OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY

OCENA FIRM PODRÓŻY


5 NAJLEPSZYCH FIRM PODRÓŻY

 
    FIRMY PODRÓŻY ПОЛЬШИ NA MAPIE

NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY

Brudny, zakurzony autobus bez klimatyzacji Długie przejazdy.

podróżował  11 lat wstecz
Ocena biura podróży:
4.0

Wybrałem firmę, ponieważ nie było innych ofert dla Skandynawii w proponowanym przedziale cenowym wycieczka była ciekawa, hotele były na 4, ale autobus wszystko popsuł (nie sprzątali nawet raz na 11 dni, nie włączali anteny odżywka, nie było co oddychać w plecy, zaczęły się problemy z ciśnieniem) do hotelu 2 razy było po 2 w nocy, w pozostałe dni 22-23, który przypominał ludziom 5 razy przed każdym postojem, aby jechać do toaleta.



Obrzydliwa firma!!! Oszuści!!! Oszuści!!! Złodzieje!!!!

podróżował  11 lat wstecz
Ocena biura podróży:
1.0

Straszna firma: 10 czerwca zamówili wakacje w Czarnogórze, Budva, 17 lipca. Dokonaliśmy 100% płatności, otrzymaliśmy od nich potwierdzenie z hotelu, powiedzieli, że przekażą bilety na kilka dni przed wyjazdem. Tydzień przed wyjazdem (10 lipca) zadzwonili do nas i powiedzieli, że w naszym hotelu nie ma pokoi (overbooking, odsprzedaż.



nie mogło być gorzej!!!!

podróżował  11 lat wstecz
Ocena biura podróży:
1.0

Pojechaliśmy z rodzicami do Bułgarii od 1.07.15 do 10.07.15. Dlatego kupiliśmy bilet w innym biurze podróży, nawet nie wiedzieliśmy, że będziemy mieli do czynienia z TPG! Wyjechaliśmy z Chersonia 1 lipca o godzinie 18. Jechaliśmy do Nikolaev na 2 godziny. W Odessie staliśmy 2 godziny (godzina tankowania, a potem nadal nie wiadomo, dlaczego 1 godzina).



oszustów

podróżował  11 lat wstecz
Ocena biura podróży:
1.0

Od 05.07 do 12.07.2015 odpoczywaliśmy z dzieckiem w Czarnogórze na bilecie firmy JoinUp. Całą kwotę zapłaciliśmy z góry, z tygodniowym wyprzedzeniem poinformowano nas, że otrzymaliśmy potwierdzenie z hotelu, wszystkie dokumenty przesłano e-mailem. Po przylocie do Czarnogóry na lotnisku powitali nas przedstawiciele firmy z napisem „JoinUp”, ale z odznakami Pilona.



Bardzo dobra praca dziewczyny, uwaga, cierpliwość i czysta życzliwość.

podróżował  11 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Wybraliśmy tę firmę, bo okazało się, że jest blisko domu, okazuje się przypadkiem, ale nigdy tego nie żałowaliśmy. Teraz znów jedziemy z nimi w podróż. Bardzo podobała mi się Alena (przepraszam, nie pamiętam jej nazwiska), dziewczyna jest miła, cierpliwa, bo bardzo długo wybieraliśmy różne kraje i odkładaliśmy terminy.



latać

podróżował  11 lat wstecz
Ocena biura podróży:
1.0

Straszne biuro podróży! Zamówiłem wycieczkę na borżawskie łąki, przede mną sprzedawca zadzwonił do dyspozytora, podał miejsce w autobusie, datę, godzinę, miejsce lądowania, a także krótko opowiedział trasę. Żadnych oznak kłopotów. ALE po pierwsze zapomnieli mnie odebrać, dobrze, że na bilecie był jakiś numer, zadzwoniłem, podjechał facet i dogonił mój autobus.



Świetny organizator wycieczek!

podróżował  11 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Świetny organizator wycieczek. Bardzo wygodna wycieczka do Pragi na 3 dni dla tych, którzy muszą spędzić weekend, aby rozwiązać niektóre swoje pytania, spotkać się z przyjaciółmi i po prostu oderwać się od naszego „codziennego życia” + z wycieczką krajoznawczą, aby poszerzyć swoje horyzonty.



Doskonały! Świetnie zorganizowane!

podróżował  16 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Czy Feeria się zepsuła? Korzystałem z tej firmy kilka razy i jestem bardzo zadowolony. Szczególnie ucieszyła mnie trasa „Skandynawska bajka” z 2008 roku. Organizacja była świetna. Dobry przewodnik. Oprócz wycieczek po mieście odbywały się pikniki w pięknych miejscach. Autobus przewoził piłki, rakiety, akcesoria wędkarskie, a na koszt firmy przygotowano grilla z kiełbasek.



Sue, muszą zostać pociągnięci do odpowiedzialności za ich oszukańcze traktowanie

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
1.0

Dołącz do ap wrzucił mi karteczkę pod numerem, stawiając mnie i moją rodzinę (3 LATA PATRZY!!!) przed faktem, że za dwie godziny musimy opuścić pokój i lecieć na lotnisko w Hurghacie. MIAŁEŚMY PROBLEMY Z REJESTRACJĄ I LĄDOWANIEM W SAMOLOCIE, WIĘC BILETÓW NIE MAMY.



Przerażenie!! NIE RADZĘ!!!

podróżował  11 lat wstecz
Ocena biura podróży:
1.0

Zgłosiłem się do Darii Tour z nowym paszportem. Biorą tylko dokumenty, nie ma żadnej pomocy w rejestracji !!! W kolejce trzeba stanąć razem ze wszystkimi i na zdjęciu i odebrać. Nie dotrzymali terminów, obiecali tego samego dnia (nawet nie zadali sobie trudu z telefonowaniem), w efekcie termin został przesunięty.



801 802 803 804 805 806 807