OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Chodziliśmy po wielu firmach i dopiero tutaj kupiliśmy wycieczkę, po 2 godzinach w końcu wybraliśmy wycieczkę (bardzo dziękuję za cierpliwość =)) Dostaliśmy dobrą zniżkę, ponieważ mieliśmy przepustkę na pieniądze, a my Chciałem dobry hotel !!czas, żadnych →
W biurze podróży AGP KLASS w Doniecku jest znakomity manager, fachowiec w swojej dziedzinie, subtelny psycholog i po prostu cudowna osoba - Tatiana!wszystkie nowości, promocje, gratulowano nam ponad rok we wszystkie święta, w urodziny, bo e. stale o sobie przypominali. Nie spieram się, wiele biur podróży to robi, ale głównie na krótką metę. →
Do biura podróży trafiliśmy przypadkiem, bo. właśnie przejeżdżaliśmy obok 33-letniego Jarosława Vala. Pojawił się pomysł, aby pojechać do Pragi, a po rozmowie z menedżerką Ingą Shkurenko nasze marzenie stało się rzeczywistością. Znalezienie odpowiedniej wycieczki pomogło nam nawigować i zdecydować się na wycieczkę. →
Wczoraj wróciłem z Grecji (Kreta), odpoczywałem z żoną i dwójką dzieci. Wycieczkę kupił Mansana, operator Pegasus. To moja trzecia podróż z tym biurem podróży, więc piszę recenzję. Organizacja i wsparcie, jak poprzednio, doskonałe. Szczególnie zwracam uwagę na wybór hotelu - 99% spełniło oczekiwania! Dzięki. →
Tour Suite, który sprzedawał pakiety wycieczkowe oszustowi TourMenu, po tym, jak jego turyści zostali porzuceni na lotnisku w obcym kraju, nawet nie próbował ich ostrzegać o odwołanych lotach, oferować pomoc, wsparcie konsultingowe czy odszkodowania. W swoich umowach wskazuje różne numery Licencji, sygn. →
Trasa została wybrana bez zwracania uwagi na organizatora wycieczek, ale na próżno. hotel -Hotel ul. George 4 * (Cypr / Pafos) i personel hotelu byli bardzo dobrzy, ale przewodnikowi hotelowemu Elżbiecie w ogóle się to nie podobało, nie była to przyjazna i arogancka osoba. Najbardziej oburzający był wyjazd z hotelu - obiecali zorganizować transfer 4 - 4,5 godziny przed odlotem, ale zabrali nas z hotelu 6 godzin 50 minut, jechaliśmy 2 godziny na lotnisko !!! Zadzwonili do niej w celu wyjaśnienia, była bardzo zaskoczona i obiecała, że załatwi sprawę i oddzwoni. →
O tym biurze podróży dowiedzieliśmy się z ogłoszenia. Kiedy zgłosili się, nie żałowali. Pracują profesjonaliści. Współpracowaliśmy z menadżerem Oksaną. Jest bardzo miłą i cierpliwą osobą. Wygłupialiśmy się przez cały miesiąc. Albo hotel pasuje, potem nie, potem jedziemy, potem nie jedziemy. →
Chcę napisać swoje wrażenia na temat tej firmy. Spotkałem ich w 2011 roku, wybrali się na wycieczkę dla jednego bardzo szkodliwego wujka - znosili wszystkie "ale" i - cieszyli się !!! Nadszedł moment mojej wycieczki z kilkoma bardziej wybrednymi chłopakami, dziewczyny też odważnie znosiły kaprysy, szybko odpowiadały na wszystkie nasze głupie pytania, wybierały fajny hotel i jak dobrzy ludzie go od niego odradzali)))))))) Bo były złe recenzje))))))))))) Chcę powiedzieć, że nigdy nie zmienię ich na żadną inną agencję, bo tylko tutaj słuchają twojego budżetu i wybierają trasę, tylko tutaj nie wysyłają ich po 3 pytaniu, a ty jesteś po prostu super!))) )). →
OFICJALNA TELEFON::: DOWOLNA CZAS NA LOTY DO KIJÓW-TIWAT-KIJÓW:::: TOV „Biuro Turistinii” informuje o zniszczeniu umysłów i bezpieczeństwie transportu lotniczego pasażerów w powietrzu umowa pomiędzy TOV "YANEYR" LTD 02002KD z dnia 03.04.2014, a sobą: Opłata za lot wizowy została pobrana w całości, a opłata za wizę pasażerów po stronie przewoźnika lotniczego Faktycznie nasza firma została poinformowana o otwarciu lotu w dniu 29. →
Byliśmy zadowoleni z wyboru wycieczki i rejestracji aplikacji. Zabawa zaczęła się przed opuszczeniem Żelaznego Portu. 2 dni przed wyjazdem zadzwoniliśmy do firmy i zapytaliśmy, czy coś się zmieniło po wyjeździe, powiedziano nam, że wszystko jest w porządku. O tej godzinie czekaliśmy na nasz wygodny autobus, ale go tam nie było. →