Pytania o UkrainaInne

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Ukraina
1 rok wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
3 roku wstecz  •  6 subskrybenci 8 odpowiedzi
Jestem Ukrainką i chciałabym jak najszybciej otrzymać szczepionkę J&J oraz międzynarodowe świadectwo szczepienia. Gdzie i na jakich warunkach można to zrobić? Czy są do tego prywatne instytucje? Cena £?
3 roku wstecz  •  9 subskrybenci 9 odpowiedzi
Pytałem na czacie na stronie visitukraine.today, odpowiedzieli: to nie ma znaczenia, dopóki test jest negatywny. Wyjaśniłem, co z kodem QR. Odpowiedź: nie ma znaczenia. A jak wtedy sprawdzą, czy test nie jest fałszywy?
3 roku wstecz  •  5 subskrybenci 1 odpowiedź
Wyjazd w nocy o 2:05.
3 roku wstecz  •  9 subskrybenci 11 odpowiedzi
Zaledwie miesiąc temu poleciała koleżanka, mówi, że wszystko było zamknięte.
3 roku wstecz  •  4 abonent 1 odpowiedź
Wraz z dostarczeniem testu PCR po przybyciu na lotnisko wszystko jest jasne: otrzymałem wynik negatywny - poszedłem do domu. Interesuje się izolacją. Czy instalujesz aplikację „Vdoma” i możesz spokojnie wrócić do domu i np. po przyjeździe zdać test? Lub na przykład możesz usunąć aplikację po wyjściu z terminala, a problem całkowicie zniknie? Jak ten schemat jest regulowany przez państwo? Podziel się swoim prawdziwym doświadczeniem, jeśli odrzuciłeś test w dniu przyjazdu.
3 roku wstecz  •  17 subskrybenci 96 odpowiedzi
Pytanie do obywateli Ukrainy mieszkających na Ukrainie. Może komuś udało się zaszczepić przeciwko Covid-19 za granicą? Albo twoi znajomi, albo słyszeliście o jakichś opcjach? Te kraje, do których nasi ludzie masowo wyjeżdżają teraz na wakacje – Egipt, Turcja, Dominikana, Zanzibar – jak mają się do szczepień cudzoziemców? Czy ktoś w tym celu podróżował do Rosji? Z góry dziękuję za twoje odpowiedzi.
3 roku wstecz  •  10 subskrybenci 71 odpowiedź
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
Ukraina
Arabat strzałka Berdiańsk Boryspol Charków Chmilnik Czernihów Dniepr Donieck Gribówka Kamieniec Podolski Kijów Kirillovka Koblevo Lazur Lwów Mirgorod Morszyn Odessa Primorsk Satanow Schodnica Siergiejewka Skadowsk Światogorsk Szack Truskawiec Uman Zatoka Żelazny port
już
ZEA
już