OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Po przyjeździe w dniu 10.05.15 do hotelu w okolicach Barcelony czekała na nas niespodzianka - hotel nie został opłacony!!!! Firma pokryła tylko część kosztów tego faktu. Zmieniłem rezerwację wycieczek od innego gospodarza. Z którym teraz również już nie działa z powodu zadłużenia. →
Zgadzam się, dopóki dopiero zaczynasz z nimi pracować, to wszystko jest w porządku, jak tylko zapłaciłeś - nie potrzebujesz wszystkiego, nie możesz o nic prosić, odpowiadają bardzo szybko i z taką irytacją, że już jesteś tak ich zmęczony - horror! Nigdy więcej się →
Zgłosiłam się do biura podróży ARRIVA pierwszy raz z polecenia znajomych.Odebrałam wycieczkę z Nadieżdą Czerniak.Jestem bardzo zadowolona z organizacji wyjazdu.Chcę zwrócić uwagę na wysoki poziom merytoryczny. →
Odpoczywałem w tym roku na początku października w Egipcie, w Sharm, hotelu domina coral bay. W sumie było dobrze. Był jeden moment, który mi się bardzo nie podobał – w hotelu był przedstawiciel firmy, z którym na drugi dzień po przyjeździe zaplanowano spotkanie. Kobieta miała na imię Elena, zachowywała się bardzo niegrzecznie, robiła uwagi do ludzi, jakby wczasowicze czegoś od niej potrzebowali, a nie opowiadać jej o wycieczkach i sprzedawać wycieczki. →
Dobre biuro podróży. Przewodnicy są uważni i przyjaźni. Cały sukces i dobry wypoczynek z firmą ANEX TOUR!!! →
Wybrałem tę firmę za radą znajomych. W 2014 roku podróżowali z kote i byli zadowoleni. Moja siostra i ja pierwszy raz jechaliśmy autobusem i dlatego od razu mówię: droga jest długa, więc trzeba się od razu psychicznie przygotować. Poza tym chciałbym, żeby porcje były większe. →
Okropne biuro podróży!!! Nie polecam nikomu tam iść!!! 26 listopada 2015 wysłałem żonę i córkę Sharm El Sheikh do Egiptu, do hotelu Badawia Resort 3* (wybrali go sami z polecenia znajomych). Hotel okazał się straszny i martwy. Zostały umieszczone w pokoju, w którym nie działa hydraulika, toaleta przecieka, a także brudna pościel i ręczniki, a poza tym sam pokój jest brudny i zupełnie niehigieniczny. →
Moi krewni sprawili mi miłą niespodziankę - dali mi możliwość świętowania moich urodzin w dowolnym wybranym przeze mnie ośrodku. Postanowiłem nie ryzykować i powierzyć wybór doświadczonym profesjonalistom, do których nieustannie zwracają się moi znajomi - biuro podróży TUI. →
W lipcu 2015 odpoczywaliśmy z facetem w Egipcie. Aby wybrać wycieczkę, skontaktowaliśmy się z „TUI Ukraine” w Kijowie. Zgłosiliśmy się już do tego biura podróży, wszystko nam się podobało, a kiedy postanowiliśmy odpocząć, skręciliśmy tutaj ponownie. Podobała mi się usługa. →
Zaplanowałem wakacje z pomocą tej firmy. Cena wycieczki okazała się o 500 UAH wyższa niż w przypadku firmy Joint Up, a my oczywiście wybraliśmy drugą firmę. Po powrocie zobaczyliśmy w naszych wiadomościach I NA STRONIE W SIECI SPOŁECZNEJ gniewną wiadomość, że jesteśmy wieśniakami, że jesteśmy ostatnimi draniami, którzy w ogóle nie dbają o swoją karmę i kilka miłych życzeń. →