich honor, że zapłacą, spisało dokumenty gwarancyjne, w wyniku czego ukrywają się i nie odbierają telefonów! Turyści, uwaga! Co można powiedzieć o menedżerach, jeśli kierownictwo robi to ze swoimi stałymi zagranicznymi partnerami! Ta firma na pewno Cię utworzy!.



Średnia, mogłaby być lepsza

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
5.0

Wycieczka „Sekrety Zamku Chustu i Doliny Narcyzów”. Ogólnie wszystko mi się podobało, widzieliśmy wiele malowniczych miejsc. Odnośnie autobusu: jazda nim (zwłaszcza nocą) to jedna udręka, niewygodne siedzenia. Grupy towarzyszące - Jurij i Siergiej nie odpowiedzieli na wszystkie prośby. Przewodnik turystyczny Marina nie jest profesjonalistą, informacje nie zostały dostrzeżone.



Postęp na twarzy! Kupiłem wycieczkę online

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Jeśli inne biura podróży w Charkowie tylko słyszą o technologiach XXI wieku, to są to normalne rzeczy. Zrobiliśmy rezerwację na stronie, bardzo wygodnie było zapłacić następnego dnia, a dwa dni później otrzymaliśmy dokumenty. Praca przebiega szybko i sprawnie! Tak trzymaj! Polecam znajomym.



Dobre biuro podróży

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Firma została wybrana przypadkowo. Martwiłem się o usługi, ponieważ zapłaciłem za fakturę przesłaną przez Internet przez pośrednika ze Lwowa. W rezultacie mój syn i ja dziękujemy firmie i osobiście przewodnikowi i organizatorowi od Boga Siergieja i kierowcy Slavka. Byliśmy pod większym wrażeniem, niż się spodziewaliśmy.



Dzięki za wspaniałe wakacje :)

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
9.0

Kuba to prawdziwy raj! Po prostu nie mogę powiedzieć inaczej! Postanowiłem pojechać w trasę, więc spokojniej. Bardzo martwiłem się długim lotem, ale wszystko poszło dobrze. Na wakacje wybrałem Varadero. Bardziej lubię wakacje na plaży, chociaż byłam na kilku wycieczkach. Varadero - słońce, morze, biało-biały piasek.



902 903 904 905 906 907 908