OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY

OCENA FIRM PODRÓŻY


5 NAJLEPSZYCH FIRM PODRÓŻY

 
    FIRMY PODRÓŻY ПОЛЬШИ NA MAPIE

NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY

Jeśli chcesz zepsuć wakacje, skorzystaj z usług Accord Tour

podróżował  11 lat wstecz
Ocena biura podróży:
1.0

Accord-tour celowo opóźnia terminy składania dokumentów. W końcu, gdy wyjedziesz lub nie wyjedziesz na podstawie wizy turystycznej, nikt nie zwróci pieniędzy. Biuro podróży złożyło dokumenty 22 września. Początkowo powiedzieli, że jest możliwość zapisania się do zgłoszenia w dniach 28-30 września i świetnie sobie radzimy.



To mój trzeci raz, kiedy korzystam z tej firmy turystycznej. Bardzo zadowolony z usługi, dziękuję

podróżował  11 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Bardzo przyjemnie jest komunikować się z profesjonalistami - Aleną Umanets. Zawsze uważny, cierpliwy i gotowy do pomocy. Na pewno jeszcze raz skorzystam z jej pomocy. Tatiana Michajłowna z Kijowa. 27-10-2015



Profesjonaliści w swojej dziedzinie! Mogą zrobić wszystko!

podróżował  11 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Dzień dobry! Chciałbym podzielić się moim wspaniałym doświadczeniem. Postanowiłam spełnić najdłuższe marzenie moich rodziców i dać im wyjazd do Francji. Ponieważ nigdy wcześniej nie byliśmy za granicą, bardzo skrupulatnie i starannie przygotowaliśmy się do tej wyprawy.



profesjonalna praca menedżerów

podróżował  11 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Dzień dobry wszystkim! Chcę wystawić opinię na temat pracy agencji i naszych wakacji w Egipcie Hurghada 16.10-23.10.2015. Postanowiliśmy odpocząć i wcześniej zacząłem szukać opcji. Zadzwoniłem do kilku firm, wysłuchałem propozycji i wstrzymałem wybór w tej agencji (ul. Czuprynki).



Świetne biuro podróży w centrum miasta!Pracują profesjonaliści!Polecamy

podróżował  11 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Serdecznie dziękujemy firmie Shturman za niezapomniane wrażenia z naszych wakacji.Z polecenia kierownika wybraliśmy przyzwoity hotel i byliśmy bardzo zadowoleni, dzięki za profesjonalizm, dobre rekomendacje, porady! Pójdę tylko od Ciebie i polecę znajomym i znajomym!



„Wycieczka komfortowa” – 10 punktów na 10!

podróżował  11 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Z usług „Comfort Tour” korzystaliśmy już kilkakrotnie – jeździliśmy po Europie, polecieliśmy do Tajlandii, byliśmy w Petersburgu i za każdym razem byliśmy więcej niż zadowoleni. Jakość usług jest na najwyższym poziomie pod każdym względem. Troska o klienta wyraża się w dbałości o szczegóły każdego indywidualnego wyjazdu i zapewnia dobrze zaplanowany urlop, jak mówią „od drzwi do drzwi”.



Biuro podróży jest dobre, wygodnie się tam dostać - w pobliżu są dwie stacje metra

podróżował  11 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Moja żona i ja odchodzimy od nich nie pierwszy raz. Jak wszystko. Personel szybko odbiera to, czego potrzebujesz. Wyjaśnienie, czego chcesz, nie zajmuje dużo czasu. Zawsze dzwonią po podróży, interesują się tym, jak odpoczywali. Od nich planujemy udać się na Dominikanę. Jak kupimy wycieczkę i odpoczniemy - napiszę.



Nie polecam współpracy z Anną Mosienko - managerem biura podróży 'chodź z nami' Mar

podróżował  11 lat wstecz
Ocena biura podróży:
1.0

Pragnę zwrócić uwagę kierownictwa biura podróży na nieprofesjonalną pracę kierownika - Anny Mosienko !!! Nie chcę oczerniać całej organizacji! Nie polecam wszystkim współpracy z Anną Mosienko!!!



Jeśli chcesz zepsuć nastrój sobie i swoim bliskim, jesteś na dobrej drodze.

podróżował  11 lat wstecz
Ocena biura podróży:
1.0

Zarezerwowaliśmy wycieczkę do Włoch przez Niemcy, zapewnili 200%, że nie ma się o co martwić, ale czytając recenzje turystów, zdałem sobie sprawę, że muszę zapytać o wizę 00. 00 oddzwonili i powiedzieli, że wizy nie są otwarte Krótko mówiąc ciśnienie przechodzi przez dach Gula w gardle pieniędzy stracona ponad połowa DZIĘKUJĘ W RAMACH WYCIECZKI ZA MORZE POZYTYWNYCH PODRÓŻY Z TOBĄ.



Po prostu nie może być gorzej niż organizator wycieczek

podróżował  11 lat wstecz
Ocena biura podróży:
1.0

Od dawna wybieram wycieczkę weekendową, a moją uwagę przyciągnęła wycieczka Smachne Zakarpattya, którą sprzedawała firma Anga Travel. Przed zakupem od nich wycieczki naturalnie czytam recenzje na temat tego touroperatora. Było mniej więcej tyle samo dobrych i złych, długo wątpiłem, ale mimo wszystko postanowiłem dać firmie szansę i jak się okazało, na próżno! Jeśli tak jak ja oczekujesz od touroperatora odpowiedzialności, troski o turystów i uczciwości, to Ty i Anga Travel zdecydowanie nie jesteście w drodze !!! Wydawało się, że wszystko zaczęło się dobrze, menedżerka Alina była miła (tylko na początku).



781 782 783 784 785 786 787