OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Witam w każdym razie! Katiusza, zamówiliśmy u ciebie wycieczkę do Sharm El Sheikh od 11.06 do 18.06 Alexander i Tatiana. Chcemy powiedzieć DZIĘKUJĘ! I podzielcie się wrażeniami) Z UIA polecieliśmy dobrze, o co bardzo się martwiłem! Spotkanie z przewodnikiem nie spełniło oczekiwań, poza ofertami wykupienia wycieczek, nic od niego nie słyszeliśmy! Ogólnie odpoczynek zakończył się sukcesem! W hotelu cicho, spokojnie, pięknie! Baseny są darmowe i duże! Morze zachwycało swoim pięknem! W mieście poszukiwano rozrywki, ponieważ nie było rosyjskiej animacji. →
Zasługa „firmy” - 20 czerwca odbył się wyjazd do Połtawy. Małżeństwo w pracy 1. Odjazd autobusu na miejsce o godzinie 7.00, telefonicznie o godzinie 7.15, na pokwitowaniu od pasażera o godzinie 7.30. Autobus spóźnił się na wejście na pokład. 2. W przeddzień wyjazdu (zgodnie z obietnicą) nikt nie dzwonił, musiałam zadzwonić do siebie trzy razy i doprecyzować informacje. →
Witajcie drodzy podróżnicy! Chcę podzielić się wrażeniami z niesamowitego weekendu z biurem podróży TUI Ukraine. Maj w tym roku okazał się ciepły, dlatego postanowiliśmy odwiedzić cudowny Lwów całą rodziną. Zdecydowaliśmy się skontaktować z biurem podróży, ponieważ nasz budżet był ograniczony i nie było znajomych lokalnych przewodników. →
Kupiliśmy wycieczkę do tureckiego hotelu. „Pegas” dodatkowo zorganizował dla nas bezpłatną wycieczkę na „rynek tekstylny”. Nie daj się nabrać na tę wycieczkę! Rynek okazał się zwykłym sklepem dla ignorantów, ceny są 4-5 razy wyższe niż na targu w pobliżu hotelu. →
Dzień dobry! Wrażeniami chcę się podzielić nie jako turysta, ale jako kolega, chyba dobrze, że to się nie odbyło. Po raz kolejny biuro podróży pozostawiło ludzi bez zarobku. Rozumiem, że tacy menedżerowie pracują w tym biurze. którzy nie są w stanie samodzielnie rozpatrzyć 1 wniosku, dlatego nad jednym zamówieniem pracuje kilka osób. →
W końcu czekaliśmy na lato i od razu postanowiłem zrobić sobie prezent i odwiedzić Lwów, dużo o tym słyszałem, ale nie mogłem tam pojechać, no nie tylko po to, żeby spacerować wąskimi uliczkami i kostką brukową zamiast asfalt. A ja chciałem odwiedzić wycieczki, zwiedzić zamki Lwowa, zobaczyć dziedzictwo kulturowe UNESCO, podróżować po mieście tramwajem widokowym i posłuchać dobrego przewodnika, który zdradzi wszystkie tajemnice, które kryją te wąskie uliczki i domy. →
Zarezerwowałem pociąg z Alczewska do Kijowa z kierownikami za cztery dni, powiedzieli, że przed wyjazdem oddzwonią i ostrzeżą, nie dzwoniłem, dowiaduję się wszystkiego, wyjaśniam, odpowiadają, że miejsca są zajęte, nie ma powodów do zmartwień, dochodzę do lądowania →
Jechaliśmy z Jałty na Ługańsk, konduktor o imieniu VALENTINA zepsuł całą podróż.To osoba, która nie trzyma się łańcucha dowodzenia w stosunku do pasażerów, dosłownie krzyczy na pasażerów, jest niegrzeczna i niegrzeczna., mówili, że ich plany się zmieniły i nie pójdą na dworzec autobusowy z powodu 1-2 osób. →
Wszystko było w porządku, dopóki nie dotarliśmy na lotnisko w Antalyi. W autobusie, który miał nas zawieźć do hotelu, powiedziano nam, że hotel jest zamknięty, w trakcie remontu. Zapłaciliśmy za to 1,5 miesiąca przed wakacjami, nie byliśmy ostrzegani - na początku tak myśleliśmy. →
Na kilka dni przed wyjazdem wycieczka zostaje odwołana! Nie oddzwaniają na czas!Nie wystawiają umowy przy opłaceniu wycieczki!Żadne odszkodowanie nie wchodzi w rachubę! →