OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Serdeczne podziękowania dla dziewcząt z Mansany za ich wysiłek w wyborze trasy w okolicznościach siły wyższej! Teraz odpoczywamy na Cyprze w hotelu AZIA 5*. Rewelacyjna obsługa, dobre jedzenie, co najważniejsze - bez narzucania zbędnych usług. Plaże też są do wyboru - ze spokojnym morzem i falami, co bardziej przypomina. →
Niedawno wybrałem się na wycieczkę na Węgry (Austria była nadal fakultatywna, ale chciałem poświęcić ponad godzinę pięknym Węgrom, więc tam nie pojechałem). To nie jest mój pierwszy raz na Węgrzech i mam nadzieję, że nie ostatni :)) Naprawdę, bardzo mi się podobało! Całe piękno i bogactwo regionu (wody termalne, dobre wino, które wciąż jest niezbędne do szczęścia) nie da się opisać, ale nie najmniejszą rolę odgrywa w organizacji wycieczki i podróży. →
Poszedłem na polecenie znajomego. Byłem niedoświadczonym turystą, pojechałem pierwszy raz. Poprosiłem o zniżkę, bo bardzo bliscy przyjaciele polecani. Kierownik zapewnił, że sprzedaje trasę po kosztach minus 5%. Z biegiem czasu, kiedy już dużo podróżowałem, zdałem sobie sprawę, że mnie okłamali. →
Mam bardzo dobre wrażenie współpracy z biurem podróży "Przewodnik". Zgłosiłem się z polecenia znajomych, korzystam z usług po raz trzeci. Ostatnia wycieczka - zwiedzanie Hiszpanii z wycieczkami po całym kraju - niezatarte wrażenie! Świetny przewodnik Svetochka Kolysheva, doskonałe hotele zgodnie z programem, + kontynuacja wakacji w pięknym mieście Tossa de Mar! Dobra robota! Będziemy iść dalej. →
Podziękowania dla Seleny za wspaniałą wycieczkę - "Lato w Grecji". Wylot był 23 sierpnia i po 2 dniach, przez Rumunię i Bułgarię, dotarliśmy do Platamonas - jednego z popularnych miejsc na kontynencie greckim. Przedstawiciele Seleny przekazali nas w niezawodne ręce Eleny z Evi Tours. Mieszkałam w przytulnym, niedużym hotelu Dias 3***. →
Dziękujemy za pomoc w wyborze wycieczki do Goa! Byliśmy doskonale zaskoczeni łatwością komunikacji, proponowanymi opcjami i spełnieniem wszystkich naszych życzeń! Podobało mi się absolutnie wszystko! Życzymy Ci rozwoju i większej liczby zadowolonych klientów! Przyjedziemy do Ciebie ponownie!!! →
Świetnie się bawiliśmy w Czarnogórze z dziewczyną! Wielkie podziękowania dla Evgeny Usov za profesjonalnie zorganizowaną wycieczkę i wszystkie wskazówki dotyczące podróży! Mieszkał w Budvie. Willa została wybrana z myślą o wszystkich!! życzenia, nawet nie mogę uwierzyć, że jest to możliwe (blisko morza, ale w taki sposób, że nie słychać muzyki z klubów wzdłuż plaży, którą również chciałeś mieć pod ręką; historyczne centrum jest w zasięgu spaceru, piękny czysty pokój i wszystko za umiarkowaną opłatą) ciekawy program wycieczek, dzięki któremu można było zapoznać się z historią i współczesnym życiem kraju. →
Byłem z tą firmą na wakacjach w hotelu Atlantic Oasis na Cyprze. Byliśmy zadowoleni z pracy firmy - rzeczywiście ani jednej awarii, ani jednej spóźnienia, wszystko było jak w zegarku. Jedynym minusem jest to, że hotel nie znajduje się na pierwszej linii, nie ma plaży. Ale tutaj firma nie jest winna - sami wybrali bardziej ekonomiczny hotel. →
Z News Travel po raz pierwszy odpocząłem i nie ma żadnych skarg na pracę. Wszystko profesjonalnie, przyjaźnie i na czas. Kierownik polecił nam Hotel Admiral, za co mu szczególne podziękowania. Warunki mieszkaniowe i obsługa w hotelu dla pięciu osób. Praca personelu, który był zawsze przyjazny i gościnny, również oceniam na pięć gwiazdek. →
Potrzebowałam krótkiego urlopu z dzieckiem, zobaczyłam tę ofertę i zdecydowałam się pierwszy raz skorzystać z usług tej agencji.Zamówiłam ekonomiczną dla 2 osób z basenem,(3 dni bez TV to jeszcze lepsze)budynek (bez basen), ale w standardzie przyjechała z dzieckiem (6 lat) i posadziła mnie w spiżarni dawnego baru, bez okien bez drzwi, z pajęczynami i pająkami, powietrze z pleśnią (ten numer nie jest używany) meble - ruiny, ręka. →