Pytania o CyprMiejsca i rozrywka

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Cypr
Jak rozwiązać problem ze śpiewem na żywo i animacją? Nie do zniesienia jest słuchanie tego wycia po godzinie 20. Nie słyszę własnego głosu w pokoju!
6 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
6 lat wstecz  •  7 subskrybenci 6 odpowiedzi
Do Larnaki lecimy w lipcu. Chcę wynająć samochód na kilka dni. Znalazłem opcje w Internecie, ale bardzo duże depozyty są wszędzie. Doradzaj wypożyczalniom, które byłyby bez zabezpieczenia lub z małym
6 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
Dzień dobry! Szukam dobrego fotografa, który wykona sesję zdjęciową pod koniec września. Pożądane jest, aby on (ona) mówił po rosyjsku / ukraińsku ... i miał ładny cennik)))
7 lat wstecz  •  9 subskrybenci 6 odpowiedzi
Biorę wędkę na odpoczynek, wypuszczanie ryb nie wchodzi w grę, bo ryby też lubię jako smakosz. W hotelu nie ma kuchenki do gotowania.
7 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
Nie mogę się zdecydować, gdzie lepiej jechać w połowie maja - biuro podróży oferuje 2 opcje - w Larnace lub w Ayia Napa. Reszta to zaplanowany budżet, najprawdopodobniej sami ugotujemy.
7 lat wstecz  •  19 subskrybenci 41 odpowiedź
Chcę jechać do tego hotelu we wrześniu z niepełnym wyżywieniem. Wiem, że hotel stoi oddzielnie od wioski na górze, czy są tam sklepy, czy nie, nie piszą. Chcę zastąpić obiady owocami.
8 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
8 lat wstecz  •  8 subskrybenci 8 odpowiedzi
8 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
9 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
alkohol i lekkie napoje
9 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Dzień dobry. Planujemy wyjazd na majowe wakacje do tego hotelu, nie wiemy czy jest tam kort tenisowy. Proszę mi powiedzieć, czy jest sąd?
9 lat wstecz  •  3 abonent 1 odpowiedź
Witam, czy możesz mi powiedzieć, gdzie możesz zjeść obiad w pobliżu hotelu lub w samym hotelu. Pakiet obejmuje tylko śniadanie i kolację.
9 lat wstecz  •  3 abonent 5 odpowiedzi
Wybrałem tylko śniadanie. Czy będzie można włączyć lodówkę i ile to będzie kosztować?
10 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Jedziemy na Cypr z młodym mężczyzną.Powiedz mi, czy jest sens brać hotel z posiłkami, czy lepiej zjeść poza hotelem?Czy tam jest drogie?
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Odpowiedź?
11 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Otóż ​​ta piosenka zawsze brzmi na zakończenie aerobiku wieczorami w atelu ???
11 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Będę z dzieckiem w hotelu Iliad Beach pod koniec lipca, wzięliśmy posiłki HB, powiedz mi kawiarnię z jedzeniem dobrej jakości do przyjęcia dla dziecka, jakie dania można zamówić, ile kosztują, dziękuję.
11 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Pierwszy raz odpoczywam na Cyprze w lipcu-sierpniu, ale nie znam w praktyce posiłków z niepełnym wyżywieniem, zawsze brałem all inclusive. W opisach hoteli najczęściej „niepełne wyżywienie”.
11 lat wstecz  •  8 subskrybenci 12 odpowiedzi
Jedziemy na Cypr, kto jest z nami, baw się i nie myśl o niczym
11 lat wstecz  •  2 abonent 4 odpowiedź
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już