Pytania o FudżajraPogoda i pory roku

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Fudżajra
Jedziemy, krępuje mnie temperatura 40, czy ktoś podróżował z dziećmi w czerwcu? Czy woda chłodzi? Jedziemy na 20 dni, czy jest coś wspólnego z dzieckiem?
10 lat wstecz  •  10 subskrybenci 11 odpowiedzi
Powiedz mi, proszę, jeśli pojedziesz do tego hotelu HB w lipcu, czy jest możliwość zjedzenia gdzieś w pobliżu lunchu, aby nie jechać do Fujairah w takim upale? A może nierealistyczne jest opuszczenie pokoju w lipcu w porze lunchu? A jeśli pojedziesz do Fujairah - czy transfer jest bezpłatny i czy ma klimatyzację?
12 lat wstecz  •  7 subskrybenci 25 odpowiedzi
Jedziemy na ferie wiosenne.
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 16 odpowiedzi
Poszukujemy wakacji z MCH w dniach 15.02.02, oglądaliśmy hotele w Fujairah za te pieniądze. Czy możesz mi powiedzieć, jak naprawdę jest tam teraz ciepło? Prognoza mówi 26-27, począwszy od 8-go. Ale woda pokazuje 19, czy jest dość zimna, czy nadal możesz zmusić się do zanurzenia?) Z góry dziękuję!
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 8 odpowiedzi
gdzie jest cieplej? fujairah czy sharjah?
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Powiedz mi, kto odpoczywał pod koniec stycznia na początku lutego, jaka jest tam pogoda? co warto zabrać ze sobą?Ile wystarczy na 7 dni?Z góry dziękuję.
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 10 odpowiedzi
Szczególnie interesuje się oceanem. Naprawdę chcę popływać w Indianie! Sezonowe odpływy, śmieci, olej opałowy – czy to częste zjawisko?
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Chcę odpocząć w ZEA w październiku tego roku. Powiedz mi proszę, gdzie mogę tanio i normalnie?
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Wyjaśnij, co jest nie tak? w pogodzie lub w nieznanych zwierzętach na plaży? Powiedz mi, jak być i czy w tej chwili można jechać z dzieckiem w wieku 2 lat?
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 10 odpowiedzi
Powiedz mi proszę, kto odpoczywał w Fujairah latem w lipcu-sierpniu, jaki jest reżim temperaturowy w tym regionie i jaka jest wilgotność? Z góry dziękuję za twoje odpowiedzi!
13 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Planujemy wyjazd na luty, czy mamy szansę popływać w oceanie?
13 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Co prognozują na ten okres czasu?
14 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Powiedziano mi, że w tym hotelu (w tym regionie) na nowy rok są duże fale i nie można pływać, inni zaprzeczają, powiedz mi.
15 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Pilnie jedziemy na wakacje do Emiratów, tylko onieśmiela nas okropny upał. Ale w sierpniu zawsze odpoczywamy w krajach południowych, na przykład w Egipcie, Turcji, Tajlandii, Sri Lance. Nie doświadczyliśmy żadnych szczególnych niedogodności.
15 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź