OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Chcę wystawić recenzję dla tej agencji. Dziękuję dziewczynom za profesjonalizm i życzliwość. Najpierw poradziła mi Anya z biura na Franko (mają dwa biura), potem wygodniej było mi podjechać do biura na Borshchagovka i podpisać umowę. W innym biurze zostałem dobrze przyjęty, udzielili też wszystkich niezbędnych informacji. →
Bardzo dziękuję Natalii Reznichenko za resztę. , jest to pierwsze miejsce na ziemi (a byłem dużo), do którego nie chciałem wracać.Odpoczywaliśmy w hotelu Lindos Imperial Resort 5 *. Hotel jest nad brzegiem morza, terytorium jest przytulne, dobrze- zadbane, baseny to bajka: leżysz i patrzysz na morze. →
Pomogli mi szybko i bardzo sprawnie uzyskać wizę do Kanady + pomogli w zapisaniu się na studia licencjackie. Znają wiele sztuczek i wszystkie wymagania ambasady. Poleciła mnie znajoma, zrobiła z nimi wizę do USA. otrzymane przez 10 lat. Polecam chłopaki! →
Wypoczęliśmy dobrze. Zostaliśmy przywitani natychmiast po przyjeździe, również zabrani bez problemu. Wszystko zorganizowane na najwyższym poziomie. Bardzo podobało mi się biuro podróży. Przyjaźni menedżerowie i szybka obsługa. skontaktuję się ponownie →
Nowe wakacje i znowu słowa wdzięczności, i znowu Anna Senina - osoba na swoim miejscu, kocha swoją pracę, uprzejma, uważna, ma doskonały gust i wie, jak oferować doskonałe opcje, jednym słowem - Umnichka! Dziękuję bardzo Anno! →
Odpoczywała z mężem w Niemczech w czerwcu 2014 roku, odwiedziła dwa miasta – Hamburg i Kolonię. Hotele były rezerwowane przez Abbasa - oferowane były opcje hotelowe, my wybraliśmy, a Abbas sam dokonał rezerwacji bardzo szybko. Lot kupiliśmy sami, ale cała rejestracja przez internet była „przypisana” do Abbasa i gdyby nie on, nie wiem, jak bym wszystko zrobiła! Wypoczęliśmy bardzo dobrze, podobały nam się hotele (już na własne oczy i to nie tylko z recenzji innych i zdjęć!) Miasta Hamburg i Kolonia podbijały i każde na swój sposób! Ogólnie wyjazd zakończył się sukcesem. →
Weszliśmy do tego biura podróży według informacji z katalogu biur podróży w Czernihowie. Wiele problemów rozwiązano przez telefon, nawet bez wychodzenia z domu. W rezultacie udaliśmy się do The Colors West 5 Turkey. Hotel nastawiony jest na Europejczyków, typ rodzinny. Turyści to w większości obcokrajowcy, niektórzy Ukraińcy. →
W tym roku postanowiliśmy odwiedzić Grecję i zaczęliśmy szukać wycieczek i biur podróży w Internecie. Znaleźliśmy agencję „Mia travel” w Internecie, przeczytaliśmy recenzje i postanowiliśmy spróbować, chociaż spieszyliśmy się z dużą liczbą firm turystycznych, tylko dziewczyny z „Mia” mile mnie zaskoczyły swoim dobrym nastawieniem. →
Za wyjazd i wizy do Grecji zapłaciliśmy w 2012 r. Wciąż biegamy po sądach, bo dyrektor tej firmy uciekł z naszymi pieniędzmi i pieniędzmi innych turystów.Jeśli chcesz odpocząć, to zdecydowanie nie powinieneś się kontaktować ta firma. →
Podróżujemy od dawna i aktywnie, ale przez TUI po raz pierwszy i ostatni.Po raz pierwszy spotkaliśmy się z tak szczerym, brutalnym „rozwodem” i chamskim podejściem do klientów. Byliśmy głupcami, kupując od tego touroperatora last minute Bingo 4* wycieczki do Turcji, Alanyi, hotelu Adelina.Dostaliśmy zrujnowane wakacje i straciliśmy nerwy za nasze pieniądze. →