OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Biuro podróży zostało wybrane na podstawie dobrych opinii w internecie.Byliśmy zadowoleni z pracy Natalii Chudowskiej.Bardzo nam się podobały zorganizowane przez nią wakacje w Egipcie (Citadel Azur Hotel),wszystko super!Dlatego polecam Świat Biuro podróży Wonders i hotel Citadel Azur w Egipcie dla wszystkich. →
Zwróciliśmy się do tego biura podróży, ponieważ oni i inna firma mogą zorganizować wycieczki autokarowe dla dzieci. Ceny ciągle się zmieniały, rosły skokowo, w rezultacie, kiedy zaczęliśmy odmawiać ich usług, ostatecznie się zgodziliśmy. Z winy tego biura podróży nasza podróż prawie się nie powiodła, ponieważ dyrektor biura Natalia Pikulina nie zadała sobie trudu, aby poprawnie wypełnić formularze. →
Drodzy podróżnicy, czytelnicy strony - po przeczytaniu recenzji z wycieczki, w której osobiście byłem uczestnikiem - "Słowacja na Boże Narodzenie 2014..", nie mogłem powstrzymać się od czytania pisanych bzdur! Program wyjazdu na Słowację na Boże Narodzenie został w pełni zrealizowany. →
Biuro podróży działa na rynku odeskim od wielu lat i cieszy się zaufaniem. Zadowolony z pracy kierownika firmy. →
Kupiliśmy wycieczkę „Mega tour Batumi, Tbilisi”, a ponieważ w autobusie transformatorowym nie było miejsc, zgodziliśmy się na dodatkowy regularny autobus „klasy euro”. Co się z tobą stanie, jeśli pójdziesz za naszym przykładem: Autobus okazał się mały, przeznaczony dla 30 osób, grupa liczyła 22 osoby. →
Dobre towarzystwo, żadnych skarg. Wyjazd, zameldowanie. Wszystko idealnie. Dziękuję Ci! Jednak! Chciałbym napisać o twoim przewodniku w hotelu Sea Star Beau Rivage, Hurghada, Egipt. Przewodnik - Victor - jest chamem. Który traktuje ludzi BEZ żadnego szacunku. Pierwsze spotkanie trzymał ludzi przez ponad godzinę. →
Spośród tysięcy firm pośredniczących w zdobyciu pracy za granicą wybrałem tę z polecenia znajomej pary. Wizę otrzymałem stosunkowo szybko. Pomogli mi przystąpić do pracy dzięki szczegółowym instrukcjom. Jednym słowem zaopiekowali się mną ludzie, za co do dziś jestem wdzięczna. →
Zamówiłem pilny paszport. W dodatku nie zapisali tego na zdjęciu (Kłamali codziennie, że zdjęcie było jutro). A potem pieniądze zostały zwrócone w ten sam sposób. Przez prawie miesiąc byli karmieni obietnicami. Przerażenie. →
Podziękowania dla Przewodnika za zorganizowanie wycieczki do Hiszpanii (Majorka i Barcelona). Dużo do zobaczenia! Piękna i bardzo uduchowiona. Morze jest czyste i ciepłe! Hiszpania to teraz nasza miłość! Z całego serca dziękujemy mamo! Wygodnie się z Tobą pracuje, organizacja to 10 plus! →
Wybraliśmy tę firmę przypadkowo po obejrzeniu ich świetnej oferty na wyjazd do Chorwacji na stronie Tournai. Zadałem swoje pytania w formularzu na stronie i otrzymałem bardzo szybką i konkretną odpowiedź w ciągu pięciu minut pocztą. Chociaż w takich sytuacjach od kierowników innych touroperatorów trzeba było czekać na telefony i listy z odpowiedziami w ciągu kilku dni. →