OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
„Jeździliśmy do Turcji, ale bardzo się martwiliśmy, że nie znajdziemy odpowiedniego hotelu. Faktem jest, że nie mogę jeść lokalnych potraw – jestem bardzo uczulony na lokalne przyprawy. Kamila Gambarova, nasza menedżerka, pomogła mi wybrać odpowiedni hotel, w którym jest też inna kuchnia, typ europejski ogólnie. →
To biuro podróży „Straszne mandry Ukraińców”, szczególnie nierzetelne jako przewoźnicy pasażerskie (aż strach pomyśleć, jakie usługi mają dla obcokrajowców). Na godzinę przed odjazdem autobusu lot został odwołany z niewiadomych przyczyn, a to po wstępnej 100% gwarancji niezawodności takiej jak własna flota, baza gromadzona przez lata . →
Pojechaliśmy z tym biurem podróży do Warszawy na mecz Ligi Europy Dniepr-Sevilla. Ogólnie praca biura podróży była dobrze zorganizowana. Zadzwoniliśmy do biura, managerowie opowiedzieli nam wszystkie szczegóły wyjazdu, zaprosili nas do biura. dotarliśmy do biura, mimo że w biurze było dużo ludzi, dziewczyny-menedżerki bardzo szybko zaczęły z nami współpracować. →
Kolejny wyjazd z tą agencją do Czarnogóry - jak w zegarku. Cieszę się, że mam rzetelnych, sprawdzonych ludzi w sprawach rekreacji. Dziękuję za pierwszorzędne rady i odpowiedzialną postawę! →
Apelował o zorganizowanie wycieczki do Egiptu. Zaoferowali dobrą cenę, poszli na spotkanie w sprawie formy płatności, zawsze przez telefon (nie tylko w godzinach pracy). Wakacje przebiegły sprawnie, wszystko było zgodnie z planem. Dzięki Jewgienijowi. →
Dzień dobry, Oceniłem 4, a nie 1, bo chciałbym być obiektywny, więc tylko fakty. Tło: zamówiłem wycieczkę dla 15 osób na rafting w Migeya (obwód Mikołajów, Ukraina). Pogoda nie dopisała, ale uznaliśmy, że „mecz odbędzie się przy każdej pogodzie”. Jechali własnymi samochodami, jedna grupa na czele, jedna grupa w tyle. →
Naprawdę żałuję, że korzystam z tej agencji. Czytam dobre recenzje i wybieram je. Owszem, ładne dziewczyny z ładnym głosem, ale zupełnie nieprofesjonalne i nie zainteresowane wynikiem dla klienta. . . Niestety. . . Najważniejsze jest, aby otrzymać całą kwotę za wycieczkę i bilety lotnicze. →
CHCIAŁEM DOSTAĆ WIZY SCHENGEN, ZAPŁACIŁEM 750 (!) EURO ZA TRZY (DZIECKO DWA LATA) UZGODNIŁO SIĘ, ŻE TE BĘDĄ WIZY NA ROK.EURO I WSZYSTKO.!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! →
1. Znaleźliśmy tę firmę ze względu na niską cenę wycieczki autokarowej po Europie przez Turne com.u 2. Kupiliśmy wycieczkę z naszą nieletnią córką od tych oszustów z Delta Travel 9 czerwca opłacili i złożyli wszystkie dokumenty, jak powiedziała Delta Travel ... →
Muszę od razu powiedzieć, że to nie była moja pierwsza wycieczka autobusowa. Mam doświadczenie z takimi wyjazdami. Jak powinna być zorganizowana wycieczka, jak powinna zachowywać się eskorta grupy – to wszystko dobrze wiem. Nigdy nie pisałem recenzji. Jeździłem z innymi operatorami, zawsze było trochę lepiej dla kogoś, trochę gorzej dla kogoś, ale ogólnie było dobrze. →