OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Przedstawiciela nawet nie widziano .. tylko słychać przez telefon →
POLECAM WSZYSTKIM!!! ODPOWIEDZIALNOŚĆ..JAKOŚĆ WYBRANEJ WYCIECZKI...PROFESJONALIZM..DZIĘKUJEMY NATALIO!!! →
Wyjechaliśmy z Kijowa w świetnych nastrojach, po przyjeździe do Lwowa wsadzili nas do autobusu Accord i wysłali na terminal A. W drodze na terminal zabawiali nas rozmowami o tym, jak jest cudownie i co można i należy zrobić tam kilkakrotnie przypominał nam o zasileniu konta od 100 UAH ( i to był pierwszy dzwonek, ale nie zawracaliśmy sobie głowy euforią wyjazdu). →
Przechodzimy przez Tourshop od ponad roku, lubimy indywidualne podejście, oferują sprawdzone hotele, zawsze są zainteresowani jak poszła reszta. ,korzystamy z ich usług od kilku lat, polecamy naszym znajomym, wszyscy byli zadowoleni. →
Dobre biuro podróży ,jestem z nimi od dawna.Nigdy nie miałem żadnych problemów.Dobre rabaty.Polecam! →
Skorzystaliśmy z nowych technologii i po raz pierwszy w życiu zamówiliśmy wycieczkę przez Facebooka. To było trochę spięte, ponieważ nie widziałem ludzi osobiście. Ale! Wszystko było dobrze zorganizowane, jesteśmy z siebie bardzo dumni i dziękujemy pracownikom firmy za możliwość wykupienia wycieczki bez wychodzenia z domu (wybrana na stronie, zamówiona przez Facebooka - wycieczka była promocyjna, opłacona przez privat 24). →
Pojechałem do Dubaju – oczywiście na zakupy. Cóż, naprawdę kocham same ZEA, ciągle tam jeżdżę zrelaksować się. Tym razem chciałem zmienić hotel, a Ekaterina Ermalaeva poradziła mi spróbować Al Ghurair Rayhaan By Rotana - to pięć gwiazdek i ogólnie wszystkiego najlepszego. →
Wykupiliśmy wycieczkę w sprawdzonym już hotelu. Były 4 osoby, a budżet był ograniczony. Organizator wycieczek PEGAS sprzedawał wycieczkę zorganizowaną taniej niż inni organizatorzy wycieczek, a my ją kupiliśmy. Teraz rozumiem, że trzeba było trochę przepłacić innemu sprawdzonemu touroperatorowi. →
Teraz firma nazywa się: „Magiczna torba”!, wcześniej był Pan Chemodan, ale to nie uchroni jej przed nieodpowiedzialnością. Uważaj, aby nie kontaktować się z tą agencją, jeśli nie chcesz być rozczarowany. Powolne, niepoprawnie wykonane dokumenty, brak możliwości kontaktu w celu rozwiązania paczki problemów (które powstały z winy agencji), zrujnowane wakacje, unikanie odpowiedzialności - to wszystko o tym biurku. →
Odkryłem to biuro podróży w 2011 roku, kiedy mając bardzo skromny budżet na podróże, prawie wszystkie agencje nam odmówiły, a Svetlana, kierownik i szef tej organizacji, nie pozostawiła studentów w tarapatach i znalazła bardzo dobrą ofertę dla Turcji. Od tego czasu dużo wody spłynęło, przeleciało przez agencję i wielokrotnie do Hiszpanii, Tunezji, Bułgarii, Turcji i Egiptu, wielokrotnie i wydawane wizy - zawsze wszystko jest niezawodne, szybkie, wysokiej jakości. →