OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Wybrałam to biuro podróży zupełnie przypadkiem. Przez wiele lat współpracowałam z innym biurem podróży. Ale niestety tym razem nie wyszło. Inni ludzie, niewyraźne informacje. Widzę w różnych częściach miasta napisy „Chodź z nami”. Odebrane w Internecie. Zostawiłem prośbę. →
Odpoczywaliśmy w Truskawcu!Wszystko ok!Spotkaliśmy się,osiedliliśmy w hotelu.(Zarezerwowaliśmy telefonicznie,jesteśmy z Krzywego Rogu)Ciekawe wycieczki(na każdy gust)Wygodne autobusy.Dobrzy przewodnicy.Wszystko super! →
Niedawno wróciliśmy z trasy Crimean Around the World (data przyjazdu od 28 czerwca) i postanowiliśmy podzielić się naszymi wrażeniami. Po przeczytaniu poprzedniej recenzji Siergieja Kostina byli przerażeni. Wydawało nam się nawet, że byliśmy na różnych trasach. Cóż, po pierwsze chcę powiedzieć, że mieliśmy po prostu bajeczne szczęście, mieliśmy małą grupę (tylko 4 osoby). →
Zarezerwowaliśmy bilet dla dziecka. A gdy następnego dnia przyszedł czas na przyniesienie pieniędzy, okazało się, że biletów na ten obóz już nie ma. Dodatkowo manager Julia zaśmiała się do telefonu i powiedziała, że nie możemy w ogóle złożyć zamówienia. →
Kupiłem bilet lotniczy do Krasnojarska. Bardzo uprzejmy i przyjazny personel. Wybrali dla mnie opłacalny i wygodny lot i byli cierpliwi w wielu moich pytaniach! specjalne podziękowania dla Tatiany! Jestem w domu! Hurra! →
Wyrażamy naszą głęboką wdzięczność kierownictwu i pracownikom biura podróży „Navigator Ukraine” za zorganizowanie wycieczki po Charkowie „Siedem cudów Charkowa” i leczenie dzieci preferencyjnym kontyngentem 48 osób. Dzieciom bardzo podobała się wycieczka. Dzięki kierownikowi Elenie Wiaczesławownej, przewodniczce Natalii Witalijewnej, kierowcy Siergiejowi Władimirowiczowi, kierownikowi Kirillowi. →
Specjalne podziękowania dla Aleny - tour managera Delton za efektywność i profesjonalizm. I do wszystkich chłopaków też. Byliśmy ze wszystkiego bardzo zadowoleni. →
Dziękujemy za zorganizowanie wyjazdu do Paryża, szczegółowo opisanego tutaj -http://www.turpravda.ua/fr/blog-112141.html Dzięki współpracy z ITravel mogliśmy nie tylko zobaczyć europejskie miasta, ale także wystąpić w Paryżu - to po prostu niesamowite przeżycie! Czekamy na nowe podróże!. →
Witam! Chciałbym pozbawić opinii pilotów wycieczek, którzy pracują w Egipcie w hotelu z firmy Coral Travel. Jeden z przewodników nazywał się Mina, nie mogłem rozszyfrować nazwiska innego kolegi, więc nie chcę przeinaczać. Ale pracują razem w Sunny Days el Palacio.Postawa jest upiorna, niegrzeczna. →
Piszę tę recenzję po roku. Namiętności już opadły.. tak, a nowy sezon otwarty, może ktoś będzie potrzebował mojej recenzji. To była moja długo wyczekiwana wyprawa nad morze. Z tą firmą pojechałem autobusem do Bułgarii. Zgodnie z oczekiwaniami wszystko zostało opłacone z góry, umowa została sporządzona. →