Pytania o TybetMiejsca i rozrywka

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Tybet
W czerwcu chcę zabrać młodość na wakacje. moja córka mówi, że jeśli są meduzy, to nie wejdzie do wody. Sama boję się meduz. Czytałem różne lęki. Czy są pory roku, kiedy meduzy są zawsze obecne? na którą meduzę uważać? a czy jest opcja zamiany wyjazdu do Egiptu na emiraty lub indyka?
10 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
TybetLhasa
W skrócie: chcę pojechać z żoną do Chin i zobaczyć jak najwięcej ciekawych miejsc. Jednym z nich jest Lhasa. 1. Powiedz mi jak planować, po co i po co? 2. Kiedy najlepiej jechać (według warunków klimatycznych i kiedy jest pięknie)? 3. Gdzie taniej i lepiej kupić wycieczki? 4. W jakie dni są przeprowadzane? 5. Gdzie zjeść taniej i dobrej jakości? gdzie można zjeść nietypowe potrawy? Jakie lokalne owoce warto spróbować? 6. Jakie są pułapki z wizami/przepustkami dla obywateli Ukrainy? 7. Czy są jakieś ograniczenia związane z płcią w odwiedzaniu niektórych klasztorów? 8. Czy wymagane są jakieś szczepienia? 9. Czy powinienem brać ze sobą leki? A jeśli nie, to co. 10. Jakich miejsc nie warto odwiedzać, bo nie są ciekawe lub bezpieczne? 11. Co powinienem zabrać ze sobą w bagażu? 12. Co i gdzie mogę kupić pamiątki?
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już