Pytania o FudżajraWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Fudżajra
Niedawno przeczytałem recenzję, że nawet system UAL nie jest całkowicie all inclusive, w tym napoje alkoholowe. Powiedzcie mi dokładnie ci, którzy odpoczywają w tej chwili lub odpoczywają w najbliższej przyszłości, czy to prawda i jak bardzo zmieniła się obsługa po pandemii?
2 roku wstecz  •  4 abonent 2 odpowiedź
Cześć! Czy możesz mi powiedzieć, czy hotel oferuje posiłki all inclusive? Co jest wliczone? Czy napoje spirytusowe i lody są wliczone w cenę? Czy telewizory mają wejście USB? Głębokość basenu? Wi-Fi?
7 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Dzień dobry! Proszę o pomoc, jak zawsze Odpoczynek planowany jest w Fujairah w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Rodzina z dziećmi, więc potrzebny jest hotel na pierwszej linii, jedzenie wysokiej jakości, smaczne i urozmaicone oraz dobra obsługa. Powiedz mi, kiedy najlepiej latać, czy warto rozważyć marzec, czy kwiecień? co do ceny wydania zaczynam od hoteli... cena jeszcze nie ma znaczenia (w rozsądnych granicach).
7 lat wstecz  •  6 subskrybenci 16 odpowiedzi
Czy w Zjednoczonych Emiratach Arabskich są inne hotele, w których można przebywać ze zwierzętami?
8 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Długo myśleli, w końcu to wzięli.
9 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Nie wiem co wybrać. Chcę do Emiratów, ale tylko do oceanu!
10 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Czytałem, że są tam rekiny rafowe, jakie są niebezpieczne?
11 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Planujemy jechać z 2 dzieci: 1,3 lat i 5 lat, doradzamy hotelowi, przede wszystkim interesuje nas jedzenie dla najmłodszych: gotowane, parzone, duszone itp. i oczywiście najlepiej basen dla dzieci, pokój, rosyjska animacja, wejście do morza
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Cena prawie taka sama, jedziemy do HB food, planujemy odwiedzić Dubaj (nie zakupy). Według opinii wszystkie hotele są dobre?
12 lat wstecz  •  8 subskrybenci 8 odpowiedzi
Czy myślisz, jaki system zasilania wziąć, HB czy AL?
12 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Postanowiliśmy odpocząć z rodziną w Fujairah, wybraliśmy hotel Le Meridien Al Aqah Beach Resort 5*, natomiast zdecydowaliśmy się zarezerwować hotel, cena poszła w górę. Znaleźliśmy tańszą alternatywę - Radisson Blu Resort Fujairah 5*, ale opinie są nieco gorsze. Powiedz mi, czy warto oszczędzać, czy lepiej przepłacić i pojechać do Le Meridien... Jedzenie dla 2,6-latka i dobry piasek są bardzo ważne. Dzięki!
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 19 odpowiedzi
Podróżuję z dzieckiem, na morzu często robi się gorąco, ale nie wiem o termometrze, czy można sprowadzić leki, przy okazji, czy paracetamol nie jest tam zabroniony?
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
Proszę powiedzieć, czy pobierana jest kaucja, jeśli rodzaj żywności to All Inclusive, a jeśli tak, to w jakiej wysokości?
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Co jest lepsze - Fujairah Rotana 5* czy Radisson Blu Fujeirah? Jedziemy na spokojne wakacje na plaży, spać, zjeść, rozgrzać się. Jakość żywności jest ważna. Z góry dziękuję wszystkim :)
12 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Wybieramy hotel. Początkowo powiedziano nam jedną cenę, a potem okazało się, że w tej cenie dodatkowa. brak łóżka. Z łóżkiem za 500 dolarów więcej. Chociaż sama cena „gryzie”.
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Proszę mi powiedzieć ile będzie kosztował wyjazd z 2 dzieci 1,9 i 7, do tego hotelu w dniu 7 marca?
12 lat wstecz  •  2 abonent 4 odpowiedź
Chciałbym również wyjaśnić, jak lepiej zostawić ten depozyt - w gotówce, czy lepiej zablokować go na karcie?
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
planujemy wyjazd, dzieci mają 5 i 1,2 lat Z góry dziękujemy.
13 lat wstecz  •  2 abonent 4 odpowiedź
Dziecko nie je już potraw ze słoika, zjada zwykłe zupy z min. sól, tusz do rzęs warzywa, mięso, makarony, różne płatki zbożowe. W ogóle zwykłe jedzenie, tylko bez przypraw, więc martwię się o to, czym nakarmię córkę. Zabiorę ze sobą twarożek i płatki zbożowe, ale czy warto brać przeciery warzywno-mięsne w słoikach?
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Wciąż interesują się cenami domowego sprzętu audio. Mówią, że jest tańszy niż u nas ... Jeśli tak, to gdzie kupić?
13 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Proszę doradzić, co zabrać ze sobą na wakacje w Fujairah w Hotelu Hilton?
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Czy możesz mi powiedzieć, czy ręczniki na plaży są bezpłatne, czy bezpłatne?
14 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
Pokaż więcej »