Pytania o FudżajraWycieczki

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Fudżajra
Chciałbym spróbować safari i nurkowania)
5 lat wstecz  •  2 abonent Bez odpowiedzi
Dzień dobry! Podaj mi współrzędne rosyjskojęzycznego przewodnika, z którym możesz pojechać do Dubaju.
10 lat wstecz  •  7 subskrybenci 4 odpowiedź
Zainteresowany wycieczkami z hotelu. Czy oferowane są wizyty w Omanie?
10 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Dzień dobry, z hotelu planujemy wybrać się na własną rękę do Dubaju i zobaczyć wszystkie najważniejsze zabytki. Dlatego chcemy sporządzić biznesplan na naszą przyszłą podróż, określając, jeśli to możliwe, ile i ile to kosztuje. Będziemy bardzo wdzięczni wszystkim, którzy odpowiedzą i podzielą się swoim doświadczeniem. Rozumiemy, że przejazd taksówką do Dubaju z Fujairah kosztuje 160 USD za samochód. Czy lepiej zamówić taksówkę w recepcji, czy można przywołać taksówkarza na ulicy? Czy można dostać się do Parusa? Czy wejście do lobby hotelu Atlantis jest bezpłatne? Ile kosztuje bilet na kolej jednoszynową / ile kosztuje ich metro na poruszanie się po metropolii? Aby odwiedzić Burdż Chalifa, zaleca się rezerwację biletów przez Internet - czy na bilecie elektronicznym są daty? - czy muszę znowu stać w kolejce do rejestracji?
12 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Dzień dobry. Chcemy wynająć samochód na wycieczkę do Dubaju. Powiedz mi proszę o przybliżone ceny, gdzie lepiej wynająć i czy ukraińskie prawa jazdy są odpowiednie, czy potrzebujesz międzynarodowe?
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Dzień dobry! 8 września będziemy w Rotanie. Czytałem o gorących źródłach Ain Al-Ghamur w Fujairah i piramidzie Hili. Czy warto go odwiedzić. A jeśli tak, jak najlepiej się tam dostać. Czy wymagany jest depozyt hotelowy?
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Powiedz mi, czy ktoś poszedł do meczetu w Abu Zabi z Fujairah? Jaka jest cena i jak długo trwa podróż? Z góry dziękuję za radę
12 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
Czy hotel oferuje bezpłatny transport do Dubaju.
12 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Czy możesz podać przybliżone ceny? A potem organizator wycieczki mówi, chodź tu i zapytaj!
13 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Czy powinienem wybrać się na wycieczkę do Dubaju z Radisson Blu Resort Fujairah? Kto jest lepszy i jaki jest koszt? Jak długo i co pokazują?
13 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Nie chciałbym zbytnio wyczerpywać budżetu, ale chcemy zobaczyć kraj
13 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź