OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Z panami, jak często nazywają ich biura podróży, ciągle latam do Tajlandii i chcę zauważyć, że żaden ukraiński operator nie oferuje cen niższych niż ich. Impreza spotkania nigdy mnie nie zawiodła, z wyjątkiem ostatniego razu - nie zostałam poinformowana o konieczności natychmiastowej zapłaty za późne wymeldowanie i nie powiem, żeby mnie to nie zaniepokoiło. →
Korzystam z usług od 5 lat i bez przedłużeń. →
Ayubovan - co oznacza cześć, nauczyłem się nowego słowa po przyjeździe))) Zwróciliśmy się do menedżera Victorii na Berezhanskaya, na polecenie przyjaciół nasi ojcowie chrzestni byli zadowoleni, a my jesteśmy znacznie więcej. Vika bardzo szybko wysłała nam hotele, poradziła hotelowi Chaaya Tranz 4* w Hikkaduwa, nie żałowaliśmy. →
Doskonała obsługa, uwaga i dbałość o klienta. A także minimum czasu na papierkową robotę. Wielkie dzięki! →
Dzień dobry. Jesteśmy turystami Khramtsov Andrey Viktorovich i Khramtsova Olga Ivanovna.Apelujemy do WAS ze skargą. Kupiliśmy wycieczkę od TPG-tour operator od 12.11.2015. do 22.11.2015 (10 nocy / 11 dni) Sharm El Sheikh hotel CLUB FARAANA REEF 4* Wyjazd 11.12.2015 PS 5017 Kijów - Sharm El Sheikh. 13.11.2015 Spotkałem się z hotelowym przewodnikiem o 9. →
TEZ TOUR Ukraina. Największy touroperator w kierunku „Egiptu” szczerze rozczarowany. Linie lotnicze Windrose nie są tak gorące - tak, obsługa na pokładzie jest dobra, podobnie jak jedzenie. W ten sposób prawdopodobnie próbują odwrócić uwagę od wyjątkowo niewygodnego układu kabin (wolna przestrzeń, jak w minibusie) i wysłużonej floty samolotów. →
Korzystam z tego gabinetu od czterech lat. Zawsze świadcząc usługi na najwyższym poziomie, uprzejmy i troskliwy personel, wszystkie moje życzenia są uwzględniane należycie. Bardzo zadowolony! Zawsze polecam to biuro wszystkim moim znajomym i znajomym! Specjalne podziękowania dla mojego menedżera Dmitrija Kornelyuka!. →
Ufam organizatorowi wycieczek pielgrzymkowych, ale ostatnim razem była wycieczka last minute, kupiłem ją na miejscu dzień przed wyjazdem, zapłaciłem online, oddzwonili dopiero następnego dnia !!!, zaczęli sprawdzać koszt wycieczki, powiedzieli, że rzekomo błędnie wpisałem wiek syna, może koszt się zmieni - wprowadzili mnie w stan stresu, mogą zwrócić pieniądze tylko z karami ??? a ja jak głupia bułka nawet niczego nie mogę udowodnić - wszystkie dane wpisałem dokładnie według ich formy, która przychodzi tylko do nich, ale nie przychodzi na mój e-mail. →
Pragnę wyrazić wdzięczność wszystkim pracownikom firmy JoinUP za wspaniałe wakacje w uroku! Świetny hotel za rozsądną cenę! →
1. Bardzo lubimy współpracę, korzystamy z usług od 2012 roku 2. Opowiedz szczegółowo o wszystkich zaletach i wadach hoteli 3. Praca menedżera jest na topie! →