OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Polecam wszystkim! Jestem zachwycony dyrektorem firmy, miły, sympatyczny. Profesor po prostu świetnie!!! Odpoczywaliśmy z mężem w Bułgarii, reszta była udana, Zhanna wybrała nam hotel na plaży, pierwsza linia, świetnie odpoczęliśmy w naszym budżecie. Nasze dzieci, które są dość wymagające, są również obsługiwane przez Jupiter-tour od 5 lat i również są bardzo zadowolone. →
Wybór mojej rodziny i mnie osobiście padł na tę firmę turystyczną, ponieważ korzystaliśmy już z ich usług i byliśmy bardzo zadowoleni. Poszukiwanie trasy i projektowanie voucherów zostały przeprowadzone na najwyższym poziomie. W miarę możliwości skontaktujemy się z Riwierą, a także doradzimy przyjaciołom i znajomym skorzystanie z usług tej firmy turystycznej. →
Ta agencja negocjuje z touroperatorami w różnych krajach... Touroperator ma miejsce wtedy, gdy sami podróżują po krajach, rezerwują hotele, zatrudniają swoich pracowników... dlaczego? w końcu można negocjować z lokalnym sklepem i nie kąpać się..... Czyli gdyby przynajmniej współpracowali z normalnym touroperatorem, inaczej w recepcji hotelu nie ma nawet stoiska firmy, z którą współpracują… a wyjeżdżając, nie zawracali sobie głowy pozostawieniem informacji o naszym transferze, nawet w recepcji !!!!! Cóż, to już połowa kłopotów!!!! Chcieliśmy też polecieć z nimi do Grecji…. →
Od kilku lat z rzędu korzystam z usług biura podróży Wonder World. Kupuję głównie wycieczki i loty. Bardzo podoba mi się poważne podejście do pracy, zwracanie uwagi na wszystkie moje życzenia, szybkie reagowanie na potencjalnie problematyczne sytuacje zarówno na Ukrainie, jak i za granicą. →
Dzięki! Podobało mi się to bardzo! Zwróciliśmy się do tego biura podróży z polecenia - i bardzo się cieszymy! Po raz pierwszy pojechaliśmy do Tunezji, nic nie wiedzieliśmy o tym kraju. Szczegółowo nam powiedziano, reszta wypadła świetnie! Udzielili nawet przydatnych porad, co i gdzie kupić na pamiątkę tego kraju! Bardzo dobre biuro podróży, przytulne i szczere! Specjalne podziękowania dla Mariny, jest dobrze zorientowana w produkcie, bardzo miła osoba! Dzięki!. →
Bardzo dziękujemy za niesamowicie pracowite i zabawne trzy dni (15.08-17.08.) W Karpatach :D. Organizacja wycieczki na najwyższym poziomie - bus super, kierowcy to prawdziwi profesjonaliści - zdążyli jeździć piętrowym autobusem gdzie ciężko jeździć na rowerze :-), mieszkali też w ładnym czystym pokoju ( Andrzeju) i bardzo dobrze nakarmiony) - za wsparcie moralne podczas podboju Hoverly))) I przewodnik Jarosław za ciekawe informacje o wszystkich odwiedzonych miejscach i odpowiedzi na 1000 i jedno pytanie :-) Już planujemy kolejną podróż tylko z TA UŚMIECHAĆ SIĘ))). →
Firma została wybrana przypadkowo, szukaliśmy niedrogiej wycieczki Specjalne podziękowania dla kierownika Julii Matviyko, wszystko załatwione bardzo szybko, nie było żadnych opóźnień. Dobry, czysty hotel, piękne ciepłe morze, bardzo punktualny z transfer do i z hotelu.Chciałbym przełożyć lot z 8 rano bliżej wieczora. →
1. doradził agentowi wycieczki 2. na miejscu - w Egipcie - głupi oszust. 3. lokalny personel - bezczelni Egipcjanie, którzy oszukują dla pieniędzy. 4. Nie wybiorę ponownie firmy →
Odpoczywaliśmy w Egipcie od 02.09 i przeszliśmy przez okropnego operatora Join Up.Gdybyśmy wiedzieli, na pewno wybralibyśmy TEZ Tour.Chciałbym szczególnie podziękować przewodnikom TEZ Tour, którzy byli w naszym Dive Inn Resort i pomogli nam we wszystkich sytuacjach, mimo że lecieliśmy z innego touroperatora. →
U mojego dziecka zdiagnozowano łysienie w wieku 10 lat, teraz ma 14 lat i po dwóch wyjazdach (jedna na 2 sekundy przez 3 miesiące) na Kubę i ciągłej kuracji Pilotrofinem (LOCION PILOACTIVA) i szamponem, włosy zaczęły rosnąć i nie nie wypadną. W 2012 roku dowiedzieliśmy się, że Kuba ma państwowy program „Dzieci Czarnobyla”, w ramach którego dzieci latały na Kubę w leczeniu bielactwa nabytego, łysienia, łuszczycy, atopowego zapalenia skóry. →