OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Za ich pośrednictwem otworzyłem wizę wielokrotną do Grecji. Przy tak dobrej historii wizowej nie rozumiem, jak można było nie otworzyć wizy. Do ostatniej chwili zwlekali z dokumentami, potem powiedzieli, że nie mają czasu na moje randki. A potem były grzywny. Zgłosiłem się na 2 tygodnie. →
Odpoczywam z MANSANĄ nie pierwszy raz i zawsze wszystko jest doskonałe. W tym biurze podróży pracują prawdziwi profesjonaliści, którzy bardzo dobrze znają swój biznes. Za każdym razem odbierali to, o co prosiłem. I za każdym razem wracałem zadowolony z tego, co polecił personel Mansany. →
operator Marina głęboko w nosie, w którym hotelu cię zakwaterować. Najważniejsze jest, aby zdobyć łup, a następnie zadzwonić do klienta, obrazić, ale nie działać. Kiedy spojrzeliśmy na to, który hotel Marinka nam zaoferował, byliśmy oszołomieni: brak dobrych recenzji! Poproszony o zmianę rezerwacji hotelu, w odpowiedzi pojawiły się pierwsze zapewnienia, że to po prostu źli ludzie tak piszą, a następnie w formie otwartej: masz dość pokazywania koni! W końcu już w Turcji trzeba było zapłacić 100$ za najlepszy pokój, nie można było jechać w morze, bo jak napisano w opiniach są połamane talerze i można było zranić stopy, można było pływać tylko z molo i mamy półtora dziecka! no cóż, żeby porozmawiać o samym hotelu: Witamy w ZSRR! Baseny nie są czyszczone, w wyniku czego moje dziecko zaraziło się wirusem tureckiego Coxsackie, mogę zamieścić zdjęcie ale nie dla osób o słabych nerwach! Kuracja potrwa 1 miesiąc! Idź pierwszą drogą dobroczyńców jak Marinka, ale życzę Ci tylko jednego: nie pozwól dziecku zachorować, gdy znajdziesz się za granicą, bo wtedy poczujesz, jak to jest, gdy kamerzysta wrzuci Cię do hymnu, a firma ubezpieczeniowa, z którą dzwonisz Po podłączeniu tego samego operatora, również rzuca się do Ciebie. →
Tak się złożyło, że po prostu zaczęłam podróżować w moim życiu!) I bardzo się z tego cieszę!) Jako niedoświadczony turysta trudno było mi się zdecydować na ten akt, dokonać właściwego wyboru i zdecydować, w którym kierunku!:) Byłam mile →
Przyjechaliśmy więc z Turcji (Belek). Odpoczynek - na najwyższym poziomie. Dzięki mojemu przyjacielowi - Irochce, dziękuję! Twoim zadaniem jest pomóc ludziom wybrać wysokiej jakości wakacje za rozsądne pieniądze! 2 razy w roku my, jako część naszej rodziny i moich rodziców, odwiedzamy ośrodki wypoczynkowe, nigdy nie kwestionując przyzwoitości Iriny !! Przyjaźnimy się z nią, komunikujemy się i odpoczywamy! Już 7 lat! (Odwiedziliśmy zarówno bliską za granicą - koniec centrum handlowego i wybrzeże Egiptu, jak i dalekie krainy - Dubaj, Sri Lanka. →
Wybierz za radą znajomych, którzy stale korzystają z ich usług. Pierwsza podróż zagraniczna drogą morską. Podobała mi się postawa. Wszystko jest zwięzłe, szybko z wyjaśnieniami. Podobało nam się.Na pewno wrócę. →
Od kilku lat rodzina korzysta z usług biura podróży Jupiter-Tour i co roku wakacje były udane i pełne przyjemnych wrażeń! Menedżerowie starali się wybrać dokładnie to miasto, hotel, który zaspokoi wszystkie pragnienia przyjemnego pobytu nad morzem! Zawsze otrzymywaliśmy wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie pytania natury organizacyjnej, dokumenty zawsze były przygotowywane terminowo i z niezbędnymi instrukcjami. →
Wielkie podziękowania dla biura podróży Wonder World, a zwłaszcza dla reżyserki Natalii Chudovskaya za imponujące wakacje. Moją pierwszą podróżą za granicę był Egipt, korzystałam z usług biura podróży Wonder World. Dyrektor biura podróży Natalya Chudovskaya wybrała doskonałą wycieczkę, dzięki której mogłem odwiedzić prawie wszystkie „fantastyczne”, niezapomniane zabytki Egiptu od Asuanu po Kair. →
Byliśmy na trasie „Across Gogol's Places + Sorochinskaya Fair” - bardzo podobała mi się organizacja wycieczki, kierownictwo - dobre, przemyślane! Poszedłem z tą firmą nie pierwszy raz i byliśmy zadowoleni z wyboru! Ciekawe i potrafiące utrzymać uwagę zwiedzających - przewodnicy. Kierowca jest młody! Nie ma specjalnych komentarzy na temat autobusu. →
Na początku września 2014 pojechaliśmy z Charkowa do Bałczika. 1. Autobusy są w dobrym stanie, jeździło się wygodnie. 2. Towarzyszący pracownicy biura podróży NewsTravel - Siergiej w drodze do Bułgarii i Irina w drodze powrotnej - bardzo dziękuję, zrobili wszystko, aby podróż przebiegła bezproblemowo. →