Pytania o UkrainaWycieczki

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Ukraina
Czy są wycieczki na Wyspę Węży? Czy można tam przyjechać na dzień lub dwa? Czytałem, że jest tam jakiś hotel, czy mogę go zarezerwować? Czy w ogóle jest jakieś połączenie? A czy jest plaża?
7 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Powiedz mi, proszę, wycieczkę autobusem po miastach Ukrainy. Aby móc zwiedzić kilka ciekawych miejsc, trwać 3-4 dni i za rozsądną cenę!
8 lat wstecz  •  6 subskrybenci 10 odpowiedzi
8 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Нагуглил: — Экскурсоводов можно найти возле Борисоглебского собора — Наталья (095) 3303251 — Иван Кацюра +38(093) 1498645, +38(095) 4706458, +38(097) 6065020 — Черниговское объединение экскурсоводов. тел.: +38 094 9250532; +38 067 7649315 — Экскурсоводы тел. +38(0462)611111, +38(0462) 653-664, +38 (063) 2618361 Но хотелось бы услышать рекомендацию, а то Гугл то еще насоветует...
9 lat wstecz  •  7 subskrybenci 5 odpowiedzi
Dzień dobry! Powiedz mi, czy są zorganizowane wycieczki z Kijowa do Wilkowo i Biełgorod-Dniestrowskiego?
9 lat wstecz  •  6 subskrybenci 8 odpowiedzi
który wkrótce był zimą! jak są podsycane? jak wygląda obsługa, procedury?czekam na informację zwrotną i co wziąć pod uwagę? moze ktos tez tez jedzie w te dni.. wypisz sie.. a co jeszcze mozna zobaczyc w trakcie po leczeniu --- w poblizu sanatorium? gdzie iść i co zobaczyć? dzięki
9 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Potrzebuję oryginału aktu zgonu lub kopii poświadczonej przez notariusza.
10 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Chcemy dodać informacje o hotelu i kawiarni, a także o usługach wycieczek
10 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Chcę jechać z dzieckiem, więc szukamy najlepszej opcji na rekreację?
11 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Idziemy na zajęcia dla Roshen przez cały dzień, co najlepiej zabrać ze sobą do jedzenia?
11 lat wstecz  •  7 subskrybenci 13 odpowiedzi
Jedziemy od 1 do 6 maja w Odessie. Opracowuję plan podróży. Widziałem, że są całodniowe wycieczki do Parku Umanskiego. Czy warto spędzić cały dzień na wycieczce, czy lepiej spędzić dodatkowy dzień w Odessie? Od dawna chciałem po prostu odwiedzić Uman, ale jest mało prawdopodobne, żebym kiedykolwiek celowo tam pojechał z mojego miasta.
11 lat wstecz  •  12 subskrybenci 17 odpowiedzi
Planujemy wyjazd do Kijowa od 1 maja na 3-4,5 dnia (na różne sposoby). Jedziemy Rodzice i dorosłe dzieci, być może z różnych miejsc. Celem jest spędzenie razem ciekawego czasu, zwiedzenie pięknego miasta. Z mieszkaniem wydaje się to jasne. Ale jak zorganizować czas, wycieczki itp. - nie do końca. Wydawało się - jeśli chcesz pojechać do Pragi - jest tak wiele opcji dla wszystkich gustów, z różnicą w liczbie dni, gustach itp. (nawet jakie miejsca do odwiedzenia, aby zjeść smakołyki, a nie sklepy, pamiątki, itd.), ale do Kijowa? I nic takiego (. Większość przyjechała do Kijowa po raz pierwszy, żona ostatni raz była tam sama ćwierć wieku temu (uważa się, że dawno temu, chociaż często tam jeździła) Pomóż radą, drodzy forumowicze!
11 lat wstecz  •  4 abonent 7 odpowiedzi
Cześć! Do Kijowa przyjeżdżamy wcześnie rano (może w porze lunchu) pociągiem, a wyjazd jest już w nocy. Co robić w połowie stycznia w Kijowie? Gdzie iść? Czy mogę wybrać się na wycieczkę krajoznawczą (ile to kosztuje i gdzie zamówić?) Nigdy nie byłem w Kijowie.
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Rekrutujemy grupy na wycieczkę do Swiatogorska komfortowy minibus Mercedes 8 miejsc Podróżuj 7 dni w tygodniu!
11 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
proszę powiedz mi, jak dostać się z dworca kolejowego w symferopolu na dworzec autobusowy, który znajduje się na ulicy Kijowskiej 4?
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
jakie zabytki można odwiedzić podczas relaksu w Chinadievo. Doradzamy, jak najlepiej zaplanować trasę wycieczek. Dzięki.
12 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Planujemy tydzień we Lwowie. Powiedz mi, czy warto chodzić na wycieczki do zamków w okolicach Lwowa? A może możesz doradzić, co jeszcze można zobaczyć w pobliżu Lwowa? A jak najlepiej zarezerwować wycieczkę przez Internet lub na miejscu we Lwowie? Z góry dziękuję!
12 lat wstecz  •  9 subskrybenci 21 odpowiedź
Chcemy na wiosnę pojechać z dziećmi z naszej klasy do Winnicy do Śpiewających Fontann. Czy są wycieczki do tego miasta? Co jeszcze można tam zobaczyć? Który touroperator jest zaangażowany w te wycieczki?
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Urodzony w Nowogrodzie-Severskim, nie byłem tam prawie 40 lat. Czy po przyjeździe do miasta można zobaczyć wszystko jak najwięcej, a co najważniejsze, gdzie mogę uzyskać zaświadczenie o mieszkańcach. Chcę znaleźć krewnych.
13 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
Będziemy w Schodnicy z samochodem. Co można zobaczyć w całym ośrodku, aby nie więcej niż 30-50 km przejechać?
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 9 odpowiedzi
Kto ostatnio podróżował, proszę o podanie przybliżonego zakresu cen wycieczek, zwłaszcza tras górskich i morskich. Osobno będę wdzięczny za radę - gdzie sam byłeś, co ci się podobało, a co na pewno nie usprawiedliwi się
13 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Daj mi znać, będę wdzięczny! Co lepiej zamówić? I żeby był fotelik dla dziecka.Może zamówiłeś i byłeś zadowolony z cen + poziom obsługi?
13 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Wyjeżdżam w podróż służbową na 4 dni. Co można zobaczyć w mieście, biorąc pod uwagę, że od rana do wieczora w pracy. Tych. gdzie możesz pójść wieczorem? Najprawdopodobniej zamieszkam w hotelu Rus. Dzięki za radę!
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
Jedziemy od 14.02 do 25.02.2010 Interesują nas również jednodniowe wycieczki narciarskie.
14 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
Ukraina
Arabat strzałka Berdiańsk Boryspol Charków Chmilnik Czernihów Dniepr Donieck Gribówka Kamieniec Podolski Kijów Kirillovka Koblevo Lazur Lwów Mirgorod Morszyn Odessa Primorsk Satanow Schodnica Siergiejewka Skadowsk Światogorsk Szack Truskawiec Uman Zatoka Żelazny port
już
ZEA
już