Pytania o UkrainaZakupy

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Ukraina
5 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
5 lat wstecz  •  7 subskrybenci 6 odpowiedzi
Planujemy lecieć do Kijowa na Nowy Rok na 5-7 dni. Co warto zobaczyć, gdzie lepiej się zatrzymać - w hotelu czy wynająć apartament? Interesuje się również zakupami. Jaka będzie pogoda, jakie ubrania zabrać ze sobą? Tak, mówimy po niemiecku i trochę po rosyjsku, niestety nie mówimy po ukraińsku, czy mogą być problemy? Jeśli nie jest to dla Ciebie trudne, pomóż swoją radą. Dzięki!
6 lat wstecz  •  9 subskrybenci 6 odpowiedzi
6 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
7 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Witam, proszę powiedz mi, gdzie we Lwowie można kupić niezbyt drogie prezenty/pamiątki (symboliczne dla tego wspaniałego miasta). Skoro będziemy na wakacjach, a to oznacza napływ turystów, to pewnie wzrost cen? Bardzo dziękuję za odpowiedź!
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Dzień dobry! Powiedz mi, czy Duty Free działa przez całą dobę na lotnisku w Dniepropietrowsku?
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Witam, Ile kosztują tylko zabiegi: prysznic-masaż, masaż ręczny, testy, ozoceryt itp. Dziękuję
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Czy ciągnik prowadzący wymaga oczyszczenia? Jakie trudności mogą pojawić się przy rejestracji
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Jeśli tak, co to jest? Normalna? Czy warto zaplanować czas, aby go odwiedzić? Naprawdę chcę kupić jedną rzecz. O tym, że lecimy z F, poinformowano dopiero dzisiaj.
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
wszystko to kupisz w Mińsku, więc powiedz mi, gdzie możesz to kupić od razu w Mińsku
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Poiti zarabiaj pieniądze
14 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Przed odlotem do Turcji kupiliśmy walizkę, a ta „gad” się rozpadła… mieliśmy szczęście, że przynajmniej w Boryspolu spotkaliśmy nas na lotnisku… Krótko mówiąc, pytanie brzmi, czy ma sens kupowanie drogiej walizki? czy się rozpadnie?
14 lat wstecz  •  7 subskrybenci 15 odpowiedzi
Chcę wiedzieć, jaki rodzaj wody tam jest i jak można ją pić
14 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Proszę podać koszt biletu Sewastopol-Barnauł (możliwe z transferami)
15 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Wszystkie pytania
Ukraina
Arabat strzałka Berdiańsk Boryspol Charków Chmilnik Czernihów Dniepr Donieck Gribówka Kamieniec Podolski Kijów Kirillovka Koblevo Lazur Lwów Mirgorod Morszyn Odessa Primorsk Satanow Schodnica Siergiejewka Skadowsk Światogorsk Szack Truskawiec Uman Zatoka Żelazny port
już
ZEA
już