OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
ABSOLUTNIE NIE LUBIŁ: AUTOBUSY NIE SĄ PRZEZNACZONE NA WYCIECZKI, KIEROWCA NIE CHCE WŁĄCZYĆ KLIMATYZATORA. I PRZEWODNIK WYCIECZKI O IMIENIU WASIL - NIE KTÓRY NIE WIE CO MÓWI I JEST CAŁKOWICIE CICHA !!!!! JEDYNĄ ATRAKCJĄ ZAKARPACIA, KTÓRĄ WASILNIE WSKAZANO, JEST PILARKA!!!! BARDZO WSTYD DLA TAKICH PRZEWODNIKÓW!!!. →
Postanowiliśmy zobaczyć kraje bałtyckie na „maj” (wycieczka autobusowa). Pierwszą „niespodzianką” była rozbieżność między miejscami, które dostaliśmy w autobusie, a miejscami, które pokazano nam na schemacie w agencji i które zarezerwowaliśmy (w rzeczywistości znaleźliśmy się naprzeciwko wyjścia, które wypróbowaliśmy tak trudno uniknąć podczas rezerwacji). →
Losowo wybrałem wycieczkę z TPG. W rezultacie skradziono kilka dni odpoczynku. Zamiast 30 godzin przewieźli nas w 41 godzin plus 6 godzin na słońcu, głupio czekając na autobus. Obsługa jest po prostu okropna. →
Wybrałem biuro podróży Color-Travel zupełnie przypadkiem - doradził mi znajomy i dodałem je do VKontakte i czasami czytałem ogłoszenia o niektórych wycieczkach. Do biura w Heroes of Labour trafiłem też całkiem przypadkiem – po prostu często przejeżdżałem z pracy/do pracy. →
Niewykwalifikowany personel popełnił błąd i nie złożył wniosku o wizę w terminie. Następnie w ramach rekompensaty zaproponował, że przełoży datę wycieczki na późniejszy termin za moją dopłatą za zwiększone bilety lotnicze! Nie polecam używania tego operatora. →
Pojechaliśmy do Europy, chcieliśmy zobaczyć jak najwięcej krajów w ciągu kilku dni i wdzięki kobiece. Pomogła nam Marina Kurdenyuk, pokazała jakie są trasy i poradziła wybrać tę, która zaczyna się z Polski, potem do Czech itd. Naprawdę świetna wycieczka - tyle w ciągu zaledwie kilku dni! To przyjemność otrzymać taką usługę!. →
Pojechaliśmy z dziewczyną do Pragi na 5 dni. Bardzo szybko nabraliśmy kształtu, dzięki za to Abbasowi. Sama jestem bardzo sceptyczną osobą i zawsze przygotowuję się na nieprzewidziane sytuacje. Ale tym razem nie było. Wszystko jest szybkie, płynne, bez opóźnień i niuansów. Polecieliśmy do Pragi, znaleźliśmy biurko touroperatora, gdzie zostaliśmy przywitani z uśmiechem na twarzy, otrzymaliśmy mapę miasta, poinformowano nas o najważniejszych rzeczach, które każdy turysta powinien wiedzieć opuszczając lotnisko i odprowadziliśmy do samochodu który przenosił turystów do hotelu. →
Po przeczytaniu recenzji turystów w Internecie, połączeniu mojej intuicji, postanowiłem skontaktować się z agencją TimeToGo i nie żałowałem! Dyrektor Eugene polecił odwiedzenie Czarnogóry na wybrzeżu Adriatyku, my wybraliśmy Budvę. Specjalne podziękowania dla kierownika Mariny, który pomógł mi znaleźć apartamenty nad morzem, był uprzejmy, uważny, cierpliwy i poświęcił mi dużo czasu. →
Sprawdź szczegółową recenzję!!! PS Odpoczynek zależy od Ciebie, a Ty wybierasz!Ale ponad pół setki Słoweńców, nie spotkaliśmy dobrych opinii o hotelu...NIE POLECAM!!! ze sw.Rusłanem i Julią →
Próbowaliśmy przez nie wykupić wycieczkę do Czarnogóry, ale w końcu dostaliśmy tylko nerwy. Nie mogliśmy zarezerwować dla nas 4 hoteli, które chcieliśmy. A potem zarezerwowali ten, którego nie chcieliśmy, a kiedy odmówiliśmy, zaczęli GROZIĆ WYROKIEM za posiadanie 100% opłaty za anulowanie, którą widzisz. →