OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Skontaktowaliśmy się z Turmalinem po raz drugi! Do dobrych rzeczy szybko się przyzwyczajasz! Powiedzieć, że Elena jest świetnym pracownikiem, to nic nie mówić! W możliwie najkrótszym czasie wybiera najlepsze opcje, biorąc pod uwagę wszystkie życzenia, dokładając wszelkich starań ) Osoba jest po prostu mistrzynią swojego rzemiosła. →
1. Wezwanie serwisowe! 2. Atmosfera jest świetna i zawsze pozytywna; 3. Personel jest doskonały - dziewczyny zawsze chętnie rozwiązują zgłaszane problemy. 4. Wyjazd został zorganizowany dla mnie i mojego męża znakomicie iw najlepszej cenie. Wszystko, co chcę powiedzieć - Dziękuję za jakość usług!. →
Dziękuję Marii z Przewodnika za wyjazd do ZEA. Z jej pomocą wybraliśmy hotel Marina Byblos z kategorii dobrze wydanych pieniędzy. Plaża jest blisko, centrum handlowe też. Zadowolony z organizacji wyjazdu. Zaoferowano nam najlepsze ceny. →
Odpoczywał w Egipcie w Sharm el-Sheikh w zeszłym roku, hotel Coral Beach Resort Montaza 4*. Ogólnie hotel mi się podobał. Idź do morza niedaleko na piechotę. Rafa w pobliżu hotelu jest po prostu cudowna, dużo pięknych ryb. Co więcej, nawet pływając tylko z maską, można zobaczyć tak piękne ryby, których nie zobaczysz kupując nurkowanie. →
W tej „firmie” więcej niż stopa! a innym nie radzę, amatorzy są pełni, hotel odebrano okropnie, daleko od morza (zabrali ich autobusem, ale obiecali, że jest na pierwszej linii) nie było obsługi, pokoje były zabite, jedzenie obiecane all inclusive i wszystko było wyłączone, w ogóle →
Chciałem szybko znaleźć ciekawe i niedrogie wycieczki, w Internecie jest duży wybór, pojawiły się pozytywne plotki o tej firmie i po przejściu do biura od razu wybrałem „UKRAINIAN TOUR”! Kierownik Irina wyjaśniła wszystko zrozumiale i jasno! Wszystkie dokumenty są na czas, bez błędów, →
Zawsze marzyłam o wizycie we Włoszech. Moją uwagę przykuła wycieczka w bardzo niskiej cenie. Nie wierząc własnym oczom, byłem bardzo szczęśliwy i zamówiłem tę wycieczkę. Myślę, że trafiliśmy na najfajniejszą eskortę grupy - Oksanę, która bardzo nam opowiedziała i rozwiązała wszystkie nasze problemy. →
Wybraliśmy tę firmę według rankingu w Internecie, oczywiście według najwyższej - 10 punktów. Dzięki touroperatorowi Elenie Bakhtiarovej znaleźliśmy cudowne wakacje. Jesteśmy zakochaną parą i oczywiście bardzo starannie wybraliśmy. Nasz operator niestrudzenie szukał dla nas hotelu, odpowiadał na wiele pytań, które nas interesowały, w efekcie mieliśmy dużo przyjemności) Po półtora miesiąca znów szukaliśmy wycieczki i oczywiście bez wahania ponownie z Eleną) Spędziliśmy niezapomniane dni, DZIĘKUJĘ!!!. →
Dzień dobry! Niedawno wróciliśmy z wycieczki z Krymu! Odpoczywaliśmy w Foros - miejsce SUPER!!!! Teraz polecam wszystkim!Wspaniały park, czysta plaża, numery nie są najnowsze, ale wszystko jest czyste i zadbane. Przed wyjazdem bardzo się martwiliśmy, ale wszystko potoczyło się jak najlepiej. Dziękuję administratorowi sanatorium Anechce i Oksanie, pracownikowi biura podróży Ready-Rest, za polecenie nam tego konkretnego sanatorium! Mam nadzieję, że w przyszłym roku również uda nam się pojechać na Krym!. →
Tego lata kupiliśmy za pośrednictwem tej agencji wycieczkę do Bułgarii. Po przyjeździe okazało się, że hotel nie został opłacony i nikt tam na nas nie czekał. Okazało się (już następnego dnia dowiedzieli się), że Iltur zbankrutował. „Chodźmy z nami” nie pomogło nam nawet radą. →