OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY

OCENA FIRM PODRÓŻY


5 NAJLEPSZYCH FIRM PODRÓŻY

 
    FIRMY PODRÓŻY ПОЛЬШИ NA MAPIE

NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY

Straszna firma oszustwa!

podróżował  11 lat wstecz
Ocena biura podróży:
1.0

Po przyjeździe w dniu 10.05.15 do hotelu w okolicach Barcelony czekała na nas niespodzianka - hotel nie został opłacony!!!! Firma pokryła tylko część kosztów tego faktu. Zmieniłem rezerwację wycieczek od innego gospodarza. Z którym teraz również już nie działa z powodu zadłużenia.



nieprzyjemne wrażenia

podróżował  11 lat wstecz
Ocena biura podróży:
1.0

Zgadzam się, dopóki dopiero zaczynasz z nimi pracować, to wszystko jest w porządku, jak tylko zapłaciłeś - nie potrzebujesz wszystkiego, nie możesz o nic prosić, odpowiadają bardzo szybko i z taką irytacją, że już jesteś tak ich zmęczony - horror! Nigdy więcej się



Zadowolony z pracy biura podróży ARRIVA

podróżował  11 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Zgłosiłam się do biura podróży ARRIVA pierwszy raz z polecenia znajomych.Odebrałam wycieczkę z Nadieżdą Czerniak.Jestem bardzo zadowolona z organizacji wyjazdu.Chcę zwrócić uwagę na wysoki poziom merytoryczny.



Dobra firma, ale potrzebuje pracy

podróżował  11 lat wstecz
Ocena biura podróży:
5.0

Odpoczywałem w tym roku na początku października w Egipcie, w Sharm, hotelu domina coral bay. W sumie było dobrze. Był jeden moment, który mi się bardzo nie podobał – w hotelu był przedstawiciel firmy, z którym na drugi dzień po przyjeździe zaplanowano spotkanie. Kobieta miała na imię Elena, zachowywała się bardzo niegrzecznie, robiła uwagi do ludzi, jakby wczasowicze czegoś od niej potrzebowali, a nie opowiadać jej o wycieczkach i sprzedawać wycieczki.



Dobre biuro podróży.

podróżował  11 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Dobre biuro podróży. Przewodnicy są uważni i przyjaźni. Cały sukces i dobry wypoczynek z firmą ANEX TOUR!!!



Dobre biuro podróży

podróżował  11 lat wstecz
Ocena biura podróży:
9.0

Wybrałem tę firmę za radą znajomych. W 2014 roku podróżowali z kote i byli zadowoleni. Moja siostra i ja pierwszy raz jechaliśmy autobusem i dlatego od razu mówię: droga jest długa, więc trzeba się od razu psychicznie przygotować. Poza tym chciałbym, żeby porcje były większe.



Straszny!!!! Gorzej już się nie dzieje!!!

podróżował  11 lat wstecz
Ocena biura podróży:
1.0

Okropne biuro podróży!!! Nie polecam nikomu tam iść!!! 26 listopada 2015 wysłałem żonę i córkę Sharm El Sheikh do Egiptu, do hotelu Badawia Resort 3* (wybrali go sami z polecenia znajomych). Hotel okazał się straszny i martwy. Zostały umieszczone w pokoju, w którym nie działa hydraulika, toaleta przecieka, a także brudna pościel i ręczniki, a poza tym sam pokój jest brudny i zupełnie niehigieniczny.



Luksusowa obsługa w dobrej cenie?

podróżował  11 lat wstecz
Ocena biura podróży:
8.0

Moi krewni sprawili mi miłą niespodziankę - dali mi możliwość świętowania moich urodzin w dowolnym wybranym przeze mnie ośrodku. Postanowiłem nie ryzykować i powierzyć wybór doświadczonym profesjonalistom, do których nieustannie zwracają się moi znajomi - biuro podróży TUI.



Doskonała obsługa, indywidualne podejście

podróżował  11 lat wstecz
Ocena biura podróży:
9.0

W lipcu 2015 odpoczywaliśmy z facetem w Egipcie. Aby wybrać wycieczkę, skontaktowaliśmy się z „TUI Ukraine” w Kijowie. Zgłosiliśmy się już do tego biura podróży, wszystko nam się podobało, a kiedy postanowiliśmy odpocząć, skręciliśmy tutaj ponownie. Podobała mi się usługa.



Ludzie, uciekajcie!!!!

podróżował  11 lat wstecz
Ocena biura podróży:
1.0

Zaplanowałem wakacje z pomocą tej firmy. Cena wycieczki okazała się o 500 UAH wyższa niż w przypadku firmy Joint Up, a my oczywiście wybraliśmy drugą firmę. Po powrocie zobaczyliśmy w naszych wiadomościach I NA STRONIE W SIECI SPOŁECZNEJ gniewną wiadomość, że jesteśmy wieśniakami, że jesteśmy ostatnimi draniami, którzy w ogóle nie dbają o swoją karmę i kilka miłych życzeń.



776 777 778 779 780 781 782