OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Wybraliśmy hotel, to biuro podróży zaoferowało najniższą cenę i to był największy błąd. Odpoczywał w Hurghadzie, hotel Kleopatra. Hotel jest super, żadnych skarg. Transfer do hotelu czekał prawie 2 godziny, w hotelu nie było przewodnika - powiedzieli, że będzie dopiero następnego dnia. →
Na tak długą podróż ze zmianą we Francji wybrali wcześniej. Dlaczego z biura podróży Shturman - bo to nie pierwszy raz. Promocja dotyczyła biletów lotniczych z Tourdefrance, które kosztowały prawie 40% taniej. Dzięki managerowi poleciłem.. gdy poczujesz zawodową zmianę, łatwiej i spokojniej powierzyć swoje ciężko zarobione pieniądze. →
Yosipova Elena Nikolaevna 0963852552 OSZUST! Wziął pieniądze na wycieczkę i zniknął! Bez wycieczki, bez pieniędzy! →
Od dłuższego czasu współpracujemy z TPG, z oddziałem w Odessie. Po całkowitej zmianie personelu w firmie wszystko stało się niesamowicie obrzydliwe, choć wcześniej było to dalekie od ideału! My, jako agenci, mamy do czynienia z najgorszym koszmarem każdego agenta. Dziś o 5.30 rano turyści dzwonią do mnie ze stanowiska odpraw lotniska w Odessie i mówią, że linia lotnicza nie może ich wpuścić na lot, ze względu na to, że operator anulował rezerwację turystów !!! I faktycznie nie mają biletów, choć mają wydruk rezerwacji, którą przesłał nam operator! Dzwonię na linię TPG 24/7, łączą mnie z managerem, jest bardzo nieszczęśliwa, że się obudziła, oczywiście, ale uwielbiam zaczynać pracę ze złymi wiadomościami o 5 rano!!! Zaczyna mi mówić, że tak być nie może, ale jak to jest, ale była rezerwacja! Mówię, że moi turyści (starsi, nawiasem mówiąc, ludzie) są teraz przy odprawie na lotnisku i mówią, że nie mają biletów! Odpowiedź kierownika: no cóż, nawet nie wiem, jak to się stało, dowiemy się rano i tyle! W efekcie turyści kupili nowe bilety za 18 000 UAH!!! I odlecieli, ale teraz martwię się, że spotkam się już w Pradze i zamieszkam w hotelu zgodnie z voucherem! No i oczywiście będziemy domagać się odszkodowania za nowo zakupione bilety, w razie potrzeby pójdziemy do sądu!. →
Od 30 października do 3 listopada odpoczywaliśmy na Węgrzech dzięki Voyage de Luxe. Usługa jest dobra. Bardzo podobało mi się spotkanie w Budapeszcie. Kierowca był bardzo miły i kulturalny, podczas przewożenia ludzi udało mu się nawet zrobić krótką wycieczkę :) Zamówiliśmy też zwiedzanie Budapesztu - bardzo mi się podobało, dobry przewodnik i wygodny autobus. →
Przypadkowo natknąłem się na firmę turystyczną na stronie, oferuję zniżki na każdą wycieczkę. To było ciekawe: czy to nie kłóci się z rzeczywistością? Zadzwoniłem i po rozmowie z menedżerem Yuri, zarezerwowałem wycieczkę do Emiratów z moją małą córeczką. →
Dobra cena za wycieczkę, wszystko dobrze i szybko zaaranżowane, spotkaliśmy się i zabraliśmy na lotnisko szybko i wygodnie. →
We wrześniu pojechałem na trasę koncertową „Our Beautiful Weekend”. Ogólnie organizacja nie jest zła: wygodny bus, dobry opiekun grupy, dobre hotele (poza ostatnim w Miskoł-Tapolca z nieprzyjemnym zapachem, wilgotną pościelą i problematycznym prysznicem). Organizacja wycieczek była również dość przejrzysta i przemyślana. →
Odeska firma „USS Tour” My, nie profesjonalni turyści, mieliśmy wiele pytań dotyczących nadchodzącej wycieczki: jak będzie ona zorganizowana, jakie dokumenty są potrzebne i jakie problemy możemy tam napotkać, więc Aleksander doradził nam w najdrobniejszych szczegółach, poszedł do Egiptu - tam zupełnie inna mentalność - Aleksander radził, gdzie można zaoszczędzić pieniądze i jak dogadać się z Egipcjanami, żeby nie było nieprzyjemnych niespodzianek. →
W żadnym wypadku nie kontaktuj się z firmą „Trans-Tour”. Zostaniesz bez odpoczynku, a może nawet bez pieniędzy. Mam nadzieję, że to pomoże komuś nie zepsuć wakacji. →